Žokļa asimetrija un gudrības zobi

Aizsāka Dzērvene 

Dzērvene
Žokļa asimetrija un gudrības zobi
04.05.2010 20:16
Ir žokļa asimetrija. Esmu sabijusi pat dēļ kārtējā iekaisuma Stomatoloģijas Institūtā, Sejas - žokļu ķirurģijas nodaļā. Gribēja veikt operāciju - kalt laukā vēl neizlīdušos gudrības zobus, jo domāja, ka žokļa locītavu iekaisumā vainīgi tie. Tomēr operācijas dienā mani pārbaudīja vēlreiz un pateica - neko nevaram darīt, vainīga žokļa asimetrija. Ko darīt? Paciest. Kādas izredzes - nekādas - kļūst tikai sliktāk.

Man joprojām regulāri iekaist locītavas, kad nevaru vismaz nedēļu muti atvērt, iztieku no šķidra ēdiena caur salmiņu (ja pareizi atceros - iekaist žokļa kaula plēvītes, un locītavas strauji veido dziļākas bedrītes). Tagad daļēji gudrības zobi ir izlīduši. Zinu, ka briest jautājums par izraušanu. Man ir dikti šaurs žoklis, dēļ kura priekšējie zobi ir mazliet salīduši virsū viens otram.

Man ir divi jautājumi:

kur un cik maksātu visu gudrības zobu izņemšana?
vai tiešām man visu mūžu būs jāmocās ar tiem iekaisumiem?
Re: Žokļa asimetrija un gudrības zobi
04.05.2010 22:59
pakonsultējies ar prof. Egīlu Korņevu (SI, LOC), varbūt, Tavu asimetriju varēs izlabot ar operācijas palīdzību...
Dzērvene
Re: Žokļa asimetrija un gudrības zobi
05.05.2010 08:40
Paldies! Noteikti to izdarīšu. Kad gulēju toreiz slimnīcā, man pateica, ka LV tādas operācijas neveic. Tas gan bija 2003. gadā. Asimetriju es tikai jūtu un vizuāli to redz zobārsts. Visādi citādi ārēji - nē. Man ir nobīde uz sāniem, uz labo pusi.

Kādas ir aptuvenās izmaksas, ar kurām būtu jārēķinās? Kāds varētu būt pēcoperācijas atkopšanās periods?
Re: Žokļa asimetrija un gudrības zobi
05.05.2010 09:58
to tā nevar pateikt, nezinot, kāda būs operācija. par to ir jājautā konsultācijas laikā.
Re: Žokļa asimetrija un gudrības zobi
06.05.2010 04:27
Kornevs?
Sen atpakal viena paciente teica, ka Kornevs loti labs!
Ieteikums forss.
Paldies pucei,ka tik cakli foruma atbild cilvekiem.Reta dr.lv paradiba.Vel jau zb daudz raksta.
Visdzivakais forums dr.lv =zobarstnieciba.
Zini, cik es zinu par LOC, tur pieraksts uz konsultacijam ,ja taisa caur registraturu ir kaa peec naaves.
Tas, ir ilgi jagaida bus.Tad jaatnaak uz polikliniku , kartinu rakstit krietni agrak par konsultacijas laiku.
Velams stundu.
Kad ir kartina jau, nac vairakas reizes, tad kartina jauzpase kaa vanagam.
Par pasa LOC darbu neko nevaru komentet.
Nedomajiet ,ka kas slikts gribets pateikt.
Vnk draugs tur arstejaas ilgi, staigaja uz polikliniku.
Registraturas darbs ir loti ipatnejs, maigi izsakoties.Attieksme arii.
Arsti gan esot labi un attieksme laba, tip ka cita pasaule,salidzinot ar registraturu.
SI drosi vien vieglak .Cilveki laipni u.t.t.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: