Cik ilgi var sapet un vai...?

Aizsāka Artūrssss 

Sveiki, esmu izmisis pagalam zobu sapess, biju pie Dr. Iztaisija rentgenu, pateica ka ir jau tirrits kanals, k a ir trīs iespēs apārstet otreiz, raut ara, vai pie endodentista iet kas maksa pie 300e.

Izvelējoa apārstt. Iztirija kanalu ielika zalws pateica lai padzeru pretsapju med. Ibumetin dolmen, kas isti nepalidzeja, lidz nakosas dienas vidum piepampa vaigs un zobs saka mazak sapet, bet pietukums vaigā lidz pat acu plakstiņiem. un temperatūra 37.8..

Tad cita datktere izrakstija recepšu zales un antibiotikas,
Teica dzert aptuveni 3 dienas laikā no dzeršanas vajadzetu pāriet, bet jau ir Svetdiena, piektdien laboja zobu 12.30..

Ko darīt kadi ieteikumi??
asdfgh
Re: Cik ilgi var sapet un vai...?
01.04.2019 01:49
Kadas zales izrakstija? Jaiet pie zobarsta.
egle1
Re: Cik ilgi var sapet un vai...?
01.04.2019 07:45
Jūtu līdzi. Jābrauc uz Stomatoloģijas institūtu pie ķirurga un jāveic incīzija jeb griezums smaganā, ieliks drenas, atsūks strutas. Pēc tam izņems drenas. Process ļoti sāpīgs ar visu anestēziju. Kad pāries, turpiniet labot kanālu. Un jā, viss process arī sanāks tie paši 300 eiro, ko sākotnēji jūs ietaupījāt.
Vispār nesapratu, kas tā bija par apārstēšanu, tā bija atkārtota zoba kanāla tīrīšana, daktere acīmredzot, tik ļoti sabakstīja ar saviem instrumentiem, ka sanāca tā, kā sanāca, man arī savulaik tā bija. Tāpēc mācība - kanālus pārārstēt jāiet tikai pie endodonta jeb speciālista tieši šajā jomā, kuri strādā ar mikroskopu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: