Gudribas zobs:(

Aizsāka marta9992 

Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:20
Kaa jau rakstiiju sapeja gudribas zobs aizgaju pie dakteres esot mazinjs caurumunjs izurba un sablombeja ciet uzreiz, tacu paklapejot pa zobu malinjaam sap, taa var buut pirmaja diena v ar just zobinju?? Rengenu netaisiija, daktere teica neesot vajadziigs ..
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:11
Teorētiski tā nevajadzētu būt bet gadās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:30
es ceru ka paries un nebus jarauj laukaa:(
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:51
nervus nenema ara teica ka nevajag jo bija dikti mazinjs cauruminjs ehh traki ar tiem zobiem:(
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:54
Jap. Tā ir. Cerams, ka nomierināsies. Un ja nomierināsies bez antibiotiku palīdzības tad ir iemesls domāt, ka neatkārtosies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 09:57
man neizrakstija antibiotikas gaidiisu lidz ritdienai kaa bus jo tik pirms pusotras stundinjas man vinju sataisiija:D Varbuut tadel vel saap. Man tur izurba, ielika oderiiti un blombi....
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 22:04
Nu kādas antibiotikas maziņam caurumiņam...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Gudribas zobs:(
03.06.2013 22:09
Es to vispārīgi domāju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Gudribas zobs:(
04.06.2013 02:43
Skaidrs :)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Gudribas zobs:(
04.06.2013 22:22
sodien tapat jutigs zobs bet ne uzkozot:( ko dariit?
man skiet ka sap kur palika vecaa blombe un saknes malinja redzama:(
aaaa kaa negribu raut to zobinju araa man jau 6 un 7 nav:(
Ludzu iesakiet kaut ko...
Re: Gudribas zobs:(
05.06.2013 14:03
Marta9992, es tagad cīnos par savu gudrības zobu. Man nav 6-ā, bet ir 7-ais un 8-ais - kurš pēc plombēšanas sāpēja gan dienā, gan naktī. Es tīrīšu kanālus pie entodontista (vai kā viņu pareizi sauc, kas specializējies kanālu tīrīšanā). Tad jau manīs ko šis speciālists teiks, kad ieraudzīs rengenu. Jo cik sapratu, tad jāskatās zoba un sakņu novietojums, vai maz var tos kanāus tā aizpildīt. Vispār jau lielākā daļa zobārstu uzskata, ka tie 8-ie jārauj ārā. Bet šoreiz jāizmēģina kanāli (ja tas būs iespējams), jo man uz to zobu sava fiška :). Tā, ka skaties, ja ir tāda iespēja un milzīga vēlme zobu saglabāt, tad der painteresēties par kanāla tīrīšanas iepējām.
Re: Gudribas zobs:(
07.06.2013 22:48
Puce, atkal jautājums Tev!
Par cik, manu panorāmas rengenu manīji, un teici par lielo caurumumu zem plombes gudrības zobam apakšējam, tad nu lūk. Zobu laboja, sekoja nakts sāpes, šo pirmdien man viņam veica vitālo amputāciju, un vakar pēcpusdienā man tam veica kanālu ārstēšanu. To veica ar rotējošo (aizmirsu kas tas ir, kas rotē, nebakstīja ar adatiņu vai ko tml,bet ar tādu kā uzrbīti, bet skaņ patīkamāka par urbīti), veica stomotoloģijas institūta endodontiste, tik tas, ka privātā klīnikā nevis SI. Bet šodien nav iespējams uz to zobu uzkost, un vispār švaki ar to ēšanu. Man minēja, ka zobs ganjau būs jūtīgs, bet kas ietilpst šādā terminā - jūtīgs .... !?
Uzreiz pēc darbiņa padarīšanas tika veikt rengens, konstatēja, ka kanāli līdz galam sapildīi, lai gan tādi līki, bet pati redzēju, ka vismaz līdz galam bija baltā svītriņa pa vidu, kā āķītis Tas normāli, ka nevar neko uz to pusi uzkost? vai sāpes ietekmē tas, ka kanāli nebija taisni, bet tādi kā āķīši??
Ja tas ir normāli, tad cik ilgi tā var mocīties, kamēr norimstās? Jo vēl nav īstā plombe uzlikta, tas ir par atsevišķu samaksu un pie cita speciālista :)
Re: Gudribas zobs:(
08.06.2013 09:51
Jā, ir gadījumi, kad zobi ir jutīgi pēc pildīšanas, īpaši, ja pirms tam zobs bija dzīvs. Var būt jutīgs līdz pat pusgadam (dati no literatūras, pašai nav bijis), bet, protams, ar pakāpenisku uzlabošanos. Pagaidplombe sakodienā netraucē gadījumā?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Gudribas zobs:(
08.06.2013 10:08
Domājams, ka netraucē, bet, kad augšējais 8-ais saskaras ar apakšējo, tad apkšējais jūt, ir kautkādas īpašās vietas kur jūtība ir krietni lielāka.
Man tā endodontiste kad sāka krāmēties gar to zobu teica, ka zobs ir ne ta dzīvs, ne ta miris. varbūt tāpēc viņam vajadzīgs ilgāks laiks lai nomierinātos!? Jo visu darbiņu paveica 1-ā reizē, iztīrīja un sapildīja tos kanālus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: