Aivis Dombrovskis

Aizsāka Solita 

?
Re: Aivis Dombrovskis
21.05.2007 22:39
Skaiet cik apmeeram reizes jaaiet,lai buutu kaut kaads rezultasts un cik maksaa viena viziite pie vinja?
Re: Aivis Dombrovskis
21.05.2007 23:40
Dzirdçju, ka 20Ls par vizîti, bet daudzums - droði vien, ka stipri individuâli.
solita
Re: Aivis Dombrovskis
22.05.2007 05:59
Nu es zinu, ka maksâ 30
ne
Re: Aivis Dombrovskis
08.10.2008 21:45
Viòð ir profesionâls ðajâ jomâ... man patika... efektîvi strâdâ.
emme
Re: Aivis Dombrovskis
08.10.2008 23:37
nezinu, mani nepaarliecinaaja
Patreiz par 1 viziiti (ap 45 min) prasa 35ls. un peec 4 seansiem terapijai nemana galu- viss bez izmainjaam...
aicis
Re: Aivis Dombrovskis
14.03.2010 16:13
NEIESAKU IET DRAUDZENE IET JAU OTRO GADU ,BET REZULTATS BRIESMIGS ,SANAIDOJIS RIKTIGI AR VECAKIEM,AR DRAUDZENI NAV IESPEJAMS SARUNĀTIES ,ATKARĪGA NO VIŅA HIPNOZĒM,JĀMAKSĀ TUR 35 LS ,JĀIET KATRU NEDĒĻU
mākonītis
Re: Aivis Dombrovskis
15.03.2010 09:57
uzkeros,cik tad tu samaksāji par tādu stulbumu?dārgi bija?
Re: Aivis Dombrovskis
15.03.2010 17:00
He he, tas jau tas superstārs no TV. Es labāk no tādiem uzmanītos. :)
Re: Aivis Dombrovskis
19.07.2010 09:52
sveiki.. a, cik izmaksa viens seans/?? un vai kads var atsutit vina numuru???
Viņš noniecināja Lūli Vīlmu un viņas piedošanas metodi un vēl noniecināja baznīcu. Vai Dombrovskis ir sarakstījis kaut vienu grāmatu?!
Pats pat vairākkārt nepareizi izrunāja Dziednieces uzvārdu un vārdu. Nav iepazinies ar viņas piedošanas metodi, bet spriedalēja un noliedza. Tas kurš slikti runā par tik slavenu dziednieci, nav nekā vērts!!! Man viņš ļoti nepatika. Iedomīgs, augstprātīgs un tiešām narciss, domā,ka ar šarmu var visas paņemt, bet muļķu daudz,kas uzķerās.
Visu zāli pakļāva hipnozei( labi,ka vēl pabrīdināja,ka tas kurš nevēlās,lai never acis ciet), es laikam vienīgā neaizvēru acis!!! Pēc kā visas skrēja pēc vizītkartes un pieteikties uz pieņemšanu pie viņa.
Re: Aivis Dombrovskis
14.08.2010 14:01
Manas domas- ja cilvēks vislaik tik kruķījas pa TV ekrāniem, tad es tādam kā šāda veida speciālistam nezin kāpēc neuzticētos.

Bet dziednieki ir super- fufelis, brīnums, ka ir tik daudz aitu, kas tiem tic.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2010 14:01 by existential fool.
Re: Aivis Dombrovskis
14.08.2010 15:19
e/f- vienkārši ir daudz dziednieku, kas kaut ko samācījušies, uztaisa reklāmu un dziedina. Īsto tāpat ir maz. Un tie nekruķījas pa TV ekrāniem un netaisa reklāmu. Viņiem to nevajag, daži pat bēg no tās, jo tas var rezultēties ar parāk lielu pacientu pieplūdumu.

Par Dombrovski- kāda mana paziņa sazinājās ar viņu sava radinieka dēļ. Pēc visa spriežot, viņš negribēja izlaist viņu no saviem nagiem, pats pēc tam zvanīja, bet pirmajā konsultācijā nav neko konkrētu teicis, tik to, ka problēmu ir daudz...tātad arī daudz laika un naudas aizies.

Bet nu tas jau katram jāvērtē- katram der kaut kas cits, gan jau hipnotizētājs arī var palīdzēt, patiesībā man tas šķiet reālāk nekā psihoterapija.
Spriežot pēc stāstiem šeit, psihoterapeitētie tāpat apzināti nesaprot, kas viņos mainās, kāpēc mainās, viņi zina tikai to, ka viņi "strādā ar sevi". Kāpēc neļaut strādāt citam, ja tas ir ātrāk un rezultāts varbūt labāks?

Tikai es esmu tāda gudriniece, kas domā līdzi, kas kā notiek, kas mainās, kas ko ietekme, utt. (joks, bet forši ir palielīties :DDD)
Re: Aivis Dombrovskis
14.08.2010 15:49
Kā man liekas ar tiem psihoterapeitiem ir tā- tu ilgi pie viņa staigā un stāsti savas bēdas, tas terapeits tev kļūst kā draugs, uzticības persona, kam tu vari stāstīt pilnīgi visu, ko dzīvē citiem nestāstīsi. Un tad- it kā akmens no pleciem nokrīt. Tu vēl pēc tam apsmadzeņo par ko tu tur esi muldējis un tad nāk apskaidrība- ka vo šito lietu es daru herova, labāk darīt savādāk, vai arī uztvert savādāk. Nu tā kaut kā.
Re: Aivis Dombrovskis
14.08.2010 15:51
Tev ir jāpatīk tavs terapeits, kā cilvēks, kā draugs (par maksu gan :)). Citādā gadījumā nav jēagas no tā visa pasākuma.
Re: Aivis Dombrovskis
14.08.2010 16:41
neviens jau tur nebija klāt; kā var zināt kontekstu?

dziednieki noliek baznīcu, baznīca – dziedniekus, vēl uzrodas kāds psihoterapeits, kam tas nepatīk. ja viņš ir dabūjis kādu klientu, kas falša dziednieka vai aizspriedumaina mācītāja dēļ ir ilgi nomocījies, tad lai dusmojas...

kāds tur draugs, eksistenciāli... nekāda draudzēšanās nevar sanākt, ja ir darījumu attiecības. kādu laiku jau šķiet, ka baigais draugs, bet nav jau patiesībā. ja abas lietas sajauc, nekas labs nebūs. jāpatīk gan ir, bet tas ir cits līmenis.
ehh
Re: Aivis Dombrovskis
15.08.2010 15:59
cepuri nost šī veča priekšā! psihoterapeits viņš ir nekāds, toties kā viņš prot pelnīt ar to! šeit jau var redzēt, sievietes skrien kā trakas pie viņa.
Re: Aivis Dombrovskis
11.11.2010 01:20
Biju uz viņa lekciju, kurā piedalījās patsmit cilvēku.....
Es biju vairāk nekā vīlusies .....varētu teikt, ka pat sašutusi
1) Tēma kāda tā kā bija norādīta, tika aizskarta ļoti maz
2) Publiski atļaujas izteikties par cilvēku problēmām telpā, kurā atrodas daudz cilvēku ....
3) Iesaistīja savās hipnožu spēlītēs cilvēkus, pat nepajautājot cilvēkam atļauju (vēlreiz uzsvēršu , ka tāda pat nebija lekcijas tēma - tādēļ nebiju pat gatava uz kaut ko tādu)
4) Noved cilvēkus līdz tādam emocionālam stāvoklim, kad cilvēks ir pats gatavs stāstīt savu lielāko bēdu, kas nospiež sirdi visu mūžu - kura manuprāt nemaz nav jāzina pārējiem ......... un normālos apstākļos cilvēks nekad to nestāstītu citiem - pavirši zināmiem cilvēkiem......
5) nu viņa augstprātība pa vīlītēm spiedās ārā ... nespēšu nocitēt konkrēti viņa vārdiem , bet domas tādas :
# varat domāt ,ka tas ko es saku visa nav patiesība, bet tā ir visa patiesība (kad nolasa to kāds cilvēks pēc apģērba un drēbēm kādas nēsā)
# es esmu dārgākais psihoterapeits
# un sievietes, kuras tā kā vēlējās pavērot , nevis iesaistīties viņa spēlītēs - tika veiksmīgi apstrādātas ar izteikumiem , kuru rezultātā cilvēks piekrīt turpināt piedalīties viņa murgos....

ES TO VISU VARĒTU NOSAUKT VAIRĀK PAR DVĒSELES IZVAROŠANU .....tā es jutos pēc viņa nodarbības,kad sāku analizēt, kas tur notika.....jo tajā trakumā nespēju izvērtēt savas sajūtas, viedokli.....bez mugurkaula pakļāvos.....lai gan vajadzēja piecelties un aizcirst durvis!!!!
m
Re: Aivis Dombrovskis
11.11.2010 14:24
cik esmu dzirdejusi vinju pa tv, - pie vinja neietu - nepaarliecina.
m
Re: Aivis Dombrovskis
11.11.2010 14:32
Oskars Peipiņš ir ok. Strādā par ziedojumiem. T.i. cik var atļauties, tik maksā. Vismaz agrāk tā bija.
Re: Aivis Dombrovskis
11.11.2010 17:07
++++++
Pilnībā piekrītu rakstītajam.
Publiski iztirzāt otra cilvēka sāpi, un priecāties, cik labs eksperiments no tā iznācis, manuprāt, tiešām bija par traku.....
FUJ, vēl tagad neomulīga sajūta pēc tā visa.
Re: Aivis Dombrovskis
03.12.2012 22:13
ipa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
...
> # un sievietes, kuras tā kā vēlējās pavērot
> , nevis iesaistīties viņa spēlītēs - tika
> veiksmīgi apstrādātas ar izteikumiem , kuru
> rezultātā cilvēks piekrīt turpināt
> piedalīties viņa murgos....
>
> ES TO VISU VARĒTU NOSAUKT VAIRĀK PAR DVĒSELES
> IZVAROŠANU .....tā es jutos pēc viņa
> nodarbības,kad sāku analizēt, kas tur
> notika.....jo tajā trakumā nespēju izvērtēt
> savas sajūtas, viedokli.....bez mugurkaula
> pakļāvos.....lai gan vajadzēja piecelties un
> aizcirst durvis!!!!


Tātad jāsecina, ka cilvēks tomēr ir ļoti spējīgs. Patīk vai nepatīk, tas jau ir cits jautājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 10?
Ziņa: