Trīssakņu zoba endodontiska ārstēšana

Aizsāka Pacients 

Trīssakņu zoba endodontiska ārstēšana
07.02.2013 22:01
Sveicināti!
Pagājušajā mēnesī man tika veikta puse no viena lielā dzerokļa ārstēšanas - tika iztīrīti kanāli, iepildītas zāles un uzlikta pagaidu plombe (baltā krāsā, laikam kaļķis).
Ārsts teica, ka ar to pagaidu plombi varu nostaigāt līdz marta sākumam (tātad divus mēnešus). Ilgāk staigāt nevajadzētu, jo tad viss darbs var aiziet vējā - būs jātīra atkal un sanāks maksāt dubultā par vienu un to pašu.
Par pirmo seansu samaksāju Ls35. Teica, ka otrais seanss maksās Ls40. Vai tā ir atbilstoša cena? Vai arī ir iespējams otro seansu veikt lētāk? Vai cits ārsts var pabeigt pirmā ārsta iesākto?
Re: Trīssakņu zoba endodontiska ārstēšana
08.02.2013 00:54
cena ir vidēja. pirmā ārsta iesākto cits ārsts, protams, pabeigt var. es personīgi uzskatu, ka vienā zoba kanālu sistēmā ir jādarbojas vienam ārstam (protams, runa neiet par gadījumiem, kad k-kas tiek darīts acīmredzami nepareizi).

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Trīssakņu zoba endodontiska ārstēšana
08.02.2013 17:19
endodontists vienai sakne prasa 150.LS stomatoloģ,kl.kur Tev tāds par 40.ls??????????latgalē?????
Re: Trīssakņu zoba endodontiska ārstēšana
09.02.2013 14:14
paprika tikko nosauca lielu cenu.
Pie kam runā pretīm profesioalam zobārstam :)

Kanālu tīrīšana ir no 15Ls līdz tik cik nu paprasa... pa 15Ls es vienu reizi pamēģināju. Neiesaku nevienam :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: