sap zobs, nezinu kur griezties

Aizsāka kika26 

Tātad stāsts- Biju grutniecības 6. menesii, sasāpējās zobs, aizgāju pie zobārsta, rengenu taisīt
ta ka nevareja,taisīja ta pat...izurbās kaut ko ,salika laika zāles un pierakstīja uz nakamo
nedēļu.Pa nedēļu uzgrauzu uz tā zoba un viņs man nolūza, tā ,ka tur praktiski nekā nepalika, gāju
atkal pie viņas ātrāk, jo ar tādu muti staigāt nevaru, viņš ir it ka sānā, bet
kad plati smaidīju-redzēt var ,ka nav tā zoba. Nu vienvārd sakot- viņa man viņu sastellēja uz taisīja
- uzaudzeja tur kaut ko utt. Procesā es protams neiedziļinos-jo ta pat neko nesaprotu.
Mēnesi pēc dzemdībam sasapās cits zobs, aizeju pie citas zobārstes, šī man pirms sākt taisīt-pārbauda visus zobus,
paklapē pa to zobu ,kuru taisīja tā iepriekšējā -jūtīgs. zobārste sāk prašņāt par to zobu, visu izstāstu, sī šokā
kā var taisīt bez rengena utt, ka man būšot lielas problemas ar to zobu, un ka viņa jau nu neuzņemas man to zobu taisīt, jo tur esot skrūve,tas viss baigi sarežģīti,
ta arī nesapratu,ko tad man darīt.5 menēsus dzīvoju mierā,lidz pagāšnedēļ, man tas zobs saka sāpēt, sākumā mazliet, tagad jau 4. dienu tā ,ka varu dzīvot tikai uz pretsapju zalēm,
sāp zobs, galva un vispār liekas,ka viss vaigs.Ja viņa man saka ,ka neuzņemas taisīt- ko vispār darīt, ka ir ar tām skrūvem ,kas uzņemsies utt?
kadēļ tas viss skaitās sarežģīti?
Re: sap zobs, nezinu kur griezties
10.03.2014 23:22
aizej atpakalj pie taa kas saaka
Re: sap zobs, nezinu kur griezties
11.03.2014 22:56
Izņemt skrūvi un pārpildīt kanālus... vai arī uzreiz atvadīties no tā zoba...

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: