Psihoterapija

Aizsāka att 

Re: Psihoterapija
14.07.2006 18:58
Tas, ka taa saka strawberry koleegje, veel nebuut nenoziimee, ka taa ir...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 19:02
Nus, mees jau vispaar nezinaam, vai taa koleegje taa teica... Vispaar baigi inciigais vinjai tas kolektiivs...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 19:22
Hm, nu teica jau gan...baisi jocîgi, ka jûs tâ brînaties, jo tâ patieðâm daudzi domâ.
Runcene, gribi nâkt te pastrâdât? Es aizlikðu par tevi vârdu (ðite tikt var tikai tâ, ja kâds aizliek vârdu), tikai vismaz bakalauram jâbût.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 19:36
nekad neesmu sastapusi cilveekus, kuri nav bijushi pie psihoterapeita, bet tik un taa tik aktiivi par to spriedeleetu...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 19:41
Vai tas skaitâs normâli, iet pie psihoterapeita? Es domâju ðeit Latvijâ?



Edited 1 time(s). Last edit at 14.07.2006 20:42 by att.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 20:11
Es teiktu, ka tam nebuutu jaaskaitaas nenormaali. lai arii dazhi aprobezhoti praati taa domaa.

Psihoterapijas teelu krietni paplucina filmaas redzeetie parodeetie savdabiigie iipatnji-psihoterapeiti, kas patiesiibaa ir diezgan pataalu no videeji statistiska psihoterapeita teela.

Uz sho briidi normaalaakais psihoterapijas attelojums filmaa shkjiet ir Soprano gjimenee
Re: Psihoterapija
14.07.2006 20:22
Tas nu gan buutu jaux kolektiivs -- es un zemene... Nu tur noteikti netiktu uzrazhots tas, kas plaanots... kaut kas pilniigi cits. Nu, a cik kraasainaas lapinjas pie jums tur katru meenesi dod?

Bet par to psihoterapiju -- nus, manaa darbaa ir ljaudis, kas domaa, ka taa ir hipnozes apvienoshana ar stipraam zaaleem, ka peec taas var sajukt, vismaz daljeeji utt., bet ka zaales tur noteikti dod un daudz, ka ar vinjaam uztaisa traku un ka to dara tieshi psihoterapeiti, bet psihiatri taisa elektroshokus... Nu paaris ir apmeeram taadaa liimenii -- ar magjistra graadu citaa sfeeraa.
madcynics garâmejot
Re: Psihoterapija
14.07.2006 20:48
...psihoterapeits ar sociâlâ darbinieka izglîtîbu...:))...íirurgs ar gaïas izcirtçja sertifikâtu...nja...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 20:56
Runcene, cik krâsainâs lapiòas tevi apmierinâtu?:)

A vai es kaut kur teicu, ka kaut ko raþojus? Baisi interesanti...



Edited 1 time(s). Last edit at 14.07.2006 20:57 by strawberry.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 20:59
psihoterapeits peec taa sociaalaa darbinieka veel sho to maacaas...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:06
...lai tâ bûtu..:))...lai mâca dzîvot...:))..izcirtçjs :))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:11
Psihoterapeits nemaaca dziivot. Vismaz labs ne. Bet neprofesionaalji gadaas katraa profesijaa.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:18
Un pie tam daudz:(
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:20
... ,,, ak tâtad psihoterapeits ir uzòçmies mâcîtâja funkcijas???...Dekameronâ labi uzrakstîts par ðo tçmu...dvçseïu gans...ak nç, zemapziòas sakârtotâjs...vai kâ???
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:22
Tevi traucee, ka citi to apmeklee?
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:24
...izjautrina tçma - "es paC neko nevaru"
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:27
izjautrina?

Vai tad nu dzilji intelektuaalam cilveekam taa klaajas rakstiit...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:32
...nerunâju par tiem, kuriem tieðâm ðî palîdzîba ir vajadzîga...bet atlikuðie 90 % ir...kâ to maigâk pateikt :))
...es... un intelektuâlis?...pie tam dziïð?...Tu man glaimo :))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:34
Diemþçl, lai cik tas nebûtu grûti, bet nâkas atzît, ka pats tomçr nevari tikt galâ un ka ir vajadzîga palîdzîba.

madcynics, vai Tu domâ, ka ïoti viegli ir cînîties vienatnç? :(
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:35
Es teiktu, ka 90% ir stipri paarspiileets cipars...
Un arii tiem % aciimredzot kaut kaadu iemeslu deelj vajag. Pat ja shis iemesls Tev neshkjiet pietiekami svariigs.

Tu nu buutu peedeejais, kam es glaimotu.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:48
...vienatnç var pakârties, noðauties, ar cianîdu pasaldinât tçjiòu...piekrîtu, vienam cînîties grûti...cînîties...hm...cînîties?...ar ko??...paðam pret sevi??...kad pçdçjo reizi izgâji laukâ paklausîties lakstîgalu?...vai esi nostrâjusies zem ZIEDOÐAS liepas un vienkârði kaifojusi no smarþas, no spîdîgajâm, sasvîduðajâm liepas lapâm, klausîjusies biðu sançðanu zaros...nevis mokoði mçìinâjusi saprast sevi...klausies, kâ zâle aug...:))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:51
Izrâdâs, ka madcynics ir dzejnieka dvçsele :)))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:51
... ,,, Alisçm un Bazilio tieðâm vajag...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:56
Madcynics ir dzejniex :)))

Nu, Zemeniit, man ir baisa aizdoma, ka Tu razho, vai arii uz to pusi....
Kraasainaas lapinjas, resp., to daudzums nekad nevienu neapmierina.. eh, var samierinaaties, bet apmierina, nee.... diemzheel.
hama
Re: Psihoterapija
14.07.2006 21:58
Oi, madcynics, es arii kaadreiz, shkjiet, shajaa pashaa forumaa meegjinaaju uzmundrinaat depresijas slimniekus ar liidziigiem ieteikumiem (man gan bija k-kas par uudenjiem un seedeeshanu pie tiem :)). Man toreiz arii pateica, ka es nesaprotot un noveeleeja man, lai man nekad taa nebuutu kaa vinjiem.
Liktenja ironija - nu jau triis gadus buushu nomociijusies ar shito vaajpraatu. Jaasaka, tagad esmu atkal uz taa pasha vilnja (laikam iet labaak, he :)) - paklausiities lakstigalu, nedomaat par sevi utt.
Bet - un lielaakais bet - staavoklii, kad ir tieshaam izteikts depresijas, trauksmju utt. staavoklis, tev neviena lakstiigala nepaliidzees, jo tas cilveeks (es vai kaads cits...) NESAPROT un neredz neko citu sev apkaart, kas ir labs. Saku to, jo esmu topieredzeejusi.
Protams, nevajag sevi liidz tik dzilji depresiivam staavoklim novest, protams. Bet ja nu taa ir sanaacis, ko tad? Nekaada kliegshana virsuu nepaliidz, nekaada padomu doshana. Lielaakajaa daljaa gadiijumu - tikai un vieniigi speciaalists :((
hama
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:02
madcynics - bet jaa, piekriitu tavai domai, ka taa nav, ka "paC neko nevaru" :) Dakters paliidz tikt liidz tam, ka tu saproti - es un vieniigi es varu sev paliidzeet. Man prieks par tiem cilveekiem, kam taa doma jau "ir asiniis".
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:07
Laxtiigalas un tamliidziigie noteikti paliidz, bet tad, kad jau ir pusliidz labi, bet, kad ir tuvu daarzenim, tad.... nu nekaa, ne laxtiigalas ne, strazdi, ne uudenji, ne daba, pat kovaarnji nekaitina. Jaa, Hama, novest sevi liidz dzilji depresiivam staavoklim -- es biezhi par to domaaju, kaapeec neizdodas apstaaties un gandriiz visi, kas iebrauc depresijaa, peec tam saka -- nesaprotu, kaa tas notika. Baigi viltiiga....
hama
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:10
Nu riktiiga maita taa depresija, vai ne? :))
hama
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:12
Man ik pa briidim galvaa ieshaujas taada doma - cilveeks peec dabas ir slinks un vinjam iepatiikas sevi zheelot. Un, ja veel kaads cits pazheelo, tad ui - ku labi paliek :) Un cilveeks varbuut saak pat "izbaudiit" depresiivus staavokljus, jo tad vinjam pieveersh uzmaniibu...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:13
oooo, veca teeema, hmm vecaas skanaas:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: