Rtg

Aizsāka joll 

Rtg
27.05.2010 03:17
Sakiet ludzu , ir tada vajadziba vienai pazinai, ka nepieciesams uztaisit rtg paris zobiem.
It kaa esot velme nobildet zobinus un panemt filminu lai skatitos citur,kas un kaa,nevis klinikaa,kur taisa rtg.
Kur varetu ieiet taa un paprasit bez ipasas kepasanas uztaisit rtg, samaksat un savakt filminas, velams ne digitalaa , bet parasta rtg?
Vnk, maksat vina gribot tikai par rtg.nekadas tur konsultacijas,apskates u.t.m.l
Divaina prasiba, bet samejaa bijusi pie diviem-trim arstiem.
Katrs saka ko citu par tiem zobiem.Turklat, vienam rtg vairs neesot,ko uzradit, otram nav ko izdrukat.
Ta ka arstu viedoklis par daziem zobiem loti atskiras, tad vajadzetu pasai apskatities rtg.
Rtg vina saprot, vismaz tik daudz,cik vajadzes.Ja nu kas, aiznesis pie kada nakamaa arsta.
Par vienu zobu viens arsts saka, ka kroni var likt virsuu, bet otrs, ka sakne ir slikta, tresais piedava parpildit kanalus.
Par otru zobu viens arsts saka, ka japarplombee, otrs ka nevajagot.
Vel ir tresais zobs.Tam arstu viedoklis par kanalu piepildijuma garumu/kurs jau ir tur iepildits/
un partaisisanas nepieciesamibu loti atskiras.Turklat, vel tresais arsts ieteica izraut.
Ta, kaa par arstesanos pietiekosi esot jau izterejusi, gribot panemt rtg un apskatities pati.
Arstu viedoklis loti atskirigs, ta kaa cilvekam kas zin kaut ko par tiesam soreiz nebus grutibas visamaz dalu apgalvojumu parbaudit.
Atvainojos par jocigo jautajumu, bet ta nu tas ir.Paldies par iestazu ieteikumiem jau ieprieks.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.05.2010 03:20 by joll.
Re: Rtg
27.05.2010 22:31
Neviens nezn,ko ieteikt?
Vienkarss jautajums, neviens jau negrasas arstus te aplikt vai kaa.
Vnk, zobu ta nepietiks,ja arstes pec visu dr ieteikuma, kuri ir pareizaki, ari nevar zinaat.
Re: Rtg
27.05.2010 23:30
nju man liekas ka jebkuraa kliinikaa ieprieksh sarunaajot to var izdariit. lai piezvana tuvaakajai un paprasa viziiti tikai prieksh rentgenu uztasiishanas.....
zairaa
Re: Rtg
28.05.2010 21:35
Kaarteejais klients, kas vazaajas no kliinikas uz kliiniku un kasaas visur kur vajag un nevajag.
Autoram iesaku pa taisno braukt uz SI lai tur vinjam iestaada smadzenes pareizajaa virzienaa:DDDDDDDDD plus veel papraavu naudas summu nokaasiis:DDDDDDDD
Re: Rtg
29.05.2010 17:02
Jums, zairaa acimredzami nev ne mazakas jegas no medicinas.
Pat sanitara limenis Jums nav.
Lasitprasme ir loti zemaa limenii.
Nav spejas uztvert un analizet lasito tekstu.Tas zinama mera ari norada inteligences limeni.
Pirmkart, pacientam ir tiesibas apmeklet cik daudz konsultantus vien vins velas.
Otrkart, pirms nodevet kadus par neapmierinatiem pacientiem, ir jaizprot lasitais teksts!
---
Piedevam vel, pirms lipinat kliesejas cilvekiem, padomajiet, ka seit nereti ir cilveki ar medicinas izglitibu.
---
BEIDZOT,
SI
NAV NAUDAS KASANAS IESTAADE!
NAV, VAI SAPRATAT!!!
Katrai iestadei ir CENRADIS.
Cik esmu bijis SI, mani neviens nav apkasis , izmantojis, ieteicis bezjedzigas proceduras vai piekrapis.
AR SI DARBU ESMU APMIERINATS.
---

N.B

Riga ir ari par SI dargakas klinikas, tada ir patiesiba!
Eila seila
Re: Rtg
29.05.2010 20:40
Nu, tā kā tagad daudzas zobārstniecības strādā ar digitālajiem rtg, tad laikam nedod līdzi bildīti.
Es kādreiz gāju uz Rakstnieku poliklīniku , tur bija parastais rentgens, drukāja bildīti, varbut var tur aiziet un palūgt tikai to. (www.poliklinika.lv )Stomatoloģiskajā instit ūtā taču arī jābūt parastajam rentgenam, endodonti strādā ar digitālajiem, bet tas rentgena atsevišķais kabinets jau arī ir.

Es pati gan Jelgavā, te vietējā poliklīnikā rentgenu zobiem taisa tajā pašā kabinetā, kur visus citus rentgenus. Kāju, roku :). Neērti, jāsēž rindā, toties bildīte uz rokas un maksā 2 latus. Var uztaisīt panorāmas rentgenu visai mutei uzreiz pa 14 latiem.
Re: Rtg
30.05.2010 05:06
Loti labi.
Paldies.
Jaa, SI ir ari parastais rtg.
Es jau soreiz tiesam jautaju ne prieks sevis, vnk paludza ko izzinaat.
SI aizstaveju saja temataa, jo mani tur neapkaasa, neko sliktu neizdarija.
Pedejaa laikaa neesmu bijis tur.
Kad biju, viena citaa vietaa ieteica zobam uztaisit endodontiju, drosibas peec.
SI pateica , ka varbut nevajaga.Plombe loti laba, zobs dzivs, izskats loti labs.Nekadu problemu tam zobam nav.
Tatad, vini nesteidzaas kaast naudu, ta endodontija tomer dargaka, stingri dargaka.Acimredzot naudu vairak sanemtu, ja teiktu, ka vajag obligati tulit.Taa vini neizdarija.
Vel ,vienam zobam pararsteeja kanalu., viss stav labi.Pirms tam dabuju pildijumu nemt arpus LV laukaa, gandriz vai pie dezurarsta.
Pararsteja labi, zobs OK.Pie kam, tas zobs jau bija ieprieks arii pararsteets.Zoba izskats loti labs, nekadu problemu ar vinu nav.
Vienu zobu pateica, ka tur nekaa nevar dariit,Nekaasa naudu.Ko var dariit.Jarauj vien.
Vel, par vienu zobu konsulteja, ka kronitis nav jaliek.Taisniba, plombe labi staav, zobs nav bijis japarlabo.
Nekadu sliktumu no SI man nav bijis.Par to nedevitalizeto , dzivo zobu ipass paldies SI.

P.S
SI diezgan sen neesmu bijis, nezinu, kadas cenas tur tagad isti kam ir.
Re: Rtg
30.05.2010 05:19
Panoramas rentgens 14.
Tad Jums deretu uzrakstit taas poliklinikas adresi.
Domaju, tas daudziem nodereetu.
Paldies Jums par atsaucibu.
Eila seila
Re: Rtg
30.05.2010 10:11
Augšžokļa un apakšžokļa panorāmas slāņuzņēmums (ortopantomogramma) 11.00
Bet tas jau Jelgavā, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jelgavas poliklīnika"
Sudrabu Edžus ielā 10,
Re: Rtg
02.06.2010 04:46
Paldies.Kaut kur bijusi un kaut ko darijusi vina esot.
Isti nezinu, kur un par cik.Pateicu, ka var jau sarunat tikai rtg un viss.
Vispar, cilvekam gruti, ja viens arsts saka vienu, otrs citu, tresais vel ko citu.
Tapec arii visa taa epopeja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 10?
Ziņa: