Psihoterapija

Aizsāka att 

Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:14
Ïoti skumjð notikums, bet pirms nedçïas darba kolçìe mçìinâja izdarît paðnâvîbu...Viòai ir personiskas, grûti risinâmas problçmas un viòa ir apmeklçjusi psihiatrus, psihologus. Viòai parasti ir teikts, nu jûs jau pati visu saprotat...vai arî viòa pçc apmeklçjuma saka, ka nav nekâdas jçgas. Nu patiesîbâ es domâju, ka ðîs profesijas pârstâvim vajadzçtu rast kaut ko, kaut vai no kâ viòa varçtu sâkt, bet nekâ...Labi, ka viss paðlaik ir beidzies labi...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:20
arii vislabaakajam kirurgam mirst pacienti uz galda....
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:22
...es nevienam neko negribu ieteikt...un uzmundrinât ne tik..katrs sava mikrokosmosa veidotâjs...savas pasaules :))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:24
hama rakstîja: Man ik pa briidim galvaa ieshaujas taada doma - cilveeks peec dabas ir slinks un vinjam iepatiikas sevi zheelot. Un, ja veel kaads cits pazheelo, tad ui - ku labi paliek :) Un cilveeks varbuut saak pat "izbaudiit" depresiivus staavokljus, jo tad vinjam pieveersh uzmaniibu...

ar to viss izteikts...
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:24
strawberry ka vienmeer ir nereaalas pretenzijas pret visu un peecaak noliedzosha attieksme.
Pati pieprasa lai psihoterapeits NENORAADA SAVU CELJU, tai pat laikaa darba koleegjes gadiijumaa tomeer tas bija jaadara.

Ko ta Juus savaa supergudrajaa kolektiivaa nejeedzaat paliidzeet?
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:25
o ja, par to DP izbaudiisanu es piekriitu, zinu taadus izbaudiitajus!
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:26
...es bûtu vçl uzlecis uz pleciem, lai nemokâs...ja'tâds viòas ceïð ?!..
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:29
Hama:

Vot shite es piekriitu, tikai te jaauzmanaas, lai nesaak brukt depresiivajiem virsuu -- hei, Tu tikai uzmaniibu gribi, neizliecies, jo tad, kad taa depresija ir panesusies, tad ir par veelu maaciit. Bet, lai zheelo, jau laikam veelas tie, kam uzmaniiba tomeer bijusi apdaliita.

Vispaar ku! te vienreiz pilniigu taisniibu pateica, ka muusdienaas cilveeki vairs nemaak uztureet normaalas attiecibas. Austrumu tautaas nav tik daudz depresiju, jo vinji vairaak komunicee.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:32
Man ðíiet, ka ir lietas, ko psihoterapeitiem vajadzçtu zinât, bet viòi nezina, sprieþot pçc tâ ko viòi atbild daþâdâs intervijâs. Vai tas ir ðaurs redzes leòíis vai uzpûtîba par savâm zinâðanâm, kas to lai zina...Es pieòemu, ka cilvçks tieðâm var nonâkt situâcijâ, no kuras nezina , kâ tikt ârâ. Tad varbût ir vajadzîgs cilvçks, kas parâda gaismu (laikam ku! to sacîja), bet gan apzinoties, ko râda un ka ne visiem derçs viena un tâ pati. Bet tas nevar ilgt gadiem ilgi, cilvçkam ir vienkârði jâsaprot, no kâ sâkt , kâ darît, un ka patieðâm viss ir paða rokâs. Tas, kas te tiek apspriests, tâ laikam ir tâda klasiska psihoterapija, bet vai tâs nav novecojuðas metodes, vai tâ ir vienîgâ iespçja? Aizdomîgu to visu dara arî tas, ka tâs aizstâvji i nedomâ padomât, ka tas varçtu bût arî citâdi.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:33
Komat, man tâda sajûta, ka tu man kâ suns esi iekodusies bikðu starâ, atlaid:-)))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:34
...daudzu galvâs gaismu var ienest tikai cirvis...tas tâ, tîri subjektîvi..:))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:40
Klasiskaa psihoanaliize jau te retam buus pa kabatai -- chetras reizes nedeeljaa. Tiek jau arii taapeec attiistiitas jaunas metodes, kas ir aatraakas, bet cilveex pac aatri nemainaas. Vinjsh nezina, kaa taalaak dziivot, bet apskaidriiba naak leenu, jo psihe ir sameeraa stiiva. Bet par taam intervijaam un TV es zinaamaa meeraa piekriitu -- tâs rada neiistu priekshstatu, ne tikai kinofilmas.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:42
Nu man nepatiik ka viens otrs tos psihoterapeitus celj pilniigi dievu vietaa un saka apmeeram taa ka gandriiz katraa daudz maz nopietnaa situaacijaa un reizi pusgadaa profilakses noluukos ir jaaiet pie psihoterapeita uz "paarbaudi" vai nav paraadijusies kaada probleema vai sleeptaa depresija. Un pats tu vai tavs draugs vai pazinja tev paliidzeet nevar ja nav sertificeects. Tas ir taa ka ja tu noljuusti nelaimee tad tev ir jaazvana 911 un pats tu sev paliidzeet nedriiksti jo tad tev neizmaksaas apdroshinaashanu. Tas laikam no sulbajiem hotdogu rijeejiem ir pie mums ievazaats.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:53
Draugs un pazinja ir ljoti vajadziigs tad, kad notiek suu, kad ir peekshnja naave, liels zaudeejums vai kas cits pavisam trax un negaidiits, jo, ja tajaa briidii nav, kas atbalsta, tad arii to depresiju norauj, bet tad ar radu un draugu ir reizeem par iisu. Visa gudriiba.

A kaa ir muusu sabiedriibaa -- tu jau esi stiprs, gan tixi galaa, chau, dziivo laimiigs.... a iisteniibaa tobriid varbuut vajadzeeja kaadu, kam uz pleca papiixteet.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:55
Runcene, nu viòð nezina, viòð ir iesprûdis vai savos priekðstatos, vai dzîves situâcijâ. Bet tas taèu ir tik muïíîgi, iet pie speciâlista, kas patiesîbâ nemaz nevar sniegt palîdzîbu! Jo viòð zina tikai kaut kâdus paòçmienus, bet neprot sapurinât to dzîvo cilvçkâ, lai viòð ieraudzîtu, kas jâdara. Patieðâm, nav vajadzîga nekâda îpaðâ izglîtîba, lai runâjoties ar kâdu ilgstoði, saprastu, kas par vainu. Un kâpçc nerodas tas pareizais priekðstats par psihoterapeitiem? Tâ jau var stâstît, bet ir jau tas, kas ir redzams.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 22:58
...un ja nav, pats esi vainîgs...:))
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:00
Labo strawberry neredz. Nepakam neredz.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:03
Ah, nu es nezinu, peec kaadas situaacijas tu shamo teoriju atiisti, Zemeniit, bet man ar dumikjiem no taas sfeeras nav sanaakusi dariishana. Man dazhiem zinaamajiem ljaudiim, kas shaadus speciaalistus ir apmekleejushi vai apmeklee, arii ne. Viens gadiijums man ir zinaams, preciizaak -- viens terapeits, kas bija garaam. Vairaakiem. Taatad garaam vispaar? To es nezinu. A ja nu kaadam der? Nu ko es varu dariit, ja gadaas tie nelabie? Katraa specialitaatee ir arii ne ljoti veixmiigie, tas jau te sen ir nobalsots. Es zinu vairaakus, kas labi straadaa savu psihoterapeita darbu, bet vinji vispaar nekur neparaadaas, jo ir paaraak noslogoti, lai interveetos. Popularitaate taadaa veidaa arii shamiem nav nepiecieshama, jo vinji jau ir populaari.



Edited 2 time(s). Last edit at 14.07.2006 23:08 by Runcene.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:09
Izskatâs, ka par ðo tçmu jau sen lauzti ðíçpi...
Þçl, ka es tâdu Runceni nezinâju agrâk, bûtu man ieteikusi pie kura LABA speciâlista griezties :)
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:12
Runcene, pçc tiem gadîjumiem, kas man ir zinâmi, pçc tâ, ko es redzu, lasu dzirdu- vçrtçju tieði tâdâ paðâ veidâ, kâ jebko citu.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:13
Nu traki, ka Tev taa neveicas
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:14
tas LABAIS ir nosaciiti. Iisteniibaa katram savs. Vienam der, citam neder. Viens un tas pac. par to te arii ir gana raxtiic. Jaajuut tas ir!!!! Tavs vai netavs.

Bet shkjeepi tieshaam sen ir lauzti, mees ar zemeni (vinjai gan ir bijushi arii citi vaardi) esam brangi pluukushaas.

A labumu veel arii izgliitiiba nosaka.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:19
Nu ta Tu tikai nelabo redzi, Zemeniit? A ja es saku, ka man bija baigaa depresija, bet nu ir krietni labaak, tad Tu teixi, ka mans terapeits galiigs zaabax? Alstere ar te bij raxtiijusi. Auns vinju terapeiteejis? Nu nez, nez, ir divas puses visam. A Tu tikai vienu redzi.
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:25
Es tevi nepazîstu, runcenît, varbût paðas esat ar ðo arodu saistîtas un tâpçc reklâmu taisât. Un zâbax un auns- tie ir tavi apzîmçjumi, es tâdus neesmu lietojusi:) Tad kâdu pusi redzi tu?
Re: Psihoterapija
14.07.2006 23:34
Es neesu saistiita, pilniigi un nemaz, bet lai nu paliek. Aizdomiiga vnk esi. A par zaabaku un aunu -- jaa tie maneejie apziimeejumi, mazliet folklorizeejushies apziimeejumi nejeegaam, bet Tu jau saki, ka psihoterapeiti nekam iisti neder. Es censhos saglaabaat liidzsvaru. Nu lab, ej tagad guleet, Tu jau biji neizguleejusies.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:02
Es atkal cenðos kaut ko sakarîgu par viòiem izvilkt, bet nekâ:(
hama
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:04
Jaa, cilveekiem, kuriem dazhbriid (vai visu laiku - kaa pasham shkjiet) netiek pieveersts pietiekami daudz uzmaniibas, uzbruuk depresija.
Bet man tas viss saakaas tad, kad man burtiski viss dziivee notika - bija labas "pirmspreciibu" attieciibas, cilveeku apkaart ka mudzh un darbs liidz ausiim. Par uzmaniibu nevareeju suudzeeties. Un taa arii ierados pie dr. Tarandas tieshi no "darbagalda", kad vnk sabruku, jo vairs visu nespeeju paveikt. Spuldziite paardega... Un man arii tika uzstaadiita diagnoze - aa, pie manis jau tagad daudzi taadi naak, taa jau depresija...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:04
Pozitiivs rezultaats- tas kaa es saprotu nav arguments?
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:05
Zemenei

Nu bet, ja kaac ko labu pasaka, Tu saki -- jaa, bet tur tajaa intervijaa... Tu labo nemaz it kaa nedzirdi. Vismaz man taada sajuuta.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.07.2006 00:07 by Runcene.
modrîte
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:07
Var jau teikt citiem vârdiem (to paðu apstiprina paði ps-terap.), ka: no visiem slimajiem patiesi vçlas izârstçties apm. 5% ïautiòu, a pârçjie, teiksim tâ, vairâk vai mazâk apzinâti stiepj gumiju, un, jâ, TAS VIÒIEM (k-kâdâ mçrâ) IR IZDEVÎGI!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: