Izsisti 2 zobi.. Cik izmaksās?

Aizsāka Sems 

Vakar svinot savu 22. dzimšanas dienu, iešāvās prātā ideja nobraukt ar riteni no trešā stāva.. Tiku līdz otrajam ar galvu pa priekšu. Cik man izmaksās šī dāvana? Izkritušos zobus esmu veiksmīgi atradis, ir vērts paturēt?

http://img.exs.lv/s/a/sammadden/IMAG9085.jpg
Re: Izsisti 2 zobi.. Cik izmaksās?
17.05.2014 18:23
Es gan neesmu zobārsts, bet kā pacienta pieredze man ir ļoooti liela un diezgan bēdīga. Manā mutē darīts viss iespējamais, atskaitot implantēšanu. Nolūzušos zobus vari neglabāt. Tos atpakaļ tev neviens nelīmes. Tīri vizuāli skatoties, ja tur ar saknēm viss kārtībā, pirmo zobu var atrestaurēt ar gaismas plombi. Otrajam visdrīzāk liks saknē inleju un tad pa virsu kronis. Cenas tev te neviens nepateiks, jo katram zobārstam ir savas cenas. Pirmais zobs prasīs vismazāk līdzekļu. Pie mana zobārsta apm. 50 eiro. Otrajam kādi 300 -500 eiro un vairāk. Vēlāk gan jau iekomentēs arī kāds zobārsts un pateiks ko vairāk.
Re: Izsisti 2 zobi.. Cik izmaksās?
18.05.2014 08:11
nu taa apmeeram ir ka ella saka. pirmam zobam visdriizaak ka arii kroni vajadzees ja apaksheejais zcu zobs ir nograuzts nevis nolauzts kopaa ar augsheejiem.
pusmedicīna
Re: Izsisti 2 zobi.. Cik izmaksās?
18.05.2014 11:15
Varbūt uz nākamo dzimšanas dienu sarūpē sev ko lētāku?
Re: Izsisti 2 zobi.. Cik izmaksās?
18.05.2014 21:44
1.zobu plombēt, 2.zobam atjaunot stumbriņu+kronēt

__________________
dr.puce@gmail.com



Edited 1 time(s). Last edit at 18.05.2014 21:46 by puce.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 15?
Ziņa: