psihiatrs???

Aizsāka sigitinja 

sigitinja
psihiatrs???
03.11.2007 02:46
Jau ilgâku laiku man ir problçmas ar garastâvokli,un tâdçï apmeklçju psihologus.Šâ brîža psiholoìîte man ieteica tomçr griezties pie psihiatra,un ieteica psihiatri S.Ancâni.Vai kâdam ir kas zinâms par šo dakteri? Vai varat ko ieteikt? Paldies!!!
Re: psihiatrs???
03.11.2007 12:28
par konkreeto nepateikshu, bet labi psihiatri ir dr. Taranda un dr. Kupèa
Re: psihiatrs???
03.11.2007 17:07
Dr. Kupèa vairs nepieòem pirmreizçjos pacientus, sûta pie Tarandas.
sigitinja
Re: psihiatrs???
05.11.2007 21:55
AG!!! Man nav psihes problçmas,bet gan garastâvokïa svârstîbas,kas raduðâs ïoti nopietnu un nepatîkamu notikumu rezultâtâ...
Bet tas,ka Tev vieglâk atrakstît ir kâdu muïíîgu rupjîbu,nevis padomu,ko lûdzu norâda vien uz to,ka paðam ir psihes problçmas...
AB
Re: psihiatrs???
06.11.2007 12:36
Ka man ir zinaams Dr. Ancane pie'nem ka psihoterapeits, tas nav tas pats ka psihiatrs...
Re: psihiatrs???
06.11.2007 20:32
Ir vismaz divas Ancânes -- Santa Ancâne ir psihiatre, bet Gunta Ancâne -- psihoterapeite...

http://www.privatpsihiatrija.lv/public/?id=72&ln=lv
http://www.psihe.lv/article/articleview/63/1/0
IKs
Re: psihiatrs???
14.11.2007 16:25
Nu daïçja taisnîba AG ir, lai gan katrs gadîjums ir individuâls.........
Re: psihiatrs???
14.11.2007 17:44
Nu protams... :)
Re: psihiatrs???
14.11.2007 18:11
AG un ! ir viena persona!?
Re: psihiatrs???
14.11.2007 18:14
Tâs ir 1 personas 2 puses ;-)
karlaB
Re: psihiatrs???
16.02.2009 20:36
Zinu, ka labs psihiatrs ir Ināra Smilga, pieņem bērnu slimnīcā Vienības gatvē, pieņem bērnus un pieaugušos.
rekur var atrast kontaktus www.smilga.lv
Karla
@
Re: psihiatrs???
16.02.2009 20:45
Izlasīju diskusiju no sākuma līdz beigām un sasmējos par to komentāru, ko uzrakstīja trīs punktiņi (...)! :D
Bet nu, nedomāju ka tādi kā AG jeb viņa otra personība Izsaukuma zīme (!) būtu jāņem pierē, vnk cilvēkam nav kur izgāzt dusmas un tad ņemās pa visiem interneta forumiem lamājoties, a dzīvē drošvien kaut kāds dēļu nesējs gaterī uz kuru visi citi bļauj! :D
Sigitinj, sorry, ka nav par tēmu, bet man gribējās uzrakstīt, lai tev veicas!
Gaidam dusmīgus komentārus no AG, ! jeb no viņa vēl kādas citas, vēl neatklātas personības!!! :D:D:D
@
Re: psihiatrs???
16.02.2009 20:46
@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izlasīju diskusiju no sākuma līdz beigām un
> sasmējos par to komentāru, ko uzrakstīja trīs
> punktiņi (...)! :D
> Bet nu, nedomāju ka tādi kā AG jeb viņa otra
> personība Izsaukuma zīme (!) būtu jāņem
> pierē, vnk cilvēkam nav kur izgāzt dusmas un
> tad ņemās pa visiem interneta forumiem
> lamājoties, a dzīvē drošvien kaut kāds dēļu
> nesējs gaterī uz kuru visi citi bļauj! :D
> Sigitinj, sorry, ka nav par tēmu, bet man
> gribējās uzrakstīt, lai tev veicas!
> Gaidam dusmīgus komentārus no AG, ! jeb no viņa
> vēl kādas citas, vēl neatklātas personības!!!
> :D:D:D



Un tag ieraugu, ka tēma paveca jau, tik uzpeldējusi... :D
Re: psihiatrs???
17.02.2009 16:51
Man gan dr. Taranda nepatika... Es biju pie viņas ARSā... Man viņa likās iedomīga, aiz;nemta, steidzīga... turklāt, cik noprotu, viņai patīk izrakstīt zāles un jo vairāk jo labāk... Esmu viņai pateicīga par to, ka ieteica citu psihiatru, jo nevarēju materiāli atļauties regulāri iet uz ARS .... Ieteiktā dakterīte ļoti jauka - man viņa ir kā divi vienā (gan psihiatrs gan psihoterapeits), jauna, labsirdīga un iejūtīga un tas neko nemaksā... Ja Tevi interesē, varu uzrakstīt uzv. pa e-pastu...
Re: psihiatrs???
17.02.2009 18:30
Taranda ir vecā kaluma psihiatrs. Viņi jau arī nekam citam nav mācīti kā ķīmija pret ķīmiju. Bet to nu Taranda prot. Vidējā aritmētiskā gadījumā psihiatri vispār neko diži nerunā. Pretējais ir izņēmums.
Re: psihiatrs???
17.02.2009 18:51
Nu tātad mana dakterīte ir izņēmums! :) Mēs esam vienaudzes un pārrunājam ne tikai slimības izpausmes, bet arī "par dzīvi", piemēram, par to, kā audzinām bērnus... Un vēl.... ne tikai viņa man uzdod jautājumus, bet es arī... (par dzīves pieredzi utml)... kā viņa uztvertu to vai citu situāciju... man tas ļoti palīdz... brīžiem pat aizmirstās, ka esmu vizītē pie psihiatra...
Re: psihiatrs???
17.02.2009 19:32
Tad jau Jums tur ir dāmu klubiņš... ;), kas arī bija nepieciešams, ne tik daudz psihiatrs.

Taču ja kādam ir tā, ka viņu psihiatrs īsti nevar "saķīmiķot" – atrast īstās zāles, tad Taranda to visticamāk varēs.
Re: psihiatrs???
06.06.2009 00:49
LABDIEN, butu pateiciga ja iedotu jusu daktere kordinates.
Paldies. inese
Re: psihiatrs???
25.09.2017 10:45
vai varētu padalīties !!! l.groskopa@inbox.lv
Re: psihiatrs???
25.09.2017 19:09
Ko Jūs vēlaties zināt? Tie jau ir seni ieraksti, un šie cilvēki šeit vairs nav manīti.

Varbūt varu kā līdzēt?
Sardine
Re: psihiatrs???
29.09.2017 16:55
Es tieši šodien pierakstijos pie Kupches, kaa jaunais klients.
Re: psihiatrs???
08.06.2018 07:43
Nekad neejiet pie visiem tiem psihiatriem, tikaj izteresiet naudu un laiku, un arsts atri dosies uz pludmali ar jusu to naudu.labs psihiatrs var izarstet bez medikamentiem, bet labak pamediniet akupunkturu jo tur vini atradis galveno problemu, stradas ari ar energiju, bet skatieties lai butu Profesionalais akupunkturists. Esiet uzmanigi, daudz laimes!
Re: psihiatrs???
08.06.2018 08:09
Mums slimniekiem dzive ir gruta un mes negribam maksat par teju vaj kafiju vaj par to ka kads ar mums parunaja un pasmaidija.ja Vini Doma ka vini ir arsti kapec tad visiem ir negativa ietekme pret visiem tiem medikamentiem kurus psihiatri izraksta.??
Re: psihiatrs???
04.03.2019 10:04
Māra Jumeja!! Perfekta psihiatre!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 25?
Ziņa: