Psihoterapija

Aizsāka att 

Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:07
nu es vareetu daudz ko labu pateikt, bet tad jau man visa sava dziive jaauzraksta, un vai tas kaadam ir vajadziigs, taa mana dziive?? logiski ka ne.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:10
eziit

mellenei Tavs traktaats dereetu. Peec tam meenesi kjidaatu un kljuudas metodee mekleetu
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:11
nuuu ,,, kluudas es pati maaku samekleet, bet vot ka taas kluudas labot.......:)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:16
,,, paklau, tev nevajag kâdu þults izvadcauruli pielikt?:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:22
a kas liek taas zuults izvadcaurules, kurs medikis, endokrinologs vai kas? man nav jeegas par to, apskaidrojiet@
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:26
Viòa tak pati var sev pielikt, a bez psihoterapeita nesaprot, ka vajag:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:29
zemen, nu kas ir ar tevi, nu tak beidzat... bac
Re: Psihoterapija
15.07.2006 00:32
Eþuk, nevaru beigt, kad esmu ieskrçjusies:-)))
Bet labi, ieðu gulçt. Rît taèu tu bûsi uz moèa izstâdç:)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 01:19
strawberry

Tev vajag? Varu ieteikt labu specu. I zhulti novadiis, i gaazes pie reizes.
modrîte
Re: Psihoterapija
15.07.2006 03:15
komat komat komat:

speciâli TEV!
Nav grûti iedomâties, ka cilvçku dzîvçs var atgadîties daþâdi dramatiski notikumi, kâ rezultâtâ cilvçks nonâk apjukumâ un/vai sâpîgos pârdzîvojumos, kas kâ negâciju lavîna aizrauj cilvçku, izsitot to no normâlâ lîdzsvara U.C., U.TAML.!
Jâ, ir gadîjumi, kad visefektîvâk spçj palîdzçt psihoterapija, BET..., kas bijis tas bijis (un pagâjis), par NEbijuðu to tik un tâ nepadarîsi...

Tâtad, pacienta uzdevums ir nevis ilgtermiòâ apmeklçt ps-terap., bet gan MÂCÎTIES PATSTÂVÎGI RISINÂT SAVAS PROBLÇMAS, jo ps-terap. ir tikai kâ pagaidu "spieíis" cilvçkam, kurð uz laiku zaudçjis orientçðanâs spçjas... Un, tieði ðâda attieksme visdrîzâk veicinâs atveseïoðanos!
Dzîvç laiku pa laikam VISIEM un VIENMÇR gadâs kâdas "melnâs svîtras" (grûtîbas, problçmas vai saskarsme ar citu cilv. negatîvo attieksmi) - varbût padomâ par to!?? Par to, kâpçc citi ar daþâda (un arî lîdzîga) rakstura grûtîbâm spçj tikt galâ patstâvîgi...?

Lai tak Tev veicas!
Re: Psihoterapija
15.07.2006 09:46
Modriite, a Tu domaa, ka esi jaunu ameriku atklaajusi? Vai ta kaac grib sev psihoterapeitu uz muuzhu? Bet vareeji biku nemeetaaties ar skaljaam fraazeem, jo psihoterapeiti viss nesaka, ka kaac APZINAATI velk garumaa. Zemapzinja nav apzinja. Neviens shito negrib: nedz niikuljot, nedz maxaat terapeitam. Ar praatu negrib. Tici man. Un par to, kaapeec dazhi tiek galaa un dazhi netiek -- to jau depresiivie dzird ikdienas -- nu sanjemies, kaa tad citi var. Nevaig to cilveeku smagumam pielikt veel vienu pudu. Labaak paintereseejies, ar kaadu dziives veesturi ir "videejais" psihoterapeitu klients. Tad sapratiisi, kaapeec dazhiem vajadziiga paliidziiba. Te nav runa ne par kaadaam melnajaam striipaam, kas visiem gadaas dziivee. Par to mees te vispaar nerunaajam.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 09:53
Runcene labrît :)

Es uzsâku ðo diskusiju, jo gribçju dzirdçt citu viedokïus... Kâ parasti - cik cilvçku, tik viedokïu. Ko darît tâlâk, bûs vien jâizlemj man paðai :)))
Bet paldies par viedokïiem!!! :)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 10:17
labriit... :))) Nu ja, ka pashai, esi tachu jau liela meitene.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 10:58
modriite

Taa ar nesaskatiiju tavaa postaa racionaalo graudu... tikai klaju neizpratni/nezinaashanu par psihoterapijas buutiibu
Re: Psihoterapija
15.07.2006 12:28
... kā dragājuši...modrīte vistuvāk pie īstenības..manā izpratnē...komati gan liekas apmāti šo te puspūšļotāju varenību...jaut komatiem...kaut kāda informācija Tev ir par psihotehnikas iespējām...ne jau tām, kas tiek liktas pamatos naudas kāšanai un cilvēka uzsēdināšanai uz psihoterapeita atkarības, bet REĀLAJĀM???...jeb savā apmātībā tici tikai tam, ko Tev ir iebirdstējušas "autoritātes", kuras ir tendētas uz cilvēku stulbuma izmantošanu savām vajadzībām - kaut vai kaut kāda grāda vai stāvokļa sabiedrībā, iegūšanai ???
Re: Psihoterapija
15.07.2006 12:54
Kaada tur, vels, psihotehnika.... Un kaada ta Tev pashai info? Liec galdaa, es tikai priecaatos, ja vareetu uzzinaat ko jaunu un taadu, kas straadaa... Bet no psihoterapijas noliedzeejiem liidz shim nav gadiijies dzirdeet neko citu, kaa tikai kaukaadus maajienus par kaukaadaam tur nevienam nezinaamaam supermetodeem.... Jaunais forums ir krutaax par ieprieksheejo, man jaasaka... Nu rulzz. Tur bij nakatani, fitliinijas un uz akmentinjiem patureets uudens. Nu ir arii jaunas psihotehnikas.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 14:24
,,,bet vispâr tu esi laba antireklâma psihoterapijai:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 14:43
Runcene, kâ tu domâ, kâdi ir veidi kâ cilvçks var paâtrinât savu sapratni un attîstîbu? Man ðíiet, ka ir tikai viens veids- kad kaut kâdi apstâkïi cilvçku piespieþ un viòð pats sâk interesçties apzinâti darboties noteiktâ virzienâ. Un es domâju, ka psihoterapeita funkcijai ir jâbût tâdai- dot ðo impulsu un parâdît iespçjamos ceïus, kâ to veikt.Citâdi tam patieðâm nav jçgas. Ieciklojoties uz savu sajûtu pçtîðanu, cilvçks agri vai vçlu atkal nonâks strupceïâ.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 14:49
strawberry

Tev daj ebkas, kas nesaskan ar Tavu viedokli der par antireklaamu, taa kaa tas nav raadiitaajs.

Laikam nebuss viss Tavs kunjgjis liidz galam sadaktereets.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 15:09
,,, nav gan, bet tas jau nenozîmç, ka nebûs. Man ir hronisks gastrîts un vçl tur kaut kas...tâpçc man gremoðanas veicinâðanai palaikam patîk uzkost tevi,komatiò:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 15:44
Mani uzkost? Zobi par vaajiem...

Un ar shaadu attieksmi peeti vai nepeeti savu izaugsmi slimosi ar kunjgji visu muuzhu. Un Tavu gremoshanu tas tikai pasliktina, ne veicina, par to nu varu galvot
Re: Psihoterapija
15.07.2006 16:50
modrîte
Re: Psihoterapija
15.07.2006 17:40
,,,:

Par to racionâlismu: varçtu jau uzrakstît, un ne to vien..., bet..., neredzu jçgu diskutçt ðâdâ garâ!
Galu galâ Tu pati sev esi ienaidniece! Un - par to tad arî maksâ!

Silmo vesela!
Re: Psihoterapija
15.07.2006 17:55
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:12
Neesu pamaniijuse, ka modriite buutu diskuteejuse... tikai dazhi sarkanas kraasas plakaati vien... Ar dazhaadiem uzsaukumiem, bet nav saprotams, kam domaati.


Uzdevums:
Pa graavi raapo divi kjiegjelji -- viens zaljsh, otrs pa kreisi.

Jautaajums:
Cik sver piedzeeries eziitis? (piedod, eziiti!!!!! nothing personal)

Atbilde:
Vecmaaminja nesmeekjee

Nu apmeeram taa mums te diskusijas.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:18
Kam kam, man domaati ;-)

Bet tas piedzeeries eziitis (arii nothing personal, eziit), tas bija labi ;-)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:20
,,,Es tikai biku pajokoju, bet tu baisu diagnozi man uzstâdîji. Humora izjûtas trûkums, tas gan ir uz mûþu- apmeklç psihârstus vai nç:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:21
Kaut kaa nav Tev talanta dg staadiit, mellene...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:22
...he, he...redzoðais lai saskata, dzirdoðais lai saprot...viena daïa planç kâ finieri pâri problçmai...citi skatâs saknç...:))...vispâr jâsaska, ja es sastaptos ar komatu tipa ðamani, laikam veselais saprâts pamestu mani..:))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:29
madcynics

Sapraats var pamest tikai to, kam tas ir kaadreiz bijis
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: