Zobārsts

Aizsāka Savadi 

Zobārsts
05.11.2019 11:49
Labdien! Situācija tāda, ka biju pirms nedēļas pie zobārsta. Bija jālabo apakšējais lielais zobs.Zobārsts iešpricēja itkā anastēziju un lika uzgaidìt ārpusē, kamēr anastezija iedarbojas. Pa to starpu jau viņa pieņēma citu pacientu. Gaidot uzgaidājamā telpā jau sajutu dìvainas sāpes vaigā,ausì, žoklì.Sajùta ka nevaru kārtìgi atvērt muti.Tādas sapes pie anastezijas nekad nebiju jutusi. Bet tā kā esmu pacietiga,neko neteicu.Pienāca mana kārta atkal iet kabinetā. Daktere jautaja vai mēle ir notirpusi,es teicu nē. Abas ar māsiņu saskatijas un iespriceja man velreiz.Tagad uzreiz sajutu anasteziju tadu ka parasti.
Viss jau bùtu ok.bet visu šo nedelu man sæp tæ puse.apaksejais zoklis ir uz ieksu.nevaru normali atvert muti,izbazt mēli,nevaru salikt kopā ausgsejos ar apaksejiem zobiem,ar meli parbraukg par augsejiem zobiem.pat karoti nevaru mute normali dabut.jautajums,ka tas vareja notikt ka pec sis vizites mans sakodiens peksni izmainijas.vai ko dakters iespriceja,ka ta notika.rit zvanisu vinai,,bet gribu zinat ari citu viedokli.
Mistiskā sāpe
12.04.2020 16:54
12.02.Aizgaju pie zobārsta salabot nesāpošu zobu(pēc zobārsta vārdiem,nedzīvu),saplombeja.Pēc dažām dienām sākās īdēsāna.Braucu pie doka,doks taisa rentgenu,neka neredz.Sāka meklet vainas blakuszobos,bija loti jūtīgi uz aukstumu(testēja).Nervus ara,kanalus sapildija,saplombeja.Problēma palika.Tā ka grūti bija gulēt bez ibumetina,nolemu to itka vainigo zobu likvidēt,bet pie cita doka,jo pie sava jau tagad vairs netikt.Atkal rentgens un baiga mistinasanas,jo isti neka nav.Es tomer nepiekritu un ar baigo nemsanos tas zobs bija lauka.Jau nedela ka zobs ara,bet liekas ka problema palikusi,plus vel piepampis vaigs un izrauta zoba vieta ipasi nesteidzas dzit...divaini,jo parasti viss dzist loti atri un bez komplikacijam...dzeru antibiotikas plus ibumetinu..ibumetins ipasi neko nelidz...bet tadas izteiktas zobu zapes nebija un nav...tikai tada idesana un smaganu piepampums...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: