Jautajums Pucei!

Aizsāka marta9992 

Jautajums Pucei!
09.04.2013 07:24
Man ir tad jautajums, divas nedelas atpakal izrava 7 zobu tur bija tikai sakne palikusi:( tagad ir pagajusas divas nedelas un pekni palika astotais zobs jutigs,puse no vinja ir sablombeta neteiksu ka sap, bet ik pa laikam taa nedaudz juutu, tas varetu ta but ja nav lidz galam blakus smaganas sadzijusas? Vakar biju pie zobarsta, teica ka neesot neviena cauruma lai liekoties mieraa, gribeju lai taisa rengenu tacu to nedariija. Man gan saka sapet kad idzeru veselu pudeli ar granatabolu sulu vinja ir skaba varbuut tadel jutiigi:( Bet kad sagriez zokli un stipri uzkoz uz 8 zoba, bet no speka tad gan saap taja pusiitee kur plombe un izrautais 7 zobs.....
Re: Jautajums Pucei!
09.04.2013 08:52
kad izrauj zobu, no blakusstāvošiem zobiem tajā virsmā smagana nedaudz "noslīd", un atsedzas saknes pats sākums, kas nav pārklāts ar emalju un tāpēc var visu just (skābu, saldu, aukstu). nopērciet kādu pastu jutīgiem zobiem un mīkstu birsti, problēma mazināsies vai pazudīs pavisam.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jautajums Pucei!
31.05.2013 18:32
Sveika Puuciit, man pargaaja saapet gudribas zobinjs tacu vakar edu rabarberu un atkal palika jutigs kad sakoz stingraak ar juut. Tas ir no taa 7 zoba izrautaa kad sma\gana noslideejusi un atsegusies saknes malinja? Man nevajadzeetu aiziet pie zobaarsta lai parliek blombi un uzliek taa lai neredz to saknes malinju vairs? Paldies liels par atbildeem...
Re: Jautajums Pucei!
31.05.2013 20:11
A pasta kāda? Sensitive vai parastā?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jautajums Pucei!
31.05.2013 20:20
tur jau taa lieta ka parastais \colgate jo biju tik stulbaa veikalaa ka citu nebija:( bet tagad dosos uz drogaam pec lacalut sensitiv? Tas varetu bus no ta?
Re: Jautajums Pucei!
31.05.2013 21:27
uiii nopirku lacalut aktive es nezinu vispaar nekadas izveles manas mezciema drogas;(
Re: Jautajums Pucei!
31.05.2013 23:16
mēģini tomēr ar sensitive pastu tīrīt...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jautajums Pucei!
01.06.2013 07:50
ok meklesu sodien kur labaak nopirkt, sodien man nesap uzkozot bet ir jutiiga tapat taa atsegtaa saknes malinja....
Puuciit, varetu but ka palika jutigs no taa stulbaa rabarbera? Bet vai tomer nevajadzetu aiziet pie zobarsta lai sablombee lai nav atsegta saknes malinja?
Liels paldies par atbildeem ;))
Re: Jautajums Pucei!
01.06.2013 09:26
Nu, ja tā tiešām ir saknes maliņa un caurums vai cieto audu defekts tur nav, tad labāk izmantot pastas jutīgiem zobiem un/vai lai pārklāj to vietu ar jutīgumu noņemošu laku; vēl var nopirkt GC Tooth mousse Plus un pasmērēt ar to, ēst mazāk skāba (ja tomēr ēd, paņem pēc tam, piemēram,siera gabaliņu - tas neitralizē skābi).

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Jautajums Pucei!
01.06.2013 09:45
nu man tir sanak tiesi blombe tajaa pusee bet no apaksas saknes malinja es vinju redzu jo 7 zobu izrava:)
tad tas bus no saknes malinjas jo esmu bijusi ar so zobu menesi atpakal pie zobarsta un vinjs man teica ka neesot neiena cauruma....
un nomainot zobu pastu sodien nesaap uzkozot ispaar bet ir jutiga tiesi taa saknes malinja visu laiku
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: