Vai iespējams ielikt tiltiņu 2-3 nedēļās?

Aizsāka Marchello 

Sveicināti!

Būšu LV 3 nedēļas un ir vēlme savest kārtībā zobus. Bet šeit rodas jautājums par vienu lietu, iespējams, kāds var izlīdzēt ar padomu.
Blakus priekšējam zobam nav viena zoba un esmu nolēmis likt tiltiņu, tad nu jautājums ir tāds: ''Vai ir iespējams to izdarīt divās, maksimums 3 nedēļās? Priekšējais kreisais zobs ir traumēts un ir pamanījies mainīt krāsu uz tumšāku, bet minimāli, kā arī ir mazliet deformējies, bet to ir iespējams lietot. Savukārt zobs otrajā pusē nav pat plombēts.

Un cik tas varētu apmēram maksāt?

Paldies!
Re: Vai iespējams ielikt tiltiņu 2-3 nedēļās?
19.06.2010 18:08
tiltiņu ir iespējams ielikt pat 5 darbadienu laikā, tā nebūtu problēma.
galvenais - vai tam tumšajam zobam ir kārtībā saknes kanāls vai vismaz vai tas ir ārstējams.
ja Jūs atsūtītu tā zoba rtg, es varētu pateikt precīzāk.
Re: Vai iespējams ielikt tiltiņu 2-3 nedēļās?
19.06.2010 20:13
Rentgena man nav tagad. Bet tā zoba krāsa ir ļoti minimāli tumšāka, pat tā vnk skatoties to nevar ieraudzīt, bet piemēram potogrāfijās gan izskatās tāds dzeltenāks, kad ieskatās. Tas zobs pēc traumas, kad tika zaudēts blakus zobs kustējās, bet tagad viņš ir mazliet uz āru un nemaz nekustas, ir stingrs. Es personīgi domāju, ka ar viņu viss ir kārtībā - domāju, ka viņš ir nostabilizējies. Trauma bija kādus gadus divus atpakaļ.

Tad vēl rodas jautājums, cik tas man varētu izmaksāt?
Un vispār jau man vēl būs jālabo arī citi zobiņi, jo šo lietiņu esmu ielaidis. Varbūt varat ieteikt kādu labu iestādi, kur griesties Rīgā, jo man noteikti būs savlaicīgi jāpierakstās? Rīgā plānoju būt jūlija sākumā.
Vai varbūt, ja jūs esat zobārste, varu tikt pie jums, vismaz uz konsultāciju?

Es it kā gāju pie vienas dakterītes un jau pāris zobus salaboju un viņa man piedāvāja likt šo tiltiņu, bet tur viss notiek bez papīriem un tas mani tomēr biedē. Liekas, ka šādu soli labāk spert pārliecībā, ka viss notiek korekti, kā tam jābūt. Paldies.
Re: Vai iespējams ielikt tiltiņu 2-3 nedēļās?
19.06.2010 21:04
Marchello Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Es personīgi
> domāju, ka ar viņu viss ir kārtībā - domāju,
> ka viņš ir nostabilizējies. Trauma bija kādus
> gadus divus atpakaļ.

nostabilizējās - tas ir labi, bet pat nedaudz tumšāka krāsa pēc traumas liecina par to, ka nervs zobā ir miris. tādā gadījumā obligāti vajag apstrādāt un sapildīt zoba saknes kanālu, lai neattīstītos iekaisuma process (vai arī lai izārstētu jau radušos procesu). ja to neizdarīs, tad vēlāk var sākt uzpampt un strutot.
>
> Tad vēl rodas jautājums, cik tas man varētu
> izmaksāt?

kaut kur ap 350-400 Ls vidēji varētu būt.

> Vai varbūt, ja jūs esat zobārste, varu tikt pie
> jums, vismaz uz konsultāciju?

jā, droši. mans epasts ir dr.puce@gmail.com, izdomāsiet - uzrakstiet, norunāsim detaļas.

viss notiek bez
> papīriem un tas mani tomēr biedē. Liekas, ka
> šādu soli labāk spert pārliecībā, ka viss
> notiek korekti, kā tam jābūt.

tas ir prātīgi. papīri dod iespēju, pirmkārt, atgūt no valsts atpakaļ 25% no iztērētās naudas, otrkārt, pierāda, pie kā, kad un par cik ir taisīts :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 4?
Ziņa: