Sandra Pûce

Aizsāka daks 

daks
Sandra Pûce
01.09.2007 12:22
Kâds var kaut ko pastâstît par ðo dakteri.Gribu aiziet pieviòas uz konsultâciju, taèu interesç arî citu viedoklis.
Re: Sandra Pûce
01.09.2007 12:24
viens zinaams meiteens iet. apmierinaats.
Re: Sandra Pûce
01.09.2007 12:38
daudzi par vinju labi atsaucas...
daks
Re: Sandra Pûce
01.09.2007 12:57
Kâ viòa ârstç. kâdas metodes?
Re: Sandra Pûce
01.09.2007 13:31
ja jau aarste, tad visticamaak psihoterapiju maaciijusies RSU... tur laikam dominee psihodinamiskaa psihoterapija, tobish taa pati psihoanaliitiskaa, taatad sameeraa klasiska metode, kad cilvis staasta par savaam gruutiibaam, verbalizee savas probleemas, runaa, terapeits klausaas, uzdod pa kaadam precizeejosham jautaajumam, virza uz to, lai pats pienjem leemumus, padomus nekaadus nedod, priekshaa neko nesaka.

taa kaa vinja ir psihiatre ariidzan, tad droshi vien vajadziibas gadiijumaa var izrakstiit arii medikamentus.
Moljers
Re: Sandra Pûce
01.09.2007 23:48
Cik tagad Rîgâ maksâ psihoterapiets ?
Cik makða viena minûte sarunu ?
Re: Sandra Pûce
02.09.2007 14:51
Moljer, domaa Tev sanaaks? :)
Moljers
Re: Sandra Pûce
02.09.2007 16:45
Nç, napatîk man citu psiholoìiskâs problçmas, vienkârði interese
Re: Sandra Pûce
02.09.2007 16:50
7-50 lati par 45-60 minuuteem. mosh kaads veel vairaak njem...
Brasilia
Re: Sandra Pûce
03.09.2007 14:08
Paziòa bija, teica, ka baigi labâ daktere
zinu
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 12:53
Ej drosi, Sandra ir loti laba psihiatre un strada ari ka psihoterapeite.
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 15:59
Kur viòa pieòem?
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 19:03
Man arî gribçtos uzzinât, kur viòa pieòem.
Es kâdreiz esmu gâjusi pie viòas, bet tur viòa vairs nestrâdâ. Viòa bija tâ, kas man atrada pareizâs zâles. Bet es gaju pie viòas kâ pie psihiatra.
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 19:06
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 19:11
Runcene
vai tas ir viòas mob. numurs? Un cik viòa prasa par vizîti?
Re: Sandra Pûce
05.09.2007 19:14
yup, un aizsuutiiju Tev privaatzinju...
Re: Sandra Pûce
06.09.2007 08:46
Runcene
Man arî interesçtu cik maksâ pie viòas vizîte, lai nav lieki ar ða`du jaut. jâtraucç dr.
Re: Sandra Pûce
06.09.2007 10:35
Arî ïoti interesç , kurâ Rîgas pusç pieòem un izcenojums?
Paldies!
Re: Sandra Pûce
31.07.2013 20:28
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 29409000


Ja,sandra puce dod labus padomus,terapeitiski un praktiski,bet kas attiecas uz parakstitajiem psihotropajiem preparatiem,ko vina un ka jabkurs labi apmacits psihiatrs dara,naksies pec tam loti nopietni arsteties no atkaribas no medikamntiem,attiecigi ko vina nozimes,vnk butu meklet citus savas problemas risinajuma celus ,man paiet piektais gads kopas vinas gudribas nak.ara no mana organisma,atkariba cik jums ir smaga problema,tika eri jims bus nepieciesama attieciga terapija,bet jautajums vnk ir vai jims gribesies pec tam nemties ar loti smagam medikamentu lietosanas blaknem ja ir tik daudz citu. savas problemas risinajumu nevi ka iet pie vinas viemos un rit ripas,tas neattiecas un psihoterapiju padomus vina labi dod bet kas attiecas uz medikamntozo arstesanu....loti vajag apsvert par un pret un pacientiem vajadzetu zinat ka medikamentoza peeja,teiksim ta savu smadzenu kodinasana ar visadiem praxiliem,bezodiazepama atvasinajumiem...kas bitiba visi pieder narkotiskajam vielam un agri vai velu atkaribu izraisosas vielas labak ieteiktu placebo terapiju kas jus tiri fiziologiski nesakroplotu,izbele paliek jusu zina vai uzticeties labajam melim varda sandra puce vai tomer snaemt sevi. dusigi un tikt gala ar savam dzives problemam,vnk atbildot par savu gaeigo psohisko mentalo stavokli proces musu butiba kas izpauzas ka biokimija musu dopamina serotonina un citu kimisko reakciju uzvedibu musa satura proti miesa izvele ir katra pasa zina kadas zales sev ieksa stuket,ber ka arste vina ir sirsnigs labs cilveks,bet kas attiecas uz organisma biokiju un medikamenzo pieeju ,iesaku meklet citus risinajumus jo ka jau mineju no medikamntu lietosanas saka izkrist mati un sis signals loti kalpoja par citu risinajuma veidu meklesanu iesaku ,ka teikusi sandra puce vislabakais ir uznemties atbildibu par sevu veselibu,darbiem un uzbedibu,citada hadijuma naksies dzert zales!veiksmigu dienu!un velreiz atkartoju ka ir pari457risinajuma veidiem un medikamntoza pieeja k loti daudzreiz izmanto sandra puce nevienmer dod pozitivu rezultatu,bet paldies vinai,vina ir labs dakterisbet jamekle izeja viem pasam no savam problemam!dzive jadzivo tada kada ta dota un depresija vien pasam japar!preteja gadijuma zales var dzert visu muzu(atbildiba)bet konsulyacijas pae to sandra sikak pastastis ,bet ja paraksta zales tad augstakais lai mwrasyos loti smagas intoksikacijas kas dzerot ilgaku laiku notiek slimnieka keemeni,iesaku 5-15mg attieciga preparaya,bet velreiz uzsveru ilhalaicigas lietosanas hadijuma jums ka pacientiem nobruks pilnigi visa biokimija jo sie medikamtie ko vina ka psihitre jums patakstis ir konstrueti ka kimiskas pincetes kas jus attiecigo bridi kamer lietosiet attiecigo preparatu jus uztures pie darba kartibas jo tomer tada ir to prearatu butiba, ya ka laikus iesaku jums padomat par iepajamo visa organisma attirisanu un atjaunosanu jo ja saksiet lietot zales jusu organisma tapat ka edot nekvalitativu parriku vai taukus,saja gadijumakimiskos salus kas paredzeri vai nu kada smadzenu centra aktivesanai vai nu sedacijai,,vnk jus saksit tautas valoda apvelties vai jums ka pacientim to vajag izlemiet pasi visu cienu jau takartojos ,ja daktere labe bet cena darga
Re: Sandra Pûce
01.08.2013 09:07
Jā ,smags gadījums. Tekstā vajadzīgi labojumi un pieturzīmes. Nav iespējams to izlasīt.
Vanga
Re: Sandra Pûce
13.11.2019 23:51
Diemžēl par Pūci man ir negatīvas atsauksmes. Nezinu, cik labs speciālists viņa ir citās saslimšanās, taču attiecībā uz depresiju viņa vizītē izrādīja ļoti rupju nekompetenci gan kā ārsts, gan cilvēks. Varbūt tā ir viņas īpatnība kontaktā ar pacientu, bet man radās sajūta, ka man netic (lai gan mana diagnoze bija Terapeitiski rezistenta depresija (TRD) jau pēdējos 4 gadus). Tieši tāpēc ierados pie viņas, jo nolēmu, ka terapija varētu būt variants, ja medikamenti nedarbojas. Sesijas laikā minēju arī suicidālās noslieces. Beigās saņēmu rekomendācijas vienkārši vairāk iet svaigā gaisā, saulē D vitamīnu iegūt, sportot, jo esmu taču prātīgs, gudrs puisis. Un kronis - un pašnāvību tu taču neizdarīsi, tev vienkārši nebūs iekšās, tu taču esi prātīgs puisis.
Vizītē pie viņas biju pirms 4 gadiem, mana diagnoze aizvien stāv tāda, kāda tā ir, lai arī regulāri nodarbojos ar sportu (peldēšana, florbols), ēdu veselīgi un trenējos, lai varētu nodarboties ar abiem, bet nu kaut kā ar to TRD nepalīdz.
Bet to, ka man nebūs iekšās, es atceros katru dienu. Un tas man nevienā brīdī nav palīdzējis, jo tagad suicīds ir izaicinājums. Un izaicinājumus man patīk pieņemt.
Ar šo kļūdu es sadzīvošu, jo es strādāju ar citiem medikamentiem, ar citiem terapeitiem.
Bet kādam citam iekšas pietiks, Sandra. Tāpēc vismaz turpmāk nepieļaujiet tik rupju profesionālu kļūdu un neatļaujieties pacientam pateikt, ka "nu tu jau to pašnāvību neizdarīsi, tev nebūs iekšās, jo tu esi gudrs puisis", jo a) jūs pirmajā vizītē vēl nezināt, un ir jābūt diezgan lielam ego, lai tik ātri izvērtētu, pateiktu tik daudz drosmīgus ieteikumus un tad "nu nākamo vizīti domāju nav jēgas, mēs tā kā visu izrunājām".
As I said - nezinu, varbūt viņa palīdz bipolārajiem, māniķiem, borderlainiem, bet depresijās ar noslieci uz suicīdu viņa ļoti ļoti paslīdēja.
tomēr padalīšos
Re: Sandra Pûce
14.11.2019 12:00
Arī man par viņu nav tās labākās atsauksmes. Pati teica, ka samaksa ir atkarīga no laika. Tajā brīdī bija švakāk ar naudu, tāpēc pieteicos uz 15 min, jo iepriekš jau bija zāles izrakstītas un vajadzēja tikai receptes un īsi ko pārrunāt. Viņa atnāca ar nokavēšanos, laikam skrēja un bija nikna uz mani, ka esmu pieteikusies tikai uz 15 min. Būtu man iepriekš pateikusi, ka var pierakstīties tikai sākot no 30 min tad es nebūtu pierakstījusies uz tām 15 min, bet es nezināju. Laikam šis niknums radās no tā, ka šo 15 min dēļ viņai nabadzītei nācās skriet, un naudu jau tik daudz nenopelnīja un tad pacients vairs nav svarīgs, bija gatava man ņemt visas zāles nost un vispār atļāvās pateikt, lai pie viņas vairs neeju, ja neesmu gatava nopietni strādāt. Atvadījāmies uz draudzīgas nots, tā it kā es vēl tomēr varu pie viņas iet, bet man bija skaidrs, ka pēc šadas attieksmes es pie viņas vairs neiešu. Pēc tam atradu citu, ļoti labu psihiatri. Tas gan bija jau pirms vairākiem gadiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: