Žokļa sāpes

Aizsāka Agnese24 

Žokļa sāpes
10.07.2012 21:25
Viss sākās ar klikšķi, kad atveru muti platāk. Bija tāda sajūta, ka atverot muti platāk un tam noklakšķot apakšžoklis atveras platāk, bet ar tādu kā nobīdi uz vienu pusi. Zobārste pateica, ka žoklis esot izmežģīts un tas esot visdrīzāk no gudrības zoba izraušanas (ar gudrības zobu bija diezgan lielas problēmas). Viņa paskaidroja, ka tur neko nevarot darīt, ka esot jāsadzīvo. Tā nu es samierinājos, bet tagad pirms pāris mēnešiem piefiksēju, ka muti ir grūtāk atvērt un vairs ne vienmēr ir klikšķis un vairs nevaru to plati atvērt. Domāju, ka varbūt šī problēma sāk pazust, bet tagad ir tā, ka mēģinot plati atvērt muti - žoklis labajā pusē sāp un reizēm sāpes aiziet uz ausi un deniņiem ,un kaklu. Pēc ēšanas muti vispār varu atvērt tik kādu 2 cm platumā. Aizgāju pie ģimenes ārsta, kas man izrakstīja zāles MOVALIS 7,5 mg un nosūtīja uz ultrasonogrāfiju. Kā arī pateica, ka tas varētu būt reimatisma paveids. (man 24.g.)
Šobrīd ļoti uztraucos, jo nesaprotu no kā šī problēma varētu būt un kā īsti ārstēt? varbūt kāds var kaut ko ieteikt vai arī kādam ir bijis līdzīgi?
Re: Žokļa sāpes
11.07.2012 18:44
nu man arī ar žokli pašlaik ir problēmas,un tieši pēc gudrības zoba izraušanas:( zobam bija ļoti gara sakne,kaut gan ar pašu raušanu problēmu nebija...tad nu tagad ir tā,ka muti kāda 1.5cm platumā varu atvērt..ceru,ka pāries savādāk reti riebīga sajūta..pati zoba vieta jau gandrīz sadzijusi,tikai žoklis tagad sāp:(
Re: Žokļa sāpes
12.07.2012 13:01
Agnese24:

aizej pakonsultējies pie sejas-žokļu ķirurga (piemēram, Stom. institūtā), ar ģim.ārsta viedokli būs par maz.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Žokļa sāpes
12.07.2012 14:51
puce:

Tā jau arī domāju darīt, tik no sākuma uztaisīšu to ultrasonogrāfiju.
Vnk gribēju dzirdēt, vai kādam nav bijis kaut kas tāds, un vel jau satrauc tās nežēlīgās cenas, kas stomatoloģijas institūtā.......bet nu veselība jau pirmajā vietā.
Re: Žokļa sāpes
10.09.2012 06:57
Labdien,ļoti gribētos zināt kā beidzās šis stāsts.Man līdzīga problēma,kura nepāriet,bet neesmu LV,tādeļ pirms skriet pie daktera gaidīju,kad pāries un palasījos ko cilvēki raksta...
Agnese24
Re: Žokļa sāpes
23.09.2012 14:52
Sveika, Rebeka!

Biju pirms pāris dienām Dzirciema ielā pie ārstes un īsti tā arī nesapratu kas tas ir, bet viņa man izrakstīja antibiotikas Doxylan 200 mg un Omega-3 uztura bagātinātāju, kā arī ieteica žokli vakaros vingrināt (tika parādīts speciāls vingrinājums) kā arī locītavu vietās pamasēt, lai asinis labāk riņķo.
Apskatot rentgena uzņēmumu secināja ka locītavi vietā ir kaut kāds sabiezējums, kaut kas sakrājies utt.
Teica ka tas visdrīzāk esot veidojies ap 15 gadu vecumu iespējams no kādas traumas vai ausu sāpēm utt.
Tagad vel aizsūtīja uz ultrasonogrāfiju un pēc 2 mēnešiem jāiet atrādīties.
Re: Žokļa sāpes
04.10.2012 15:34
man jau vairakus gadus taa.ka nevaru plati atveert muti..kad veru plataak,tad saap zoklis..bet nu pie aarstiem neesmu bijusi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: