Dežūrzobārsts pa dienu

Aizsāka AijaE 

Dežūrzobārsts pa dienu
28.11.2018 21:59
Sveiki! Vakar, dažas dienas pirms plānota liela ceļojuma mazliet sāka īdēt viens zobs, sakožot sāp un nav pārgājis jau vairāk kā 24 stundas. Parasti šādos gadījumos zvanu savai zobārstei un pierakstos rindā (apmēram nedēļa jāgaida), bet noskaidroju, ka daktere tik ātri pieņemt nevar. Protams, ka manā pilsētā neviens zobārsts vispār tik ātri nepieņem, visur rindas mēnesi un vairāk uz priekšu, ieteica braukt uz Rīgu pie dežūrārsta.

Stomatoloģijas institūta mājaslapā galīgi neatrodu nekādu inornmāciju, kaut arī internets saka, ka esot dežūrārsts. Uz denta.lv zvanīju, bet naktsputns pieņemot tikai naktī un viņi nezina, vai klīnikā pa dienu ir kāds dežūrārsts. Es neesmu no Rīgas un nakšņot Rīgā arī nav iespēju, gribētos pie dēžūrārsta tikt pa dienu (piektdien vai sestdien). Vai ir kāda vieta, kur tas ir iespējams? Der dzīvā rinda un "jāgaida divas stundas", galīgi negribētos, lai zobs sāk sāpēt esot ārzemēs.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: