Sastrutojis zobs.

Aizsāka pelmis 

Sastrutojis zobs.
12.02.2014 02:19
Sveiki, gribēju pajautāt kādam kas par šo tēmu zin ko vairāk par mani.
Lieta tāda... pirms 3 dienām viens no priekšējiem zobiem palika jūtīgs, un vakara nedaudz sāka sāpēt..
dienu vēlāk jau sāka sāpēt stiprāk, bija 7diena, anglijā nekur netiku klāt
Vakar tiku klāt, man pateica ka man tur ir infekcija, un izrakstīja antiobiotikas - amoxcillin
Vakar pa dienu sāku lietot, šodien piecēlos, bija sapampis vēl vairāk, domāju it kā normāli, jo parasti paliek sliktāk, līdz paliks labāk...
itkā man zāles izrakstītatas 5 dienām 3xdienā 500mg kapsula...
Esmu izdzēris divu dienu devu, vēlāk pieceļoties sākšu trešo..
Cik ilgā laikā pēc antibiotiku lietošanas, sapampumam vajadzētu sākt pazust? tagad it kā tik ļoti nesāp, bet nu tie divi zobi, virs kuriem ir pampums, ja pieskarās sāp nežēlīgi...
Un ko man darīt ja pampums rīt ir nemainījies, ja piemēram nebūs palicis lielāks vai mazāks ... ?
Re: Sastrutojis zobs.
12.02.2014 15:36
T



Edited 1 time(s). Last edit at 12.02.2014 15:36 by pelmis.
Re: Sastrutojis zobs.
12.02.2014 15:36
Tagad ir parveidojusies kā pumpa zoba platumā uz zoba smaganām, gaidīt kad pārsprāgs(tā parasti esot) vai braukt uz pirmo uzņemšanu ,,? uz uzņemšanu, jo anglijā citur pat ar sāpošu zobu neņem pretim bez rindas zobārstniecībās...
Kāds lūdzu atbildat?
Re: Sastrutojis zobs.
13.02.2014 07:57
Ja neaizpamps deguns un acis, pumpa nobriedīs un pārsprāgs. Antibiotikas ir jādzer tādās devās un tad, kad izrakstījis ārsts-! Pat ja pāries - tas tikai līdz nākamai reizei, tā kā tie zobi ir jāārstē!

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Sastrutojis zobs.
18.03.2014 22:04
Pelmis!
Ar steigu uz Lv pie zobarsta. Man tads pats gadijums bija 4 nedelas atpakal, nacas aizlidot uz lv pie zobarsta jo te kur dzivoju (irl) parak dargi zobarsti. Process nav patikams, bet nesap iegrieza smagana, tirija ara viss kas tur bija sakrajies, tirija ari kanalus, uzlika zales+ izraxtija antibijotikas... padzivoju 3 dienas, atnacu atpakal pa tam 3 dienam uzauga tads pats bumbulis... atkal grieza tirija( 27 eiro), lai neizrautu zobu ir loti jauzmanas un jaklausa ko zobarsts saka,,, alu,sidrus, drugs.. coca-colas ir aizliegts lietot! var lietot tikai 40' alkaholu un uz augshu...Lai saglabatu zobu, zoba arsteshana var aiznjemt lidz pat 5,6 meneshu arsteshana...( ik pec 2 meneshiem jamaina zales kuras uzliktas tam zobam)
Un itka 2 nedelas dzivoju ar prieku, ka bus viss ok, bet shodien sajutu kad atkal sak paradities bumbulitis.... zvaniju zobarstei teica, ka ta varbut ir pat cista, kuru var izgriest ara... sliktaka gadijuma zoba raushana.... bet tas pedejais variants... Ja zobs loti sap viss labakais ir dzert (Nimesil)
Re: Sastrutojis zobs.
30.08.2014 13:01
Vakar izrāva sena zoba saknes. Vaigs bija sapampis, tātad viss tur sastrutojis. Izrāva, ielika drenāžu, izrakstīja antibiotikas. Daktere teica, lai rīt drenāžu pats izņemu (jo braukt uz Rīgu dēļ tā sanāk dārgi); sestdienās te, laikam, nestrādā.
Pa nakti dzēru ibuprofēnu, no rīta svīdu. Vaigs kā balons vēl joprojām ir. Turpinu dzert antibiotikas (Hiconcil 500mg).
Tā kā ir pienākusi rītdiena, tad jāvelk tā drenāža būs vien ārā, neskatoties uz to, ka vaigs sapampis.
Jāmēģina ar pinceti kaut kā satvert...ar pirkstiem tur klāt netikšu :/
Ja atstātu uz vēl kādu dienu, kas notiks? Ieaugs tur un būs vēl sliktāk, vai nav tik traki? :0
Re: Sastrutojis zobs.
30.08.2014 13:14
Neieaugs, neieaugs.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Sastrutojis zobs.
31.08.2014 10:21
Skaidrs, paldies. Vakar pats izņēmu..ilgi ar pincetes galu meklēju to drenāžu :) Ar mēli viegli sataustīt, bet ar štrumentu nu nekādīgi; beigās jau sanāca gan.
Pirms gulētiešanas iedzēru vēl dabīgās antibiotikas ― piena sēni un šorīt jau pampums ir jūtami mazāks.
Tā kā vēl kāds laiciņš būs jāpadzīvo šajā - materiālajā - pasaulē. :o
Re: Sastrutojis zobs.
03.09.2014 08:38
:)

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: