acs zobi

Aizsāka lapulja 

acs zobi
21.05.2010 23:31
Sveiki!
Man ir radusies probleema.Man vakar izkrita acs zobs .Driiz man buus 21 gads.Un gribeeju jautaat ,kaads vareetu buut iemesls sii zoba veelajai izkrisanai ,jo piena zobi mainaas uz patstaaviigiem beerna vecumaa, ne 20 gados.Vai taa skaitaas anomaalija,jo neredzu jaunaa zoba aizmetni.Gribeeju teikt vai var buut taa ka tur vairs neaugs patstaaviigais zobs.
Jau ieprieks paldies par atbildeem :)
Re: acs zobi
21.05.2010 23:48
par iemeslu var būt tieši tas, ka nav pastāvīgā zoba aizmetņa. aizej uztaisi rentgenu, un pēc pāris min visu zināsi precīzi, ir vai nav :)
Re: acs zobi
23.05.2010 19:19
Njam tikai to es varu izdariit peec 2 meen,jo neesmu lv,studeeju aarzemees :(,domaaju ka peec 2 meen jau skaidri zinaasu buus vai nebuus
Re: acs zobi
24.05.2010 04:27
Acs zobs?
Man liekas, labak atrak uztaisit to Rtg.
Kura valsti tu esi?Nev IRL?
Nu,ja IRL , tad es saprotu kapec nevari uz vietas iet.
Visas valstiis jau nav tik traka cena Rtg un konsultacijai.
Daudzkur gan piekabina klaat apskati pie reekina.Citreiz vel rekinu par Rtg apskatisanos.
Re: acs zobi
24.05.2010 04:30
Uzraksti, kur esi, varbut nemaz tik trakas cenas tava valstii nava, kaa tev liekas.
Dazreiz, saklausijusies stastus par IRL stomiem, cilveki arzemes vispar neiet pie arstiem, kamer vien var nociesties.
Cenas Jevropaa atskiras loti ieverojami.
Re: acs zobi
24.05.2010 21:32
lapulja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Njam tikai to es varu izdariit peec 2 meen,jo
> neesmu lv,studeeju aarzemees :(,domaaju ka peec 2
> meen jau skaidri zinaasu buus vai nebuus

nu vispār, kad bērniem izkrīt piena zobi, uztraukties jāsāk, ja 6 mēn laikā neizlien jaunais...
Re: acs zobi
26.05.2010 11:21
Esmu Vaacijaa.Sitais buus pirmais gads kops tur studeeju...
Re: acs zobi
26.05.2010 12:55
Interesi jau protams var apmierināt ar to rentgenu bet zobs jau no tā neizaugs... Tā kā var arī nesteigties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: acs zobi
26.05.2010 16:57
Tu maksaa Krankenkasse vai apdrosinanu, vai abus kopaa?
Esi tur deklarets uz uzturesanos?
Zini, vispar, DE ir daudz polises ,kas maksa zobu arstesanu utt. Krankenkasse ar so to sedz.
Rtg noteikti bus letaks, kaa IRL, piemeram, ari ja par pilnu maksu.
Vienam bija DE rtg taists, ko velak radit.Zobam, 1gab , laikam maksaja ap 35 EUR, bet varu kludities.
Sis bija par pilnu maksu.
Ja ta ir Berline, toc var dabut Rtg ari bez apskates maksas- iet un pateikt, gribu rtg.
Citur nezinu tik siki.
Re: acs zobi
26.05.2010 17:00
Ja, ja polise ir, paskaties, ko vineja sedz.
Sadai apskatei plus RTG butu pie tas pat kirurgijas jaiet, kura zobu rausana- kirurga apskate.
Ja ir terapija, tad sadu rtg, ja labi grib, var pievilkt pie terapijas, ja polise sedz to, nevis kirurgiju.
Pie loti labas gribesanas, sadu apskati var pievilkt pie neatliekamaas.Tas gan bus visai gruti, bet ne neiespejami.
Re: acs zobi
26.05.2010 17:24
Es uzturos Bavaarijaa, Rosenheim.Man ir tikai apdrosinaasana.Un deklareeta arii esmu.Sodien meegjinaaju sazvaniit aarstu,un paarliecinaajos ka taa apdrosinaasana neiet cauri.domaaju ka labaak buus pagaidiit tos 2 meenesus.Man drauga mamma ir zobaarste :)
Re: acs zobi
26.05.2010 17:47
Katra zina, caurums jakopj, citadi visadi var but.
Tu esi parliecinata, ka tas tiesam ir piena zobs bijis?
Varbut patstavigais, bijis labots un devitalizets, pildits un klusi nopuvis pie saknes sakuma?
Tad sakne jaapskata pie Dr.
Ja tiesam piena un nav ta aizmetna, tad varbut 2 men ari var gaidit.
Ka vispar tagad ir taja Vacijaa?Diezgan sen neesmu bijis.
Interese,vnk.Ko studee?
Par tam polisem, vispar daudz ko var ari zem tam pastumt.
Trukst tikai gribesanas un fasisms traucee.
Konsultacija jau nav arstesana vai kirurgiskas proceduras.
Bet, kapitalisms rulle.
Cik zinams,Vacija nemaz tik gigantiskas cenas nav.
Calis.lv ir kaukadas domubiedru grupas pilsetas un valstis.No DE laikam ari kadi ir.
Vari uzjautat par cenaam.
Re: acs zobi
26.05.2010 17:49
Val, internets ir, vari pameklet klinikas tava apkaimee, tur paskatit cenrazus vai uzzvaniit un uzjautat, cik maksaa rtg un konsultacija.
Ja iemetisi par to kadu zinu, nebutu slikti.Kadam noderes.
Katra zina uzraksti, ka izskatas zobina vieta, te gadaas Dr, kas uzrakstis, ar ko labak paskalot u.t.t.
Lai veicas un atraksties te.
Re: acs zobi
26.05.2010 21:18
Milziigs paldies par atsauciibu:))
Re: acs zobi
27.05.2010 03:23
Nav par ko.Mes jau taa internetaa tikai lasaam, rakstam.Zobinus neredzam, tikai postus.
Uzrakstiet, kaa gaja ar to zobu, daudziem loti noderetu-pirmkart gadijums netipisks, veel kaa Vacijaa tagad ar to lietu ir.
Veiksmi.
Re: acs zobi
27.05.2010 21:39
Ehh nepamaniiju jautaaajumu...
Studeeju interjera arhitektuuru.:))
Vaacijaa super,cilveeki jauki atsauciigi,skaista pilseetinja,ar skatu uz kalniem:)
100 procenti ka piena zobs.atskiras kraasa,vinjs ir mazaaks un arii tas ka man tika ja taa saka nozaageeti zoba gals.nu ja tiesaam nebuus taa aizmetnja tad naaxies vien likt maaxliigo,lai gan es nobijos kad ieraudziiju kaa vinjs izskataas.taads ar skruuvi :o
Re: acs zobi
27.05.2010 22:36
Ja LV tev pietiks naudas implantam, tad jau DE vari zoba vietu pie Dr apskatit.
Ja gribesi implantu, labak, ka ta vieta ir labi kopta, neiekaist, nav strutu utt.
Daudziem,kam strutaini zobi izrauti, uzreiz nelauj likt implantus, Dr parbauda vai nav infekcijas.
Kaa ari studiju ,patiik?
Vai Jums ka studentam ir jaire pasai dzivoklis, istaba, vai studentu pilsetina/ kopmitnes?
Loti interesanti, ka tada vietaa ar dzivosanas izmaksam /ire/studentam.
Labi,ka Jus macaties, un ja ,kas var pielikt pagaidu zobinu, vel implantam ir skruve, ieaugsanas laikas, tad skruve tik kroniti virsuu.
Bus jau labi.
Smile.
Re: acs zobi
28.05.2010 22:25
jaa ,ljoti,apsveru veel 2.izgliitiibu un magistru.:))
dziivoju kopmiitnees ,izmaxaa 164.20 E meenesii.augstkola saliidzinosi leetaaka nekaa lv, bet aarzemees ir labaakas izgliitosanaas iespeejas nekaa tagad lv.Jaamaacaas ar diezgan pamatiigi.Lv arii praxes atrasanas iespeejas ir ljoti mazas .Lielaakaa dalja no diskusijaam par IA ir pamataa veidotas lai atrastu praxi .
Kaads izskatiitos pagaidu zobs,to var izmantot arii ja man buutu patstaaviigaa zoba aizmetnis...Par taadu pagaidu zobu man pirmaa dzirdeesana:O
Re: acs zobi
28.05.2010 23:30
maza izņemamā protēzīte 1 zobam, vai arī, ja blakuszobu sānu virsmas ir plombētas, var pielīmēt stikla šķiedras stienīti un uzbūvēt pa vidu zobiņu no kompozītmateriāla.
Re: acs zobi
12.11.2011 11:53
Gribētu zināt kuri piena zobi izkrīt pēdējie! un kad izkrīt acu zobi
Re: acs zobi
12.11.2011 15:43
tieši acu zobi arī izkrīt pēdējie. 11-12 gados

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: