Ielikt gudribas zobus!

Aizsāka Valentiins 

Man tada situacija ka man visi gudribas zobi iz bojati un vinjus ir jarau lauka prieksejie gan ir veseli ! un vai ir iespeja vinjus pectam atpakalj ielikt kautkadas porcelanu plaksnites vai kautko ko man obligati vajag lai visi zobi butu mute lai neviens netruuktu un ja var cik tas varetu izmaksat !
Re: Ielikt gudribas zobus!
21.05.2013 11:47
kā kāds var zināt vai Tev bija vsp tie zobi?
Man 3 gudrības zobi ta arī neizlīda.
Implantus var likt. 4simti dzirciema ielā un pēc tam liec kroņus... tikai jēga...
Re: Ielikt gudribas zobus!
21.05.2013 12:06
Porcelāna plāksnītes līmē uz esošajiem zobiem skaistumam, ar tām ielikt neko nevar.
Gudrības zobus (8. zobus, katrā pusē viens) parasti neliek iekšā, bet, ja ļoti vēlies, tik tiešām var mēģināt likt implantus (ja žokļa kauls un sakodiens ļauj)

__________________
dr.puce@gmail.com
Man ir tie zobi vel tagad tikai vinjus jarauc ara augsa un leja visus tos lielos zobus vnk Gribu uz francu legionu iet dienet tur nedrikst nevienam zobam but bojatam un maximums var but 4 zobi izrauti taka man vienalga vai ir jega no tiem zobiem bet man vinjus vajag :D
Re: Ielikt gudribas zobus!
21.05.2013 13:11
you are allowed to be missing 4-6 teeth
Un ja implantus liek gudribu zobu vieta cik tads implants viens maksatu ?
nu itka ja bet vai gudribas zobi skaitas maz noziimigi ?
Re: Ielikt gudribas zobus!
21.05.2013 13:29
protams... jo tie ir šķiet sliktakie zobi visiem.
Nu teicu tak jau - implants ap 400Ls un tad tik cik kronis... 50-hvz cik LV ...metalkeramika gan jau kaadi 200-400 vel maksā.
Vnk tie implanti var arī neieaugt un tad nauda vējā
Re: Ielikt gudribas zobus!
21.05.2013 19:11
paarbaudi pie legjiona, bet parasti gudriibas zobus neskaita kaa "truukstoshos" zobus. salabotiem gan jaabuut un nedriikst buut infekcijas paziimes vai potenciaalas probleemas..



Edited 1 time(s). Last edit at 21.05.2013 19:13 by zb.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 9?
Ziņa: