Psihoterapija

Aizsāka att 

Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:34
,,,nç nu man ir gan talants uz diagnozçm...tâ... es tagad skençju komata auru...tâ...humora krâsas nav, tâtad nav humora izjûtas...tâ...seksuâlâ neapmierinâtîba ir...tâ...veselais saprâts biku ðíobâs...:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:44
...vells, ku smalks mâjiens uz resniem apstâkïiem...koma, ko Tu ar to domâji??
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:45
Nav Tev talanta uz dg. Un izraadaas arii Tavai kristaala bumbai baterijas noseedushaas.
Mosh labaak gaadaa, lai darbabiedri nekaraas taa vietaa lai beztolkaa internetaa kverneetu? Vismaz labums no Tevis buus.
Un uuberkruto sapraatu vareesi lietderiigi pielietot, nevis ganiities pa visas pasaules trako forumiem.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:46
madcynics

Tieshi to ko uzrakstiiju. Bez zemtekstiem.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:47
...vai to Tu par mani??..ai, ai, ai :((
Re: Psihoterapija
15.07.2006 18:53
,,,aiaiai, par mani arî...;(((
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:04
...un padoms tiem, kas par varas makti plçðas pie psihoterapeita...sameklç uz ielas bomzi, kuarm vçl piemît spçja savirknçt skaòas vârdos un ielikt tajos kaut kâdu jçgu, sarunâ, kas noteiktâ laikâ tu bûsi uz tâ un tâ stûra un runâsi ar viòu precîzi vienu stundu par sevi...viòa uzdevums ir: gudru seju (cik nu viòð var) radît iespaidu, ka uzmanîgi klausâs Tevi, laiku pa laikam daudznozîmîgi pakratot galvu un izdveðot - protams, protams...viòam noteikti vçl ir jâizpraðòâ par tavu sexuâlo dzîvi, attiecîbâm ar radiem, jâpavaicâ, vai gultiòâ mazs bûdams neesi slapinâjis, utt.utt...pçc tam tu viòam maksâsi nu kaut vai dvaceri...un piekodini, ka stâstîsi viòam ðo te savu dzîves stâstu nu kâdu pusotru gadu no vietas...jçga??...izrunâjot viss pats nostâjas vietâs...runâjot tiek nodarbinâta ne tikai mçle, bet arî viela, ko sauc par smadzençm...sekojoði - zemapziòa pati tev norâda ceïus, pa kuriem iet....
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:07
Vai aizvieto to visu ar kaartiigu narika devu, vai ne madcynics?
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:07
...kas tas ir - nariks??
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:09
madcynics, tev taisnîba par to runâðanu. Un vçl ir vajadzîga bûðana ar sevi.
Þurnâlâ 36,6 ir laba intervija ar Selgu Vîtolu : Mums ir tik daudz spçka, cik sev to atïaujam. Jau virsrakstâ vien ir daudz pateikts.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:10
Nu gan Ameriku atklaajaat. Nez par ko te visu laiku tiek runaats?
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:14
,,,runâts tiek par to, ka runât var tikai pie psihoterapeita un jârunâ ilgi un jâmaksâ dârgi:) Jo tikai psihoterapeits var izvilkt no tâ dûksnâja, kur iekritis klients.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.07.2006 19:15 by strawberry.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:14
...bet tam nav vajadzîgs ðamanis, ko sauc par psihoterapeitu...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:19
Bet es labprât pskatîtos, kâ tâs lietas notiek pie îsta ðamaòa:)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 19:32
Apmeklçju psihoterapeitu 3gadus. Man palîdzçja uzlabot veselîbas stâvokli. Jau pçc gada pârgâja gastrîts un ezofagîts.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 20:00
..dailai..cik samaksâji pa ðo laiku???
...strawberry...personiski pazinu ðamani kurâ tur paaudzç...starp citu - pçc profesijas psihiatru...pçc tautîbas - tatâru...strâdâja IV pârvaldes medicînas sistçmâ...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 20:20
Un strawberry veel paarmet citiem, ka tie lasiit nemaak...
Vai arii taa atkal bija tava savdabiigaa hurmora izjuuta kunjgja aarsteeshanas noluukaa?
Mosh tomeer tev pameegjinaat psihoterapeitu, jo shkjiet tev buutu daudz par ko parunaat.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 20:28
madcynics, viòð pielietoja arî savas ðamaòa spçjas?
Re: Psihoterapija
15.07.2006 20:55
...jâsaka tâ...tieði viòð bija tas, kas palîdzçja saprast, kas vispâr notiek, kâpçc notiek...kâ pareizi uztvert notiekoðo...kâ priecâties par skaistumu, kas valda dabâ...bût daïai no tâs...kâ reaìçt...vai pielietoja?...cik zinu, savâ darbâ - jâ...tikai ne jau mûsu izpratnç - tamburîni, maskas u.c butaforija...tur tomçr ir mazliet dziïâka iedarbîba...un ne jau virspusçja...citas matçrijas :))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 21:06
Ðo ieteica ìimenes ârsts. Maksâju 5 ls par vizîti.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 21:48
madcynics, ir tâda filozofija Huna, kurâ ietilpst arî ðamanisms. Man iepatikâs 7 tâs principi:

1. Pasaule ir tâda, kâ jûs to domâjat
2. Nav nekâdu ierobeþojumu
3. Enerìija seko uzmanîbai
4. Mîlestîba ir bût laimîgam (ar kaut ko vai kâdu)
5. Viss spçks nâk no iekðpuses
6. Tieði paðlaik ir spçka moments
7. Efektivitâte ir patiesîbas mçrs

7. punkts labi raksturo jebkuru metodi , kuru lietojam, arî psihoterapiju:)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 21:52
Huna filozofijas 8. punkts

Visi, kuri no savas personiskaas pieredzes atziist psihoterapijas efektivitaati, melo. Visi, kuri to noliedz ir strawberry draugi. Pat, ja pashiem peecaak jaakaraas.

(c) strawberry
Re: Psihoterapija
15.07.2006 22:00
,,,wow, nu tâdu efektu kâ tev, es negribçtu!
Re: Psihoterapija
15.07.2006 22:34
Man gan patiik komata efekc. Smadzenes raiti straadaa, bez visaadiem SMS no nezkurienes vai ðamaòiem un Huniem.

Pie tam, nav gan te neviens teicis, ka runaat var tikai ar pst. To Tu, Zemene, izmediteeji. Pirmais pieraadiijums ir tas, ka mees te brashi runaajam savaa starpaa.
Re: Psihoterapija
15.07.2006 22:50
...koma efekc??...hm...stripri vienpusîgs tas efekc...ar putâm uz lûpâm mçìinot pierâdît, ka vienîgâ panaceja pret visâm kaitçm ir psihoterapija???...tai skaitâ arî pret prâta mazspçju...aizstâvot lumpenismu, kurð 90% ir negribçðanas un lîdz ar to arî nevarçðanas pamatâ???...pie tam ðajâ domu apmaiòâ neoperçjot ar kaut cik vçrâ òememiem argumentiem, kâ tikai uzbrûkot oponentiem???...sûdîgs efekc...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 22:53
...strwbry..:))...kaut kas lîdzîgs ir DAO...diemþçl ar Hunu neesmu kaut kâ saskâries...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 22:57
madcynics

Luudzu citeet, kur esmu teikusi, ka psihoterapija liidz pret apendiciitu (ja jau pret visaam kaiteem).
Kaa arii to vietu, kur teikts, ka taa ir panaceja.

Nu taa, lai argumenteeta taa runa buutu, nevis tuksha narkomaana muldeeshana
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:03
...baigais slinkuns meklçt :))
..starp citu...vai jûties apdraudçta kaut kâdâ mçrâ, ja sâc personiski braukt virsû oponentiem ???...vai jûties nedroða savâ tronî??...vai bçrnîbâ slapinâji gultiòâ???...jeb tiki pakïauta psiholoìiskai vai fiziskai varmâcîbai??...nevçlies parunât??
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:04
Taa ar saki, ka nebija taadu faktu reaalajaa dziivee, apdraudeetaaj...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:14
...paga...paðlaik slinkums..:)) parakâðos pa saitu, sameklçðu...tad kâ ar to varmâcîbu ìimenç??...jeb varbût reversâs hpinozes laikâ tu atcerçjies, ka spermatozoîds, kura iekïûðanas rezultâtâ radies tu, bija ïoti nepatîkams??...kur problçma, ak komatiò???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 13?
Ziņa: