Zobu tilti !!!

Aizsāka marta9992 

Zobu tilti !!!
04.04.2013 17:27
Kad vareetu izstastit ka vinjus liek? Man bus jaliek tacu dikti bail no sis proceduras:(
Cik daudz vile blakus esosos zobus? Vai to dara ar anesteziju? Tas sap?
Paldies jau ieprieks.....
Re: Zobu tilti !!!
04.04.2013 17:45
Tiltus liksu jo viens prieksejais zobs izrauts un blakus zobi ir nekaadi bez nerviem luzusi un pieaudzeti klat ar blombi, tadel velejos zinaat kaa tas viss notiks? Man dikti bail.....
tāda pieredze
Re: Zobu tilti !!!
05.04.2013 07:48
Labāk trūkstošā zoba vietā ielikt implantu. Bet pārējos smuki salabot. Tilti turās tikai tik ilgi, kamēr apakšā zobs nesapūst. Bet ja vēl viņu noslīpē, tad vēl ātrāk sapūs, vai nolūzīs/salūzīs, jo tie zobi, kuri ir zem tiltiem - uzņemās visu slodzi par iztrūkstošajiem zobiem. Ja nu tomēr liksi tiltu vai kroni, tad labāk jau aizej pie ļoti laba zobārsta.
kitana
Re: Zobu tilti !!!
05.04.2013 19:01
Ja pacients ir maksātspējīgs(man kolēģis teica,ka ap 700.ls uz vienu implantu jārēķina),tad jā, tas ir vislabākais risinājums.
Re: Zobu tilti !!!
05.04.2013 23:50
ja blakuszobi ir nedzīvi un noplombēti, tiem tāpat ir vajadzīgi kroņi. priekš kam tad urbt caurumu kaulā un vēl maksāt par to daudzus simtus? es šajā gadījumā viennozīmīgi par tiltu.

marta9992, Tu taču pati raksti, ka zobi ir nedzīvi - tātad nesāpēs, pat ja nebūs anestēzijas :) nestreso, tur galīgi nav no kā baidīties.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
06.04.2013 12:50
liels paldies pucei;)
Re: Zobu tilti !!!
06.04.2013 21:27
:-)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
07.04.2013 13:56
puce man ir jautaajums man taks neliks saknes inleju pareizi? Kados gadijumos vinjus liek? Man injus negribas;(
Re: Zobu tilti !!!
07.04.2013 14:06
ja tie zobi būs par vāju, lai turētu slodzi (par maz zoba audu), tad, iespējams, dr. izšķirsies par inleju. bet inleja arī nav nekas briesmīgs :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
07.04.2013 18:43
ja mani zobi bus par maz? man tiem zobiem lielaka dala sastav no blombem tad man liks inleju sakne? Tas sap? No vinja nerodas nekadas alergijas vnk man no siksmam un podzinjam ir alergiska reakcija uz adas uzreiz :(
Re: Zobu tilti !!!
07.04.2013 22:59
Nesāp. Alerģija nebūs, jo inleja nekur nesaskarās ar gļotādu, tā ir saknē iekšā un zem kroņa.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
07.04.2013 23:12
puciit un to inleju sakne liek bez sprices?
Man jasaka Liels Paldiees esmu nedaudz nomierinaajusies:)
Puciit Jus ouenemat Riga kada zobarstnieciba?
Vai pie jums ari var tikt?:)
Re: Zobu tilti !!!
09.04.2013 08:44
jā, inleju liek bez šprices, nedzīvs zobs meko nejūt un tā īpašnieks arī :)

par sevi es negribētu te forumā sīki un smalki rakstīt, ja gribat, varat rakstīt man uz epastu vai aizsūtīt PM (private message).

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
09.04.2013 15:13
Tikko biju pie zobarsta neko neizdarija, pateica ka viens zobs ir nedzivs divi ar nerviemm janem arA ko darit? Pagaidam lai palirek ka ir? Vai drosi nemt nervus ara no diviem prieksejiem?
Re: Zobu tilti !!!
09.04.2013 18:25
Tu taču teici, ka tie, kas pieguļ izrautajam, ir noplombēti un bez nerviem? Vai tomēr ar?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Zobu tilti !!!
09.04.2013 18:27
ja man taa likaas tacu tagad uztaisiija rengenu man ir izrautais zobs labaja puse dzivs zobs ar nervu kreisajaa puse nedzivs zobs un vinjam blakus dzivs zobs sanaak ja gribu 4 kronisus ar tiltu izrautaa vietaa tad janem diviem zobiem nervus araa, vai tomer nesteigties bet nomainiit blombes skaistas un pastaigaat pagaidaam ar platiiti? Kaa labaak? Nemt araa tos nervus?:( esmu galiigi apjukusi:(
Re: Zobu tilti !!!
09.04.2013 20:36
Ja nākotnē plāno likt implantu, nervi nebūs jāņem ārā. ja izvēlēsies tiltu, nervi (visticamāk) būs jāņem ārā, bet to var darīt pirms zobu apslīpēšanas; kamēr ir šaubas par veidu, kā gribēsi ielikt to zobu, labāk lai tie nervi paliek iekšā :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 19?
Ziņa: