Alternativas

Aizsāka Kikismiljuks 

Alternativas
01.11.2011 00:14
man priekšzobiem ir diezgan liela šķirba, un nu jau labu laiku vēlos viņu aiztaisīt ciet, bet tā, ka nav vairs padsmit gadu, breketes nevēlos likt, vai ir kādas alternatīvas, kur un par kādām cenām to taisa?
Re: Alternativas
01.11.2011 00:28
atkarīgs no tā, cik liela šķirba, kāda ir zobu forma un stāvoklis, kāds sakodiens utt.
plombēšana, vai venīri, vai kroņi (ja galīgi nevēlies breketus)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Alternativas
03.11.2011 10:27
Maz zinu par šo. Zobārste savulaik par sevi šķēndējās, ka efektīvi priekšējo (par sevi runāja) aiztaisīt nevar. Man liekas, ja gērbjās un kopjās un ir sakopti zobi, tad zobu sprauga neko nemaina, varbūt pat kolorīts efekts - kā unikāla cilvēka fīča. Bet pūcei, protams, taisnība runājot pēc būtības.
Oto
Re: Alternativas
04.11.2011 15:44
Man savulaik grieza virslūpas saitīti. Vai tieši tas palīdzēja nezinu, bet šķirbas vairs nav. Augšējie gudrības zobi nav izķīlušies, moš tie sastums visus kopā?
Re: Alternativas
04.11.2011 23:39
to parasti dara bērnībā; kad Tev grieza, Oto?

__________________
dr.puce@gmail.com
Oto
Re: Alternativas
07.11.2011 15:12
Īsti nezinu, bet kādi 12 gadi bija. Tagad ir reti smuki zobi :D Kādas ir jaunākās zobu modes tendences tas tiešām palīdz?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: