sāpēs pēc kanala tīrīšanas

Aizsāka ettta 

sāpēs pēc kanala tīrīšanas
27.06.2014 21:15
Nu stāsts ir tāds pagaash piektdien gāju pie savas dakteres ar sāpēm zobā , daktere visu tur izdarija uzlika zāles palaida nu kā jau parasti un tad sākas ar katru dienu sāpēs pastiprinājās un bija šausmīgas dzīvoju tālu no galvaspilsētas un 24.06 zvaniju pati savai dakterei, daktere teica nemt zāles arā un trešdien iet pie cita zobārsta jo viņa bus tikai piektdien. 8 no rīta jau biju doka kabinetā kur daktere man saka ka nervs nav atvērts tāpēc sāp kauko paurba un uzlika zāles protams nekas nemainijās un nakamajā rīta atkal sēdēju pie tās dakteres kabinetā šoreiz man tikai izņēma zāles atstāja vaļā un palaida, izrakstija ab, nekāda pampuma nebij un pagaidām nav arī bet arī tad sāpēs nepazuda un tad nu šorīt tiku pie savas dakteres paņēma bez rindas. Mana zobārste bija nedaudz šokā par to ka otra daktere man nebij pat kanālus tīrijusi jeb rupji sakot vienkārši atrāk tikt no manis vaļa bezmaz vai.
Tad nu mana daktere iztīrija man tos 3 kanālus septītajam zobam apakšā , sāpes bija minimālas izturamas bez šprices nekas briesmīgs, teica ka nekādas strutas nekas laukā nenākot un ab teica ka vispār nevajag. salika zāles un tagad jaiet otrdien.

Jautājums tāds- tas zobs pie sakodiena sāp tāpat diezgan dikti , laigan pats par sevi ja neaiztiek tad knapi jūtāms nesāp bet nav tā ka nejustu vispār un tas vaigs tāds dīvains liekas, tāds jūtīgs tas ir normāli???? protams varbut es pati viņu esmu satraumējusi jo spaidiju arpuse vai sāp vel vaigs vai nē un ar meli bikstu un tā ilga procedura kamer tirija mute vaļā varbūt tāpēc
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 7?
Ziņa: