Par Seroxat...

Aizsāka jauniete 

jauniete
Par Seroxat...
18.08.2007 11:21
Vai Seroxat var dzert visu mûþu? Man ðîs zâles palîdz, bet varbût organisms var kïût ar laiku imûns pret tâm? Man ir bail.
klu
Re: Par Seroxat...
18.08.2007 11:39
Kâpçc visu mûþu, vai ârsts tâ teica, vai pati izdomâji?
jauniete
Re: Par Seroxat...
18.08.2007 21:09
Pati izdomâju...
klu
Re: Par Seroxat...
18.08.2007 21:37
Bûs jâmçìina padzîvot bez, tad jau redzçsi kâ bûs.Varbût nemaz nevajag.
Re: Par Seroxat...
18.08.2007 22:21
nebaidies tagad... zaales var aizvietot, ja arii pierod... seroxat galiigi nav peedeejaa instance...

pati izdomaaji? nebuus tik traki. ir veerts papuuleeties sevis labaa, padomaa, ko Tu vareetu dariit, lai nebuutu visu muuzhu, it sevishkji to vajag dariit tagad, kameer esi zaalju aizsegaa un juuties labaak... seroxat Tavas gruutiibas neaarstee, tikai biku atbasta kaa spiekjis...
bono
Re: Par Seroxat...
20.08.2007 13:08
es arî taisos viòu lietot ilgi, nezinu vai visu mûþu. esmu lietojis jau apmçram gadu ar 2 îsiem pâtraukumiem..
janina
Re: Par Seroxat...
20.08.2007 13:13
Nu es lietoju gadus 4 un nesûdzos, jâ esmu atkarîga, bet vismaz ir pavisam cita dzîve kvalitâte, nekâ mokoties bez zâlçm.
domâju, ka vispirms jâsakârto galva, domas, sava dzîves uztvere, jâmaina noteikti daþi kaitîgi ieradumi, un tikai tad, kad tas izdarîts, var normâli atmest zâles.
Jo zâles jau tieðâm ir tikai kâ tâds spieíîtis, kas palîdz nenokrist, bet ârstçt vajag paðam - un tas ir leils darbs ar sevi!!!
Brasilia
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 09:52
URRAAAAAA< ES TIKU VAï no SEROXAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja Jûs zinâtu, cik priecîga esmu!!!!
Elinite
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 10:05
Brasilia - vai tas bija gruti?
janina
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 10:06
Apsveicu!!!

Pastâsti, kâ tev tas izdevâs!!!!!
Ciba
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 10:31
Kas seroxata ir darbîgâ viela? Paroxetin?
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 14:44
Brasilia

Ai, ai! Farmaacijas firma buus dusmiiga... :)
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 14:48
...tik ljauni nu gan vinji nav...
Ese
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 15:12
Nu nez, nez - ja pat Traumatologijas slimnica arstejosa arsta kabineta pie sienas ir liels pulkstenis ar uzrakstu "Zoloft", tad jau laikam tomer ir gana uzbazigi...:)))
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 15:29
...viniem tos pulkstenjus dod, vinjiem jaaizdala... raksti vai neraksti taas zaales...
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 21:42
Seroxat... hmmm... nekas izcils jau tas nav.
Kâ jau visas zâles - kaut ko dod, bet diemþçl kaut ko arî òem nost :( Manâ gadîjumâ tâ bija seksuâlâ vçlme, dzîvesprieks... Tâ kâ bûðu tikai priecîga, ja man pie tâ vairs nekad nenâksies atgriezties...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2007 22:01 by att.
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 21:49
...komatiò, kurus Tu lobç???..
Re: Par Seroxat...
22.08.2007 23:59
...es nevienus nelobeeju... bet nepamatotas nepatikas man arii nav... un tas ir pilniigs bulshits par to vieteejo farmfirmu ljaunumu... ja vien apmekle kaut cik adekvaatu dr...
Brasilia
Re: Janina, Elinite
31.08.2007 16:14
Kâ tiku vaïâ???

1x atmetu, bija `lomkas`, jo laikam tâ atmeðana bija par strauju, kâdas 6 tabletes vienu dienu dzçru, 1 dienu izlaidu...pçc èetrâm dienâm sâka elektrîba sist pa galvu, reibt, slikta dûða utt...Pamocîjos kâdas 3 dienas, neizturçju, zvanîju ârstei, lai raksta recepti un nesos pçc Seroxat (sâku dzert tikai 1/2 tabl), visi sliktumi pârgâja pçc dienas, jutos atkal kâ cilvçks, bet doma, ka jâmet nost Seroxat nelika mieru, ðoreiz jau arî pamatots uztraukums par atkarîbu, lomkâm...

Pçc mçneða saòçmos un sâku dalît 1/2 uz 1/4 kâdu laiku padzçru tâdu devu ~mçnesi, tad saòçmos un sâku dalît uz 1/8 (smieklîgi vai ne) :) kâdu mçnesi padzçru 1/8, tad izðtukoju, ka varçtu 1 dienu dzert, 1 nedzert, darîju tâ, beigâs izdomâju, ka 1 dienu dzerðu, 2 nedzerðu, kâdas divas nedçïas pagâja, varbût pat vairâk, sâku iet pie psihoterp. un viòð man sastâstîja, ka tâ deva nau nekas, lai droði pârstâjot dzert...sâku dzert Fluanxolu un par Seroxatu aizmirsu, liekas,ka nekâda `ilgoðanâs` pçc viòa nav...ja nu vienîgi sirds skrien, bet tas iespçjams arî no stresiniem, ka man te bija...
Bet problçma tâ, ka psihotrp. grib mani `uzsçdinât` uz Rexetina, kas, izrâdâs forumâ lasu ir tas pats SEROXAT! Pie kâjas Rexetinu, nedzerðu!!!!! Vismaz pagaidâm tâ ðíiet!
Re: Janina, Elinite
31.08.2007 16:25
...ak ta psihoterapeits grib uzsçdinat...he, he, te viena jumprava skaïâ balsî klaigaja, ka pstrpti ðâdas zâles neizraksta...:)
Brasilia
Re: Par Seroxat...
31.08.2007 16:39
Es ceru, ka Tu nedomâ, ka es biju tâ bïâvçja??? Nu to ârsti pareizi sauc psihoterapeits-psihiatrs
Re: Par Seroxat...
31.08.2007 17:15
...svelmainâ, tâ pavisam noteikti nebiji Tu...:)
Re: Par Seroxat...
31.08.2007 18:16
es nezinu, kaa zaales var izrakstiit psihoterapeits, kursh nav aarsts... taadu buus teju kaada treshdalja no visiem Latvijas psihoterapeitiem... varbuut pat biku vairaak... varu kljuudiities par proporcijaam...

uz psihologa diploma baazes tapis psihoterapeits, piemeeram...

ja vinjsh ir/ir bijis arii psihiatrs, rakstiis, ja atziist taadu metodi... vairums neraksta... arii tie, kas ir bijushi psihiatri... taapeec jau vinji ir tapushi par psihoterapeitiem...

man liidz shim nav saprotams, kaa psihiatrs ar savu kjiimiju un "vertikaalo" pieeju (no augshas uz leju) un psihoterapeits ar "horizontaalo" pieeju var sadziivot vienaa personaa...

tachu, ja ir cilvji, kas pie vinjiem iet, tad laikam vinji shito saprot...



Edited 1 time(s). Last edit at 31.08.2007 18:25 by Runcene.
Puíkâposts
Re: Par Seroxat...
31.08.2007 21:28
Labâk nedzer visu mûþu!!!
Re: Par Seroxat...
08.08.2008 11:14
Man bija gadîjums, ka aizmirsu iedzert divas dienas pec kârtas, un jutos ïoti slikti, tieðâm tagad piekr'tu jums, ka ir lomkas. Bet cik g juus lietojat? es 10mg un ðíiet ka ir jau pa maz, ka organisms prasa vairâk.
Re: Par Seroxat...
08.08.2008 16:18
Ja nemaldos, tad es 20 mg 1x dienâ
Re: Par Seroxat...
08.08.2008 16:33
Man seroxat izraxtija, bet es izmetu miskastee recepti. Aarste man peec tam brauca augumaa ka neriju vel ripas :D Taa arii neesmu lietojis nevienu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par Seroxat...
09.08.2008 00:00
man Seroxat loti paliidzeeja! Ja ne shiis zaales, es jau buutu pie senciem!
Re: Par Seroxat...
09.08.2008 01:00
ne1 nebuutu pie senchiem... manupraat vinjas izraxta visiem ... ja tik nav slinkums.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
VD
Re: Par Seroxat...
10.08.2008 22:33
Pag pag.. bet via tad nav butiska atskiriba, kadam nolukam shis zales lieto.. ja VD "arsteshanai", tad visu muzu dzert tiesham nav jega, bet ja depresija, tad ripinjas var nakties lietot krietni ilgi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: