Psihoterapija

Aizsāka att 

att
Psihoterapija
13.07.2006 16:14
Jau kâdu pusgadu eju pie psihoterapteita... Es nevaru saprast, vai man vispâr ir jçga turpinât ðo kursu, jo liekas, ka pa ðo laiku nekâdas bûtiskas vai mazâk bûtiskas izmaiòas nav notikuðas... turklât ir viena tçma, par kuru es negribu runât un nezinu, vai vispâr gribçðu runât.

Vai kâds var padalîties ar savu pieredzi, kâ bijis? Cik ilgam laikam jâpaiet, lai kaut kas sâktu mainîties?
Re: Psihoterapija
13.07.2006 16:40
es teiktu, ka nav jeegas iet, ja negribi runaat par to, kas Tevi nomaac.
Re: Psihoterapija
13.07.2006 16:54
att

Hmmm? Izskataas ka esi kaarteejais psihoterapeitu upuris. Droshi vien kaadas 25 reizes jau gaaji un kaadus Ls 250 atstaaji. Bet kaapeec runaat negribi par lietu? Neviesh uzticiibu vai cita vaina?
Bet ja vajadziiba par kaut ko runaat tad vari rakstiit uz manu e-pastu guru03@inbox.lv
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 16:54
Principâ jau es sâku iet pie psihoterapeita cita iemesla dçï - lai mçìinâtu tikt galâ ar trauksmes un panikas lçkmçm, kas man uznâk un es kaut kâ nebiju sapratusi, ka visas lietas ir savstarpçji saistîtas... ka nevar runât tikai par vienu, ignorçjot citas problçmas :( Un par tâm citâm lietâm es runât negribu :(
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 16:58
ku!

Es vienkârði nevaru sevi piespiest runât par vienu lietu ... gandrîz fiziski sajûtu kaut kâdu sienu apkârt tai tçmai :( Tâs ir lietas, kas ir dziïi, dziïi noglabâtas un kurus kustinât nevçlos!

Psihoterapeite jau it kâ ievieð uzticîbu, bet man vispâr ir grûti uzticçties cilvçkiem.

Paldies par piedâvâjumu :)
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:05
No psihoteraipjas viedoklja- kameer nesanjemsies to skalji pateikt, tikaam nekas arii nemainiisies
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:09
Ja vien es bûtu pârliecinâta, ka tad, kad es pateikðu skaïi, patieðâm kaut kas mainîsies!!! Es tam vienkârði neticu....
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:15
Tev ir izveele pameegjinaat. Zaudeet Tev nav ko.
30-gadîgâ
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:16
Psihoterapeitu apmeklçju apmçram 1.5 gadu... mocîja neirozes un panikas....
par rezultâtu.... esmu iemâcîjusies sadzîvot ar savu íermeni, bet problçma nav izzudusi, tâpat ir neirozes, panikas, tikai tad kad tâs uznâk, sâku sevi analizçt...ir vieglâk to visu pârciest...
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:19
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tev ir izveele pameegjinaat. Zaudeet Tev nav ko.


Paldies... ðie vârdi man tieðâm liek aizdomâties...
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:22
30-gadîgâ
Vai Tu ar savu psihoterapeitu varçji izrunâties par visâm savâm problçmâm?
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:26
att

Es ljoti labi saprotu ka ir lietas par kuraam taa vienkaarshi nevar saakt runaat taapeec piedaavaaju iespeeju iesaakt sho lietu kustinaat virtuaali. Skat varbuut ar laiku vareesi arii klaatienee par to runaat.
att
Re: Psihoterapija
13.07.2006 17:31
ku!

Bet kâda jçga Tev palîdzçt gluþi sveðam cilvçkam? Turklât arî padomus dot nemaz nav tik viegli...
Re: Psihoterapija
13.07.2006 23:11
att

Man ir patiikami ka es varu kaadam paliidzet. Turklaat biezhi vien ir taa ka daudz nemaz nevajag. Cilvji vnk maldaas savos domu koridoros un neatrot izeju bet patiesiibaa vinjus tikai jaaaizved liidz pagriezienam aiz kura redzama gaisma...
Re: Psihoterapija
13.07.2006 23:20
Tikai tâs gaismas ir daþâdas,ku, var parâdît ne to...
Re: Psihoterapija
13.07.2006 23:22
...da uþ...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 00:41
Nu visiem nekad nevar buut pa praatam. Bet taa kaa paarliecinoshais vairaakums cilvju no kontakteeshanaas ar mani palikushi apmierinaati tad atljaujos piedaavaat citiem.
modrîte
Re: Psihoterapija
14.07.2006 01:19
esmu lasîjusi daþâdas rietumeiropas ps-terap. sarakstîtâs grâmatas un SALÎDZINÂJUSI ar Latvijas ps-terap. "darbiem" (domâðanu, runâðanu), no kâ esmu secinâjusi, ka LV psihoterapeiti ïooooti daudz tukði teoretizç un MULD!!!
Re: Psihoterapija
14.07.2006 10:34
att

Jaarunaa. Taapeec Tu tur ej. Neviens neaiziet pie pst. pilniigi droshi zinaadams, kas vinjaa seehz. Terapija to visu velk uz aaru, jo tas iisteniibaa ir tas, no kaa celjas probleemas. No taa vecaa s**da, kas Tevii seezh un ko Tu negribi verbalizeet. Iisteniibaa tikai izrunaajot lietas saak shkjetinaaties. Tad veel -- ja pusgadu esi gaajusi, bet neesi teikusi, ko vajadzeetu teikt -- taa daudziem notiek... Bivajet. Bet vispaar ljoti stingri njemot es to veerteeju kaa naudas izmeshanu. Pa rinkji nav ko iet. Ja savaacies drosmi, lai aizietu, tad liidz galam. Tas taapat, kaa ar saaposhu zobu iet pie zobaarsta, bet tad paardomaat, sadzerties pretsaapju shaibas un iet maajaas. Un taa visu laiku.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 10:43
Runcene

Vot, man arî tâ sâk liektie, ka tâ ir naudas izðíieðana :( Bet es aizeju tur, apsçþos un viss - man pilnîgi neko negribas stâstît! :(((
Re: Psihoterapija
14.07.2006 10:54
Meegjini kaut ko uzraxtiit pa nedeelju. Dazhreiz tas straadaa (ja domaa turpinaat).
Re: Psihoterapija
14.07.2006 11:52
Runcene

Tagad man bûs kâds laiciòð, lai izdomâtu un saprastu, vai es vçlos turpinât.
Tâpçc arî gribçjâs uzzinât citu cilvçku viedokïus...
Sabine
Re: Psihoterapija
14.07.2006 12:34
Man atkal cita problema. Esmu bijusi pie psihoterapeita kadas 6-7 reizes, skiet, izstastijusi visu, kas stastams (esmu diezgan ekstraverta un ar runasanu man problemu nav), vismaz nevaru iedomaties, ka vel kaut kas butisks butu palicis neizstastits, bet ista terapija vel tikai saksies - lidz sim bija tikai tads problemu apzinasanas periods. Kad jautaju, ka izpaudisies pati terapija, psihoterapeite man paskaidroja, ka man bus jaruna par savam izjutam un problemam (atkal!), ka tas pamata ir mans darbs. Godigi sakot, man jau pedeja reize likas, ka man sak aptrukties runajama. Tapec tagad esmu neizpratne - ko lai es vinai sis terapijas laika stastu?
Re: Psihoterapija
14.07.2006 13:01
6-7 reizees... Faktus virspuseeji var atstaastiit, ne vairaak. Taa kaa ir dazhaadas terapijas skolas, tad droshi nevar pateikt, ar kaadaam metodeem tas notix, resp. tikshana klaat izjuutaam. Isteniibaa to visu var analizeet diezgan smalki un pamatiigi, pat nieciigas epizodes. Tas ir celjsh uz to, lai atrastu ceeloni visaam sliktajaam izjuutaam, kas Tev traucee dziivot.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 16:40
...palasîjos...murgs...nâk atmiòâ Buratino...iedçsti burvju laukâ naudiòas...psihoterapets pateiks kreks-feks-peks...vesela bûsi...un tikusi vaïâ no grûtsirdibas, naudiòas...lai atkal saktu strâdat un nopelnît kâpostu, kuru savukârt atdosi psihoterapeitam, kurð pateiks kreks-feks...un atkal...atkal..beigâs uzrakstîsi ku...bezvozmezdno...un pie psihoterapeita...atdot sevis pelnîto
Re: Psihoterapija
14.07.2006 17:08
madcynics

Tu pats esi murgs
Re: Psihoterapija
14.07.2006 17:19
Nav, nav, madcynics murgs. Es te nupat kolçìei parâdîju, ko viòð uzrakstîja, un viòa teica, nu kâ ta, ka tâ ir!!!:-)))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 17:53
Ja neveelies staastiit un uzticeet savu probleemu-nav iistais psihoterapeits.Ar mani bij gluzi taapat, kameer neatradu iisto.Arii psihoterapeiti ir dazaadi.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 18:13
Strawberry, ko ta Tu ar savaam koleegjeem nenoorganizee pretpsihoterapijas praidu? Tagad visaadi praidi modee. A taa Tu te pa kaktiem vien, pa kaktiem vien....
Re: Psihoterapija
14.07.2006 18:33
A ko tad tu , runcene, domâ, kâ kaut kas iebilstams, tâ praids jârîko? Es domâju, ka tâ ir tâda kâ lieluma mânija:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: