Par Seroxat...

Aizsāka jauniete 

Re: Par Seroxat...
11.08.2008 11:27
Arii pie VD, tikko paartrauksi lietot AD, taa simptomi atgrieziisies. Un tad ir divas iespeejas vai nu atgriezties atpakal pie AD, vai arii iztureet (pirmie 6 meenesi tie gruutaakie :)) un maaciities sadziivot ar VD bez zaaleem. Bet kurs no siem diviem variantiem tas pareizaakais, tas nu jaaizlemj katram pasam.
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 18:20
Nu vot... atgriezos pie Seroxat... Sertralin lietoju 2 mçneðus, bet trauksmi mazinâja pavisam minimâli... un noskaòojums bija nu tâ.... cieðams, lai gan iemeslu tam nebija.... Pajautâju dokam, kâ ir manu kaiti (diagnoze - vidçji smaga depresija), viòa atbildçja, ka izskatâs, ka bûs jâlieto vçl ilgi, jo man pa ðiem 2 gadiem nav bijusi ne viena remisija, lai gan ir mçìinâts 2 reizes pârtraukt AD lietoðanu kâ tas ir norâdîts instrukcijâ... Zinu, ka daudziem pçc 6 mçneðu lietoðanas iestâjas remisija uz vairâkiem gadiem.... bet man jau pirmajâs nedçïâs be AD lien galvâ sliktas domas, pakapçniski pasliktinâs garastâvoklis un trauksme... :( Tikai nesakiet, ka tâ ir atkarîba no AD. Man ðâds stâvoklis bija PIRMS uzsâku lietot Ad...
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 18:25
Nu kâ var atkarîbu izraisoðu vielu pârtraukt pçc kaut kâdas instukcijas... padomâjiet loìiski... tas iespçjams tikai caur lomkâm... un padomâjiet kurð vispâr ir ieinteresçts lai jûs kaut ko pârtrauktu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 19:06
Tad jau sanâk, ka es biju atkarîga no AD jau PIRMS sâku lietot AD?! :))))

Man ir daþi paziòas, kas lietoja AD pusgadu un bez jebkâdâm blakusparâdîbâm pârtrauca AD un depresijas arî nav.... jau gadiem...
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 21:01
atkariiba nav no AD, bet atkariigs ir dveeseles staavoklis... stutes vajag...

cits pie depresijas dzer... un, kad ir iedzeeris, juutas labaak. starp citu, ne visi piedzeras. vnk katru vakaru izdzer pusglaazi viina, piemeeram. peecaak bez taa viina nevar. devas kaapj, alko tiek nomainiits uz stipraaku. destruktiivi uzvediiba arii paliek ljaunaaka. AD arii ar laiku raada zobus... sekas ir. ceru, ka doki to zina, nevis dziivo laimiigaa nezinjaa un tikai priecaajas, ka cilvim labi.

es pilniibaa nelieku vienliidziibas ziimi starp shiem abiem, bet psihoterapeiti ar pagaatni narkologjijaa sliecas uz domaam, ka ljoti liidziigas abas taas lietas. jautaajums tik par to, kur cilvim vispirms izdodas zobus iecirst. vai ko pirmo kaada laipna roka pasniedz. buus izgliitots cilveeks, protama lieta, ka pie doka ies...

pashai shis jautaajums ir bijis svariigs, un esmu gana palasiijusi un padomaajusi par sho teemu.

ja AD dabuu baudiit, tad izeja no depresijas ir garaaka nekaa tad, ja shie nebuutu bijushi. taa nu ir, jo nerodas vajadziiba pasham domaat.

bet es nedomaaju, ka kaadam vajag izlemt cita vietaa vai ar cita galvu domaat, jo jaanostaav uz zemes bez taa AD jau pasham naakas.

ja nevar, tad nevar.

bet ka buutu nez kaada tur depresija, kas par slimiibu saucama, pie kuras vieniigaa izeja ir ilgstoshi lietot AD, tas ir pilniigs pii...

jaa, var buut dzilja depresija un var buut ljoti smagi, neesmu zaudeejusi atminju par savu pagaatni, bet AD nav vieniigaa atbilde.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2008 21:04 by Runcene.
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 21:23
yup, un veel...

tas gan nav noveerots, ka valsts iestaadees straadaajoshajiem psihiatriem buutu kaada ljauna ieintereseetiiba rakstiit AD...

ir kaudzeem diagnozes, kur jamie cilvim ir ar lielu atlaidi...

psihiatrija driizaak ir vnk paaraak iecikolusies un neveelas sadarboties ar citaam jomaam, kas arii kaut ko var saciit, piemeeram, depresijas sakaraa. neuzticiiba, bailes, nedroshiiba. tas gan ir veerojams, jo ir pierasts, ka psrs cilvis neko bez zaaleem pie depresijas vispaar nedriiksteeja uzsaakt...
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 23:39
Man jau kops berniibas ir bijusas vieglas depresijas epizodes, bet kautkaa ar to sadzivoju, t.b., vareeju sanemties...
Peec beernina piedzimsanas viss saasinaajas 100-kaartiigi.... lai gan objektiiva iemesla nebija...
Pirms uzsaaku aarstesanos ar AD jau saaku nopietni apdomaat iespeju izdariit pasnavibu :( Ja ne radi, kuri pierunaaja iet aarsteties, manis starp dzivajiem nebuutu............ Es biju jau taada staavoklii, ka pasnaviibu uztveeru kaa iespeeju atbrivoties no ciesanaam..... Labaak mirt, ne kaa atkal piedziivot to murgu ...
Re: Par Seroxat...
25.08.2008 23:44
Kâ, lai Janetty, iestâsta tuvam cilvçkam, ka jâiet pie ârsta, es tâ kâ mazliet izmisumâ, kâ radiem izdevâs Tevi pierunât? <Man nekâ nesanâk...cilvçks to par problçmu neuzskata, vnk, domâ, ka slikti jûtas, jo zaudçjis tuvu cilvçku, bet depresija pleðas plaðuma...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 16:15
Brasilia

pameegjini to cilveeku uz izrunaashanos dabuut, lai parauj emocijas valjaa, jo taas droshi vien ir ciet... es nevienu zinaamo tagad shitaadaa staavoklii pie aarsta nesuutu, bet runaaju, cik ir vareeshana, vai iesaku to dariit radiem, jo esmu shito izgaajusi cauri un secinaajusi, ka vismaz man nebija tas labaakais dabuut zaales... cilveeks tak nav slims... nu, padomaa pati...

vai psihoterapeits, bet nu ne jau zaales kaa pirmaa opcija. lai gan tuvu cilveeku jebkuraa gadiijumaa kaut kur nogruust ir peedeejais variants, kad viss cits ir izmeegjinaats.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 16:28
man bija smaga depresija un es gandrîz neko nerunâju... jutos vainîga par to, kâ jûtos, bija neerti radu priekðâ, bet neko padarît nevarçju... Es pat nevarçju pastaðtît, kâ jûtos, galvâ bija tukðums un nekâdu emociju, pat pret bçrniòu :( Vispirms apmeklçju psihoterapeitu, bet nevarçju pastâstît - kâ jûtos un kâpçc, sâkâs histçrija, noraudâjos un pateicu, ka nekas man nevar lîdzçt, TÂDA esmu (slikta mâte, meita, sieva) un punkc... Tâda sajûta, ka smadzenes sâk lçnâk darboties un tu nevari apkopot analizçt savas izjûtas domas... Viss ðíiet bezcerîgs, sçrîgs un psasaulç pastâv tikai melnas un pelçkas krâsas... Labi, ka mani pierunâja aiziet pie psihiatra un sâku lietot AD, jo pçc psihoterapeita apmeklçjuma sâku domât par paðnâvîbu...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 16:33
Uzgâju internetâ...

``Izplatîtâko antidepresantu, kâ "Prozac" un "Seroxat", efekts depresijas ârstçðanâ tikai minimâli atðíiras no placebo, liecina britu universitâtes veikts pçtîjums.

Britu mediíi analizçja 47 klîniskos pçtîjumus, arî zâïu kompâniju veiktos izmçìinâjumus, kuru rezultâtus tâs atteikuðâs izpaust. Farmaceitisko kompâniju izmçìinâjumu rezultâtus zinâtnieki ieguvuði saskaòâ ar ASV informâcijas brîvîbas likumiem.

Pçtîjuma rezultâti liek ðaubîties, vai cilvçkiem, kas sirgst ar vieglu un mçrenu depresiju, vajadzçtu izrakstît tâdus medikamentus kâ "Prozac", ko visâ pasaulç lieto 40 miljoni cilvçku.

"Uzlabojumu atðíirîba starp pacientiem, kas lietoja placebo un antidepresantus, nav ïoti liela. Tas nozîmç, ka depresiju var ârstçt bez íîmiskas iejaukðanâs," norâdîja Hallas universitâtes profesors Çrvins Kirðs, kurð vadîja pçtîjumu.

"Òemot vçrâ ðos rezultâtus, ir maz iemeslu izrakstît antidepresantus pacientiem, izòemot vissmagâkos depresijas gadîjumus un ja alternatîvas ârstçðanas metodes nav devuðas rezultâtus," sacîja Kirðs.

Pçtîjums publicçts þurnâlâ "PLoS". Tajâ pçtîta zâïu "Prozac", "Seroxat", "Effexor" un "Serzone" iedarbîba depresijas ârstçðanâ. Pçtîjumâ atklâjies, ka ðie medikamenti tikai daþiem cilvçkiem ar smagu depresiju ir efektîvâki nekâ placebo.

Kirða komanda norâdîja, ka viòu darbs ir viens no plaðâkajiem un dziïâkajiem pçtîjumiem par jaunâs paaudzes antidepresantu jeb selektîvo serotonîna atpakaïsaistes inhibitoru (SSRI) efektivitâti.

Tajâ paðâ laikâ zâïu kompânijas apðaubîja pçtîjuma rezultâtus.


"Prozac" raþotâja "Eli Lilly" pârstâvis norâdîja, ka "ilggadîga zinâtniska un medicîniska pieredze" ir apstiprinâjusi "Prozac" kâ efektîvu antidepresantu.

"Seroxat" raþotâjs "GlaxoSmithKline" paziòoja, ka pçtîjumâ nav atzîti zâïu "ïoti pozitîvie efekti".

"Viòu secinâjumi ir pretrunâ ar to, kas novçrots îstâ klîniskâ praksç. Ðîs jomas eksperti plaði atzîst, ka pçtîjumi par depresiju ir ïoti sareþìîti un komplicçti," teikts kompânijas paziòojumâ.

Savukârt Lielbritânijas Psihiatriskâs karaliskâs koledþas direktora vietnieks Tims Kendels pçtîjumu rezultâtus nodçvçja par ârkârtîgi svarîgiem, norâdot, ka tie pierâda nepiecieðamîbu likt zâïu kompânijâm publiskot pilnîgus datus par visiem klîniskajiem pçtîjumiem.

"Es domâju, ka ir pârâk bîstami zâïu kompânijâm, kurâm peïòa ir galvenais faktors, ïaut neizpaust datus, kas parâda, ka kâds medikaments ir neefektîvs vai kaitîgs," viòð norâdîja.

Arî britu garîgâs veselîbas labdarîbas organizâcijas "Mind" pârstâve Alisone Koba paziòoja, ka pçtîjuma rezultâti ir nopietns trieciens medikamentu dominancei depresijas ârstçðanâ.

"Antidepresanti tieðâm palîdz daudziem cilvçkiem, bet nekâdâ gadîjumâ ne visiem, un daþi cilvçki no tiem izjût smagas blakusparâdîbas," sacîja Koba.

"Deviòi no desmit ìimenes ârstiem atzîst, ka viòi ir spiesti izrakstît zâles, jo viòiem nav pienâcîgas pieejas "pârrunu terapijai", kâ uzvedîbas izziòas terapijai, kas vieglas depresijas gadîjumos ir rekomendçta kâ pirmâ ârstçðanas metode," viòa skaidroja.``
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 16:38
Runcen,
viòa nerunâ...tik pat kâ, atbild,-jâ, nç, labi, slikti, nekas, -tas arî viss. Es teicu viòai, ka Tev ir depresija, aizej pie psihtrp., izrakstîs zâles, varbût, varbût paliks labi tâpat...nç, viòa jau neies stâstît sveðiem cilvçkiem par savâm problçmâm...bet savçjiem arî nestâsta, reizçm dusmas uznâk...un starp citu viòai jau kâdus gadus padsmit tâ depresija ir, tikai tagad pçc zaudçjuma, ir pamanâmâka un izteiktâka...

Janetty,
Uz bçrnu viòa tikai dusmojâs, pat nezinu vai kâdreiz samîïo, kâdreiz jau gan to darîja un mazais arî tâds niíîgs un neiecietîgs paliek...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 17:03
Brasilia

tad Tev vienkaarshi jaabuut ar to cilveeku kopaa. nevajag par aatru stumt. reizeem nevar paliidzeet aatraak, kameer nesaak grimt, gluzhi kaa ar sliiceeju... izklausaas, ka taa viegli to pasaku, jaa, noskatiities ir gruuti, bet neko daudz Tu izdariit nevari...

veel ir taada lieta, ka zaudeejuma gadiijumaa VIENMEER ir nomaaktiiba un zinaama depresija, bet tas ir process, kas nepiecieshams, lai cilveeks savaaktos un kljuutu stipraaks...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 17:31
Brasilia ! Es esmu to lasîjusi... Bet pati esmu dzîvs piemçrs tam, ka Seroxat mani izglâba ne tikai no depresijas, bet arî no droðas nâves.... Starpcitu, pâris mçneðu vasarâ biju lietojusi Sertralin (ðis AD ir no citas grupas), bet es nejutos tik labi, kâ ar Seroxat (atgriezâs nervozitâte un garastâvoklis pasliktinâjâs... bija cieðami), un lîdz ar to sapratu, ka vislabâk man der Seroxat....
Es to sievieti ïoti labi saprotu, esmu gâjusi tam cauri! Starpcitu cieð arî bçrniòð!!! Bçrns ïoti jût mâtes emocionâlo stâvokli... Man pat tagad, kad ieraugu zîdainîti, acîs sarieðas asaras un sâk mocît vainas sajûta... KÂ ES VARÇJU NESAMÎÏOT UN NEKO NEJUST PRET SAVU MEITIÒU??? !!! Tieði pirmajos mçneðos, kad mazulîtei visvairâk vajadzçja mammas mîlestîbu, tuvumu, smaidu... Bet es nevarçju pasmaidît... grûti paskaidrot, bet man nekas nesanâca.... Mazulîtes priekðâ katru dienu 4 mçneðu laikâ bija mamma ar skumjâm, cieðanâm un sçrâm sejâ... Vâjprâts...! Viòa taèu bija un ir tik mîïa, jauka, gudra, skaista! Viòai tagad 2 gadiòi...
Brasilia ! Iesaku doties pie doka kopâ ar to sievieti! Mçìini viòu pierunât! Starpcitu, lasîju, ka jo ilgâk cilvçks ir depresijâ, jo lielâku postu tâ nodara smadzençm, tas paliek uz visu mûþu. (neatceros zin. nosaukumus, bet pastiprinâti noârdâs kautkâdas ðûnas )........
Ja ir smaga depresija, cilvçks jûtas vainîgs par visu, pat par to, ka viòð vçl dzîvo, ka neko nejût pret tuviniekiem, ka netiek galâ ar bçrnu, ka apgrûtina apkârtçjo dzîvi un pamazâm rodas vçlme aiziet no dzîves............
Laila
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 17:48
Janetty -

Lasot Tavus postus mani pamazâm pâròem sajûta, ka Tu esi nedaudz tâ kâ ieciklçjusies... uz savu pagâtni. Varbût mçìini sâkt skatîties uz priekðu?

Un vispâr, piedod par manu tieðumu, bet (nevaru to nepateikt) - Tu raksti kâ psihostimulantus sarijies cilvçks - tik piepacelti, tik pareizi... un tik tâlu no reâlâs dzîves.:)) Man arî kâdreiz bija ðis lidojums, mani tuvinieki joprojâm to atceras, brr.
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 18:06
mans komentârs radîja tâdu iespaidu? Tas bija emocionâli... bet kâ Tu izsakies, es neriju psihostimulantus... tad jau es varu atbildçt, ka Tu raksti kâ cilvçks, kurð sarijâs vçrmeles :))) Un kas tieði Tev likâs nereâli? :)
Radinieki, tuvinieki, draugi beidzot priecâjas par mani :)
Aanna
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 18:21
Laila !
Ja pati jûties sû...gi, tad neizgâz savu noskaòojumu uz citiem ar ðâdiem neadekvâtiem komentiem!
bezvârdis
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 19:00
esmu izbijis amfetamîna atkarîgais. lietoju ilgi un daudz. pirms gada, kad beidzu lietot, man sâkâs nenormâlâkâ depresija. ârsts man izrakstîja seroxatu. tagad esmu seroxata atkarîgais, jo pârstâjot to lietot uz daþâm dienâm esmu saskâries ar reâlâm lomkâm, kâdas nebiju piedzîvojis agrâk. esmu sapratis cik tuvs ir seroxata nodarîtais posts narkotiku atsâtajâm pçdâm manâ organismâ.
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 19:17
A kâpçc Tu domâ, ka vainîgs seroxat? Narkotikas atstâj iespaidu uz visu mûþu, t.sk. arî uz smadzençm! Drîzâk tâs ir amfetamîna lietoðanas sekas........
Man jau kopð dzimðanas bija nosliece uz depresiju (laikam iedzimts)....
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 19:55
MAn bija tâpat kâ bezvârdim no Seroxat...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 19:58
Katram sav organisms... Man nav bijuðas ne lomkas ne kâdas citas blakusparâdîbas, kuras varçtu norakstît uz Seroxat...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:09
Runcene,
veel ir taada lieta, ka zaudeejuma gadiijumaa VIENMEER ir nomaaktiiba un zinaama depresija, bet tas ir process, kas nepiecieshams, lai cilveeks savaaktos un kljuutu stipraaks...
_________________________________________________________

bet tâ nomaaktîba ar katru dienu paliek ar vien trakâka, tikko biju pie vi;nas, labi, ja trîs vârdus pateica...nometu interneta rakstus uz dîvâna, tjipa nejauði atstâju, iespçjams palasîs un padomâs...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:15
Brasilia

liec saprast, ka vienmeer vari buut pa rokai... vienaa briidii prasiis, ko lai dara. to ir gruuti noskatiities, bet tur neko aktiivu nevar dariit...

ja ir bijusi veesture ar depresiju jau agraak, tad vnk turi acis valjaa...bet ar varu nekur nedabuusi... pacietiibu... paseedi taapat vien, arii, ja nerunaa... nesteidzies...

un veel, nezinot un nepaziistot cilveeku, gruuti spriest, bet, ja tas ir taas nelaimes sakaraa, par kuru agraak rakstiiji, tad :( es teiktu, ka vinja buutu kaut kur vedama, ja buutu savaadaak... te buus ljoti gruuts kaads laiks...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:30
Janetty

tauta Tev vnk meegjina pateikt, ka tas nav tik nevainiigi...

Seroxat nav amfetamiins, bet peec laika Tu pati ljoti gribeesi tikt valjaa, jo jutiisi, ka AD Tevi kaartiigi bremzee. Tu esi iisu laiku lietojusi... veel ir paaragri ziepes just.

un nav iedzimtas depresijas...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:39
..uhhh...legâlo narkomânu pârâkuma apziòa mani vienmçr ir uzjautrinâjusi...AD viennozîmîgi grauj rumpi un smadzenes tikpat veiksmîgi, cik lçtâkais vînelis...un nevajag sev glaimot - tâdi paði vien esat - atkarîgie...un Janetty it kâ nemanâmâ AD iedarbîba no malas manâma laikam gan ir...patosiòð ne pa jokam...:)
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:44
Runcen,
jâ tas ir tajâ paðâ sakarâ..Ko, TU, biji domâjusi, sakot, ``bûtu kaut kur vedama``??? Viòai it kâ tâ depresija (iepriekðçjâ) nav tikusi ârstçta, tagad tas notikums iedeva kârtîgu belzienu, un badâc, dziïâ bedrç...tagad arî pârçjie saredz viòas depresiju, ne tikai es, pirms tam neviens man neticçja...

Man ir grûti bût tâdam cilvçkam blakus, îpaði ja nerunâ, man paðai ar sevi pagrûti tikt galâ, vçl otru balstît, grûti, varbût, ja es bûtu psih.nosvçrts cilvçks bûtu savâdâk, bet...
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:49
un nav iedzimtas depresijas...
__________________________________
Kâ reiz lasu gramatu par fobijâm, un tur visâdi pçtîjumi vairâku gadu garumâ veikti, zinâtnieki vçl joprojâm nav vienisprâtis, par to, kur rodas trauksmes, panikas, depresijas, fobijas...tagad esmu tik tâl izlasîjusi, ka neirotiskiem vecâkiem arî bçrni ir neirotiski, ja vecâkiem ir agarofobija, ir ïoti liela varbûtîba, ka bûs arî bçrnam, tâpat ar fobijâm...Cilvçks ir ïoti atkarîgs no vides kurâ dzîvo...+bioloìiskais faktors...
Bija pçtîjums, kur mâtei bija trauksme vai fobija, neatceros, viòas bçrns tika adoptçts, un ðim adoptçtajam bçrnam, kas it kâ dzîvoja pie `normâliem` vecâkiem arî bija tâ pati kaite, kas mâtei...

Nestrîdos, tikai mçìinu atstâstît, ko lasîju :)
bezvârdis
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 21:53
Iespaidu atstâj seroxat, tâpçc ka lomkas no nekâ bût nevar. tâ ir parasta atkarîba. Janetty Tu joprojâm lieto seroxat? ja lieto, cik mg liela ir Tava dienas deva? un, vai esi mçìinâjusi to nelietot?
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 22:27
Brasilia

ar "buutu kaut kur vedama" es domaaju, ka tad, ja vinjai nebuutu depresijas shajaa situaacijaa, tad buutu nelabi... vnk paarnestaa noziimee... nekur neviens nav jaaved...

yup... par Tevi arii jau ieprieksh gribeeju bilst...

skaties, kaa juuties un cik vari tureet. tas ir nopietni, jo taa savu neirozi vari iedziit dziljaak...

Tev shii ir ljoti smaga situaacija. Tev jaavar paliidzeet, jaavar sevi nepaarslogot un jaavar par to nejusties vainiigai...

varbuut var piesaistiit veel kaadu... varbuut kaads vecaaks rads, kaads dziivesgudrs cilveeks... nezinu, padomaa... svariigi ir gjimenee tagad savstarpeeji komuniceet... tiem, kas var un grib... tad arii kopiigiem speekiem radiisies padoms, kaa paliidzeet tam, kam vissmagaak... latvim ir slimaa nepiecieshamiiba visu sevii tureet... neder sheit taada pieeja...

pieskati sevi...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Par Seroxat...
26.08.2008 22:30
Pieskatîðu sevi, paldies, Runcene, par padomiem ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 19?
Ziņa: