Psihoterapija

Aizsāka att 

Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:16
nu pameklee gan...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:19
,,,ja atklâti, tev ir raksturîga vienpusîba. Es noliedzu tikai psihoterapiju, bet tu jebko, ko es pieminu. Ar tevi dialogs kâ tâds nav iespçjams. Laikam tikai ar tiem tas tev veidojas , kas apmeklçjuði psihoterapeitu un izstrâdâjuði savu , ierobeþotu sazinâðanâs veidu. Madcynics ir taisnîba, tu JÛTIES NEDROÐA un tâpçc uzbrûc, elementâra lieta. Vai tev psihoterapeits ðajâ ziòâ nekâ nav varçjis palîdzçt? Man tu saki, lai es eju pie psihoterapeita. Protams, ka man ir savi jautâjumi, ko es uzdodu pati sev un uz ko meklçju atbildes, bet es esmu pilnîgi droða, ka psihoterapeitiem, vismaz lielajam vairumam, nav zinâmas atbildes un pie tam tâs taèu arî viòi nedod(un bûtu vienkârði stulbuma kalngals, ja es staigâtu no viena pie otra un meklçtu, varbût kâds gudrinieks tomçr atrodas) Viòi nedod arî atbildes, kâ ko risinât. Tad ko man tur meklçt? Nauda man paðai ir vajadzîga, ja kas, pati protu labi to iztçrçt:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:20
Otra acii skabargu redz, kameer savaa baljkji nee?
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:21
...kas ta nu??...kur izpaliek braðie uzbrçcieni??...vai apakðlûpiòa raustâs, kamols kaklâ sastâjies un actiòas gribas ar dûrîtçm paberzçt???...nekas, nâks citi sûdi, ðitie aizmirsîsies :))...vai jûti manu silto plaukstu sev uz pakauða??..mierinoðu, tçviðíu..:))...atslâbinies, kunkulît...
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:24
madcynics, man arî lûdzu silto plaukstu:)
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:25
,,,man ir brilles, man nekas tur nevar iekrist:-)))
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:32
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:39
Trakais cinikjis toch slims... nu jau ir transaa... Vispaar incanti veerot dinamiku... kaa no maaciibu graamatas
Re: Psihoterapija
15.07.2006 23:48
...man prieks, ka izrodâs karsçjmeitene runcenes personâ...jautri :))
Re: Psihoterapija
16.07.2006 00:13
Runcene, pievçrsies dzîvei, nekas nav tâ kâ mâcîbu grâmatâ:) Un , Runcene, vai tu negribi sajust madcynics silto plaukstu?...man liekas, ka tev arî vajag atslâbinâties:-)))
Re: Psihoterapija
16.07.2006 11:25
Shodien tieshi tas man padomaa -- pieveersties dziivei. Bet tas, ka medcinikjis ir atguvis samanju nudien nav peec maaciibu graamatas. A par plauxtaam -- nez, vai shamam tik dizha buus, jo man taa shkjiet, ka Tu jau tajaa esi iekaartojusies. Pie tam, vinjsh ir dzejnieks, visu ko labi zina par bomzhiem... A Tu pa pukju izstaadeem tusee, man domaat, Tev vinjsh labaak piestaav -- taadas romantiskas dveeseles...

Neesmu saspringusi, nu jau sporta peec vnk...
madcynics garâmejot
Re: Psihoterapija
16.07.2006 13:21
...runcenît, kas tad TEVI tâ aizskâra??...atklâjums, ka eksistç pasaules uzskati, kuri nav iekïauti mâcibu grâmatas iesâcejiem??...
Re: Psihoterapija
16.07.2006 13:59
Runcenei psihoterapeits to nav teicis un tâpçc viòa nespçj tam noticçt:)
hama
Re: Psihoterapija
16.07.2006 15:53
Ek, jums baigi labi izdodas citiem uzkarinaat savas probleemas :) A vot tieshi tam arii dakters domaats.
Zemenei un komatam neviens par savstarpeejo uzbraucienu uzklausiishanu nemaksaa, kas negatiivi. Runcene un cinikjis it kaa seezh malaa, kas pozitiivi (juus vareetu vaakt naudinju un piepelniities, ko ne?).

Bet es, bet es... Es paaraak jauninja - nebruuciet virsuu ar savu dziives pieredzi, saakshu veel raudaat :) Taapeec jau eju pie vecaaka daktera-viiriesha, kas manii klausaas :)) Un turklaat man par to nav jaamaksaa :P Vareetu jau iet pie kaada cita, kaut vai musulmanju kaiminja vai praataa jukushas kakju tantes, bet apkaart neviena nav ar gudru sejas izteiksmi un izgliitiibu.

Sisteema skaidra - easy as Sunday morning. Par ko vairojat grumbas pieree?
Re: Psihoterapija
16.07.2006 16:21
hama, es domâju, ka ðo visu var saukt par vârdu spçli. Krunciòas man ja nu acu kaktiòos vienîgi vairojas:-)))(bet es jau teicu, ka man ir briïïuki, tâpçc varu to atïauties). Bet redzçt problçmas, kur to nav- tas gan varçtu bût psihopterapeitu lauciòð.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 19:02
...strawberry..:))
Re: Psihoterapija
16.07.2006 20:12
...:-)))...ļoti interesanta diskusija jums sanākusi,lasu un priecājos...man arī gribējās kādu bomzi nofraktēt,lai gudru ģīmi manī paklausās,jo maksāt par to naudu-žēl...labi ja blakus ir cilvēks ar ko var izrunāties un tad tu pats nāc pie kādiem secinājumiem,bet tie uzrodas arī laika gaitā paši no sevis...vai te būtu vēl tik daudz ko teikt,bet slinkums...:-))un vai ir vērts...
Re: Psihoterapija
16.07.2006 20:42
Jâ, man arî patîk:-))) Bet es tâ iedomâjos, ka daþa darba kolçìe mani moca visas 8 stundas ar saviem stâstiem...(bûtu labâk gâjuðas pie speciâlista!!!),un es atkal savu vîru pçc tam ar stâstiem par kolçìçm (bet viòð pacietîgi klausâs, nu gluþi kâ psihoterapeits:-)))...jâ, un es tâ iedomâjos, ka dienasgrâmatas rakstîðana varçtu bût vçl vçrtîgâks variants. Ko?:)
madcynics garâmejot
Re: Psihoterapija
16.07.2006 21:03
...ha...rakstîðana arî ir viens no domas sakârtoðanas veidiem...samuraji pirms divcîòâm vai kaujâm sçdçja savos dârzos, rakstîja haikas vai nodarbojâs ar kaligrâfiju...jçga??..liela...:))
Re: Psihoterapija
16.07.2006 21:20
Ai, medciniks -- Tu taa gribi, lai es buutu aizskarta... Nu neesu. Dziivo mieriigi.

A Zemeniite tad jau piestraadaa par psihoterapeitu, bet cieniitais veic superviizijas. Taatad pie jums viss tautas liimenii ir nokaartots. Vieniiigi astonjas stundas -- hm, es nezinu, tad jau tieshaam nopeerc vinjai kladiiti.

Bet par raxtiishanu, ja nopietni runaa (ja te kaac vairs grib nopietni runaat), es pilniibaa piekriitu, ka jeega liela.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 21:38
...runcenît, Tu gan esi prognozçjama...
Re: Psihoterapija
16.07.2006 21:44
Izlasîju.
Netapa skaidrs, kâpçc te daþs tâ sabozâs par psihoterapeitiem? Kâpçc tieði psihoterapija? Pârmaiòas pçc tas varçtu bût arî pediatrs. Un kâpçc gan nç? Palîdz ierobeþotm cilvçku lokam, bet pie viòa aizstaigât ieteikts vai katram.
Katrs cilvçks savâ attîstîbas ceïâ iziet nolieguma fâzi. Arî tie, kas sevi pieskaita intelektuâïiem. Intelektuâïa noliegums ir varen destruktîvs.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:03
Madcynics -- Tu taa drusku par daudz no augshas... Savaadaak veel buutu taa neko. Pirms laba laika shajaa forumaa jau notika vienoshanaas, ka visi zinaamaa meeraa ir prognozeejami un atkaartoties ir lieki.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:18
...tomēr nevarēju nociesties...:))...mazliet uzjautrina mentorais tonītis...ak šīs sievietes ;0)
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:23
Plant, nolieguma fâzi? Nu tad es saprotu, ka tie, kas pirms kâda laika bargi uzstâjâs pret UB, sâks tos lietot?:) Tie patieðâm palidz, kâ es redzu no darba kolçìes, kas lieto Vission. Viòai tûlît bûs 63 gadi, bet kas par enerìiju! Bet lieto jau kâdu laiku un saka, ka tas nav pasâkums mçnesim vai diviem (nu akurât kâ ar psihoterapeitu). Tagad viòa taisâs uz Vission tusu Maskavâ, pielikusi kâjâm gela nagus, nosauïojusies brûna, super...bet visa pamatâ ir viòas fanâtiskâ ticîba, ka tas palîdz:)

Runcene, bâc, nu tu visu mçro tikai psihoterapeitos un supervizoros (hehehe, bet es pahihinâju:-)))
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:28
strawberry
Tu jauc divas lietas: noliegt noliegðanas pçc un neatbalstît pamatojoties uz savâm zinâðanâm un pieredzi.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:35
Nejaucu, Plant. Es nenoliedzu noliegðanas pçc, domâju, ka esmu diezgan pamatojusi savu domu.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:44
Tu tâ domâ.
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:47
ienaacu paskatiities, vai atkal iet klape-jaaa, viss kaartiibaa:)
Re: Psihoterapija
16.07.2006 22:47
Plant, vai tu domâ, ja tev tas viss izskatâs citâdi, tad tas arî ir citâdi? Vai tu pieïauj domu, ka tavâ izpratnç un pasaules skatîjumâ var bût nesaprastas lietas, un tâpçc viss tomçr nav tâ, kâ tu to redzi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: