Protezēšana - izmaksas

Aizsāka Zobgals 

Maks
Re: Protezēšana - izmaksas
16.02.2014 12:00
Sveiki! Man kopš 2009.gada stāv metāla keramika uz 4 priekšējiem zobiem, divu zobu nav. Tagad tāda problēma, ka kronis katru dienu asiņo un tur kur nav zobu, kronim augšā ir noplīsis gabaliņš. Kroni man lika 16 gados, tas izmaksāja 320ls. Gandrīz gadu atpakaļ plombējot zobus, man ārsts teica, ka abi zobi zem kroņa sāk pelēt vai pūst, pats īsti neatceros, īsāk sakot tie zobi ir palikuši melni. Gribētu uzzināt vai tos zobus zem kroņiem varēs vēl glābt vai vajadzēs raut ārā un asināt abus ilkņus? Vēl gribētu uzzināt cik izmaksātu metālkeramika 4 zobiem lietojot pēdējo tehnoloģiju, kura ir pieejama Latvijā.
Re: Protezēšana - izmaksas
17.02.2014 10:06
Ilkņus slīpēt MANUPRĀT nav pareizi, jo tie ir vienīgie zobi, kuri šķiet vsp nemēdz bojāties. Es tāda gadījumā par implantiem domātu.
Metālkeramika nav pēdējā tehnoloģija. Cirkonijs drīzāk. Bet kaut kad bija te diskusija, ka ne vnm cirkonijs ir labākais risinājums.
Cena uz vienu kroni ar visu darbu utt no 200€-HVZcik € :)

Vai var glābt zobu... to jau bija jaredz mediķim, kurš Tevi dakterē

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Protezēšana - izmaksas
19.02.2014 09:55
Lai izvērtētu, vai tie zobi ir glābjami, un glābtu tos, vajag pēc iespējas ātrāk noņemt esošo tiltu.
Jauns tilts pēc jaunākās tehnoloģijas var izmaksāt 1.5-2 K eur.
Ja zobi ir raujami un ilkņi ir veseli, ir jādomā par implantiem (3-4 K eur).

Mateus:

200 € par cirkonija kroni - nu ti zagnul ;))
Vsp nemēdz bojāties tikai tie zobi, kas tiek pareizi tīrīti :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Protezēšana - izmaksas
23.02.2014 15:43
200€ es biju domājis par metālkeramiku, ko ari sev skatos.
Cirkonijam man pateica sākuma cenu 380€ ..tb cenu par pašu kroni. Es gan ļoti labi apzinos, ka šīs nav tas zemākās cenas. Gan jau poliklīnikā ir lētāk.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Protezēšana - izmaksas
23.02.2014 17:15
Par metālkeramiku 160-180 arī ir diezgan reāli

__________________
dr.puce@gmail.com
Labdien!
Man uzlika tiltu, apvilkts 3. zobs, tad divu nav un apvilkts 6.zobs. Piemērot tiltu kaut kas traucēja, to apsolīja pielabot, tagad zobi bija gatavi, bet uzliekot es jutu, ka viss karājas uz šiem zobiem, tie ir par augstu. Viens no tiem ir uztaisīts arī lielāks un šausmas, man izskatās ka smaidu kā zombijs, zobu rinda kļuvusi mazliet nelīdzena. Pašlaik zobus nepiecementēja, jo es sūdzējos, bet kas būs tālāk? Arste teica, ka tie nosēdīsies un būs labi. Vai ir iespējas šādā variantā kaut ko labot?
Re: Protezēšana - izmaksas
07.04.2014 21:38
kameer nav iecementeeti visu var labot. peec tam daudz gruutaak vai jaapaartaisa.
Re: Protezēšana - izmaksas
07.04.2014 22:56
Tilts nedrīkst traucēt saviem (neapvilktiem) zobiem sakosties savā starpā.

__________________
dr.puce@gmail.com
maijvabolīte
Re: Protezēšana - izmaksas
08.04.2014 11:23
Es esmu mērenā šokā, tik sliktu rezultātu es pat iedomāties nevarēju. Man ir kronis vienam priekšējam zobam, jau pasen tika uzlikts perfekti. Bet šo es taisīju citā vietā. Tagad līdz ceturtdienai man jāgaida, tad ir pieraksts pie ārstes. Taču muti turu ciet un ēšana ir apgrūtināta, arī darbā kolēģi atzina, ka neizskatās labi, apvilktais zobs ir par baltu un par lielu, un lec ārā no zobu rindas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: