Zobu kakliņi, emalja.

Aizsāka poga 

Zobu kakliņi, emalja.
16.07.2012 16:39
Sveiki! Padalieties, lūdzu, ar informāciju, ko darīt, ko lietot, lai nostiprinātu, atjaunotu zobu emalju pie zoba kakliņa? Vispār ir iespējams emalju atjaunot? Man jau sen tāda problēma, ka pie zobu kakliņiem zobs paliek tāds dzeltenīgs un jutīgs tajās vietās. Lietoju zobu pastu Elmex tieši zobu kakliņiem. Vispār vienā raidījumā uzzināju ka F vispār ir kaitīgs un to nevajadzētu lietot un ka vispār tas ir mīts, ka F palīdz emaljai. Kāda ir jūsu pieredze, ieteikumi šajā jomā?
Re: Zobu kakliņi, emalja.
18.07.2012 00:52
Var lietot GC Tooth Mousse Plus, tas labi palidz m
ineralizet emalju.

__________________
dr.puce@gmail.com



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2012 00:52 by puce.
drf
Re: Zobu kakliņi, emalja.
25.07.2012 15:04
Pūce, kur šos zobu pastu var iegādāties- ?
jo, cik esmu skatījusies, tad nekur nevaru atrast
Re: Zobu kakliņi, emalja.
25.07.2012 16:03
tā nav gluži zobu pasta, bet tāda pastveidīga viela,ko uzziež (ļoti nedaudz) uz tīriem zobiem pirms naktsmiera. nopirkt var pie zobārstniecības preču tirgotājiem, piem., Plandentā Tallinas ielā 85

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
06.12.2012 16:31
Sveiki! Vai Plandent vēl pastāv? Jautāju. jo pa vasaru biju aizbraukusi līdz tai adresei, bet vienīgais, ko tur redzēju, bija azartspēļu klubs un maziņš pārtikas veikaliņš? Varbūt ieeja tur bija no sētas puses. Katrā ziņā, nosaukumu nekur tuvumā šai adresei neredzēju. Varbūt viņi tagad ir citā adresē? Vai tur ir iespējams pasūtīt to pastiņu nosūtot e-pastu, vai kā citādi ar viņiem sazināties un uzzināt, vai viņiem ir šī prece?
Re: Zobu kakliņi, emalja.
06.12.2012 23:53
pastāv, pastāv :)
ieeja no fasādes, stikla pakešu durvis kādus 7 metrus no krustojuma ar Tallinas. Tu laikam citā krustojumā meklēji :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
06.12.2012 23:56
Adrese
Tallinas 85, Rīga, LV-1009
Telefons
67844780

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
07.12.2012 23:24
Jums ir jauztaisa nakts kape un japarbauda kungis, pec tam japarbauda vai Jums ir pareizais sakodiens. Tas GC putas protams palidz, bet ne uz ilgu laiku, kaklini bojajas del slodzes un skabju iedarbibas rezultata. GC tikai nedaudz nonems jutigumu bet nerisina problemu.
Re: Zobu kakliņi, emalja.
08.12.2012 01:05
:)
un ja zobus tīra pārāk cītīgi, tad arī nakts kape ir jātaisa?
skābju iedarbība vairāk skar zobu iekšējās virsmas, kožamās virsmas.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
11.12.2012 11:06
Paldies par adreses precizējumu :)
Kas ir nakts kape? Es zobus regulāri tīru 2x dienā (no rīta un vakarā). Mana zobārste teica, ka iemesli var būt dažādi- iespējams, no mīmikas muskuļiem, iespējams, dēļ tā, kā siekalas mutē cirkulē, vai dēļ tā, kādā veidā tīra zobus, var būt miegā tiek sasprindzināti mutē muskuļi, kas pastiprina emaljas noskalošanos tajās vietās.
Re: Zobu kakliņi, emalja.
11.12.2012 23:21
nakts kape ir caurspīdīga "cepurīte" visai zobu rindai, lai miegā nevarētu griezt zobus vai ļoti cieši saspiest.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
13.12.2012 00:38
interesanta teorija par muskuljiem
Re: Zobu kakliņi, emalja.
13.12.2012 09:38
laikam tomēr domāts m.masseter sasprindzinājums, tā kā nekas jauns :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu kakliņi, emalja.
13.12.2012 23:54
man likaas ka runaa par miimikas muskuljiem un to izraisiito siekalu pluusmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 1?
Ziņa: