Metālkeramikas vai porcelāna kronīti

Aizsāka Berza 

Man ir jāmaina metālkeramikas kronis ar piekarīti 1un 2zobs. Vizuāli ļoti labi izskatās, bet diemžēl no iekšpuses var just , ka ēdiena paliekas krājas. Zobs apakšā ir dzīvs.Man ir bailes , lai jaunais kronītis labi piestāv pie īstajiem zobiem.Ārsts iesaka, ka var likt porcelāna, kas ir būtiski dārgaki kā metālkeramikas. Saka, ka vizuāli smukāk un nav zilās maliņas pie smaganas. Vai tiesa par to zilo maliņu pie smaganas? Ko vieglāk pielāgot pie īsto zobu krāsas porcelāna vai metālkeramikas? Ļoti svarīgs vizualālais kopskats.Kur ir tā priekšrocība porcelāna kronītim? Vai pagaidu kronim arī pielāgo krāsu, jo iespējams ar to būs ilgāku laiku jāstaigā.
Re: Metālkeramikas vai porcelāna kronīti
14.05.2014 13:56
Jā, pagaidkroņa krāsu arī pielāgo. Ja runa iet par kroni ar piekari,mana izvēle būtu nevis bezmetāla keramika (porcelāns un keramika ir tas pats), bet cirkonija keramika (izturīgāka, bet tikpat skaista, kā bezmetāla keramika). Ja tagadējie kroņi Jums patīk un nav redzama nekāda "zilā maliņa", tad tikpat labi var taisīt jaunu metālkeramiku...

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: