Datorprogramma zobārstiem

Aizsāka Roberts 

Sveiki!
Vēlējos uzzināt kurā forumā pulcējās lielākā daļa Latvijas zobārstu?
Jautāju jo tūlīt finišēsim datorprogrammu kura paredzēta gan zobārstiem, gan zobārstniecības klīnikām.
Ir vēlme uzzināt ko par programmu domā paši zobārsti un uzklausīt viņu profesionālo viedokli par lietām kuras būtu nepieciešams papildināt programmu.

Paldies
Roberts
Re: Datorprogramma zobārstiem
19.10.2012 00:51
Nepārzinu šo lietu, bet domāju, ka nav tāda foruma kur pulcējas LIELĀKĀ daļa Latvijas zobārstu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Paldies, par atbildi!

Vai Jūs arī esat zobārste? Vai Jums būtu interesanti uzzināt sīkāk par šīs datotprogrammas īpašībām?
Esmu pārliecināts, ka izmantojot šo programmu zobārstniecība klīnikas un zobārsti ne tikai nodrošinās augsta līmeņa apkalpošanu, e-vidi, bet arī nodrošinās papildus peļņu savam uzņēmumam.

Paldies
Re: Datorprogramma zobārstiem
19.10.2012 12:36
Roberts, cik man zināms, tad zobārsti šajā forumā ir puce, kitana un zb. Kas attiecas uz mani, tad es neesmu zobārsts. Taču iespējams, ka varu ko līdzēt jo es esmu datortehniķis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Paldies par atbildi!

Uz doto brīdi vairāk interesē zobārstu profesionālais viedoklis par datorprogrammu.
Nu tad gaidīšu kad pieteiksies kād no Jūsu minētajām personām :)
Paldies
Re: Datorprogramma zobārstiem
19.10.2012 18:06
vai taa ir lejupnolaadeejama lai vareetu sniegt viedokli?
kitana
Re: Datorprogramma zobārstiem
25.10.2012 11:02
Mani interesētu, bet ne tūlīt, pēc kāda brīža, kad pilnībā pabeigšu privātprakses iekārtošanu.
Sveiki ZB un Kitana!

Dator programma top :) uzklausām profesionāļu viedokļus.
Uz doto brīdi programma nav pieejama demo versijā, bet drīz, pavisam drīz :)

Lai nemaisītu gaisu šai foruma, lūdzu atsūtīt man savus e-mail un info par atrašanās vietu uz epastu roberts@ankravs.lv

Paldies
Re: Datorprogramma zobārstiem
25.10.2012 19:02
liec vien droshi informaaciju sheit. droshi vien ka veel kaads zobaarsts iemaldiisies un redzees kas par lietu.
asko
Re: Datorprogramma zobārstiem
27.10.2012 02:22
ā, zinu šitādas...

Tātad kaut kā tā - tikai uz viena datora/tikai windows/ + puļķis datora, lai nenokopē :) +1000 izmaiņas gadā, kuras maz savietojamas ar veco db un prasa apgreidu pēc apgreida.
Re: Datorprogramma zobārstiem
27.10.2012 15:35
Varbūt var vienkārši ar Excel iztikt vai viņa bezmaksas analogu? Piemēram komplektā ar Ubuntu. Viss pilnīgi legāls. Savietojams pasaules mērogā un maksā tik cik dzelzis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kur var iepazīties ar šo programmu ko Jūs piedāvāsiet?
Re: Datorprogramma zobārstiem
15.08.2013 23:53
Iztrūkst kaut vai mazākā teh spec

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: