Depresivs cilveks

Aizsāka ANDRA 

Depresivs cilveks
08.12.2007 18:19
Es vçlçjos uzzinât. Kas izraisa depresiju?Ka ar to var cinities?Vai tas var but iemesls loti lielam garstavoklu mainam?Tas kas ar mani notiek trauce man dzivot.
Palidziet man saprast.
Re: Depresivs cilveks
09.12.2007 12:47
Nu es viss neteiktu ,ka man ir bezdarbiba un labi dzives apstakli.man vienkarsi ir loti lielas garstavokla mainas ,kuras es nespeju kontrolet.un tas man trauce.Es nezinu vai paraudzinasanas nometne tur ko lidzetu.Garstavoklis mainas loti biezi.peksni es varu but loti prieciga un jautra un pec momenta es dusmojos un kliedzu vai pat nerunaju ar cilvekiem.un ir pat sliktaki gadijumi bijusi.Lai noverstu so problemu meginaju Nervu zales nelidz.Lai kaut ko mainitu saku lietot balderianus,herbastres tie nelidzeja tad arste man izrakstija noofen ari tas nelidz.
Es visu parak asi uztveru,un tas mani dzen izmisuma.nezinu ko darit.Del visa sita man juk atiecibas ar viru.
Re: Depresivs cilveks
09.12.2007 14:45
Apòemies aizskaitît lîdz 100, pirms atbildi tam, kas Tevi tâ nokaitinâjis. Varbût pa to laiku nomierinâsies. Vçl Tu vari paanalizçt, kâpçc Tevi kâds tâ nokaitina.
Re: Depresivs cilveks
10.12.2007 06:38
Skaitisana mani vel vairak aizkaitina.tas ka kads man pasaka aizskaiti lidz 10 un atpakla vai ka savadak.Ne tik vien cilvekos man kaut kas aizkaitina ,bet ari brizam vienkarsas lietas.

Antra
antidepresants
Re: Depresivs cilveks
10.12.2007 18:24
depresiju var aarsteet vieniigi ar antidepresantiem,psihologi nekam neder.
nepatîk!
Re: Depresivs cilveks
10.12.2007 18:38
Lûdzu novâciet AG, kurð ir depresijas iemiesojums, negâciju kalngals :(((
Re: Depresivs cilveks
10.12.2007 19:04
Nu par psihologiem piekritu,jo gaju pie psihologa. domaju ,ka problema meklejama mana berniba,bet tuksa runasana ar to arsti.Bet kadus antidepresantus un vai vini man bus jalieto visu muzu,un vai es neklusu atkariga no viniem?
kuku
Re: Depresivs cilveks
10.12.2007 19:18
nepiekrîtu ka to izraisa bezdarbîba, drîzâk to var izdarît kad pârâk daudz problçmu, ar kurâm viens nevar vairs tikt galâ.

manas domas - jâmaina dzîves apstâkïi, varbût pat dzîves vieta.
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 08:53
Pret depresiju var palîdzçt meþrozîðu eïïa, kura skaitâs pçcîgs antidepresîvs lîdzeklis. Tâ ir Latvijas raþojums un pilnîgi dabîga.
Nopirkt var pie Es Saule izplatîtâjiem (arî pie manis).
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 09:48
...pirmkârt - vienatnç kâdu laiku neko nedarît...ðâjâ laikâ mçgiât sakârtot domas...zanzi pareizi pauþ - mûsu paðu dabîgâs lietas...tçjas, eïïas...un turies pa gabalu no antidepresantu ripiòâm...
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 11:29
...juus atkal par nomaakumu, ne depresiju...
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 11:34
jâpiekrît komatam, tâdi nieki kâ tçjas un eïïas depresiju neârstçs...
kïûsti pats sev psihoterapeits, ïoti çrti - pacients un ârsts vienâ personâ (nav jâiet pat no mâjas laukâ:)
tt
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 14:28
ja ir nopietna depresija,tad jaaraarste ilgstosi ar antidepresantiem,citi dzer ar gadiem un nepaliidz.
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 14:43
tt Wrote:
-------------------------------------------------------
> ja ir nopietna depresija,tad jaaraarste ilgstosi
> ar antidepresantiem,citi dzer ar gadiem un
> nepaliidz.


kâds secinâjums?
nav jâsâk dzert.
Re: Depresivs cilveks
11.12.2007 19:21
depresija visaadi izveershas... dazhkaart ar speeciigu tieksmi uz pashnaaviibu... ir gadiijumi, kad to cilveeku citaadi nevar notureet kaa ar antidepresantiem...

var buut taadas pakaapes trauksme, ka domaajamaa sisteema nespeej pat pietuvoties ceelonjiem... un, ja tas taa ir ilgstoshi... ja veel bezmiegs, murgi, sviishana naktii, gremoshanas sisteema uzkaras, asinsspiediens staigaa baigaas amplituudaas... tur nevajadzees ilgi, lai iestaatos invaliditaate. taads nav straadaataajs. AD tomeer paliidz savaakties, lai var saakt domaat, kas notiek.
abudabii
Re: Depresivs cilveks
21.12.2007 19:37
autorei

gribi pateikssu patiesiibu- nav taadas slimiibas depresija.

ir tikai dveeseles nogurums.

nav jaaciinaas, jo tas kaapina stresu un nogurdina dveeseli.


vajag atpuusties ;)
Re: Depresivs cilveks
23.12.2007 13:33
Ta no ta var secinat ,ka nav jegas dzivot ,jo tu nespej cinities ar to ,kas notiek.

Antra
sapieris
Re: Depresivs cilveks
23.12.2007 13:51
Nu man nevis baigâs dusmas (arî reizçm), bet izmisums, saðutums, kad man brauc augumâ piekðnieki, vai pat darba biedri.
Vienreiz pçc tada saðutuma ielidinâju mobilo pret sienu.
Var jau bût, ka tas viss dçï hormonu zemâ lîmeòa, nezinu.
Piemçram nelâgi jûtos, kad daudzi blenþ uz mani, vai vismaz man liekas, ka tâ notiek. Tad vispâr sâku trîcçt, kâ apðu lapa.
Anti-stress arî lietoju. It kâ jau par kâdu % labâk ir, bet nu lîdz garîgi brîvam cilvçkam vçl tâlu.
dd
Re: Depresivs cilveks
26.12.2007 10:42
Es arî neiesaku lietot antidepresantus, esmu tos lietojusi un man tikai sliktâk palika. Varu ieteikt vienkârði meklçt labus draugus, kuri tevi saprastu, atbalstîtu. Varbût tev pietrûkst cilvçka kurð pieòemtu tevi tâdu kâda esi, un tad tavas garstâvokïa svârstîbas varbût mazinâtos.
andîna
Re: Depresivs cilveks
26.12.2007 18:36
dd
Jautâðu tev ïoti nopietni, kâpçc un kas tieði tev bija sliktâk no AD.Pati lietoju jau 7 mçneðus, nekad neesmu bijusi tik mierîga, nosvçrta, apdomîga, darbîga, apmierinâta ar dzîvi, sakarîga, smaidîga...Tâdçï, gribu zinât, kâpçc ir citâdi.
Re: Depresivs cilveks
26.12.2007 21:46
Mans viedoklis antidepresantu jautaajumaa ir taads, ka es nesaku ka tos nekad un nekaadaa gadijumaa nevajadzeetu lietot bet tomeer jaareekjinaas ar to, ka cilvis kursh regulaari lieto antidepresantus ir kaa spridzeklis ar nedroshu mehaanismu un labaak ar taadiem kopaa nebuut... jo maza varbuutiiba, ka cilvis vinjus taa vienkaarshi paarstaas lietot un liela varbuutiiba, ka peec kaada laika buus jaamaina doza vai veids, vai pat vispaar tie paarstaas iedarboties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
andîna
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 00:13
ku!
Ko nozîmç regulâri? Lietoju 1. X mûþâ, sâku samazinât devu. Vai domâ, ka nespçðu vairs iztikt bez AD. Es gan tâ nedomâju, ceru, ka tagad , kad esmu atguvusi ,,cilvçka seju,, bûs OK, varçðu dzîvot normâlu dzîvi, aizmirst visu ,kas maitâja dzîves kvalitâti. Vai cits viedoklis? Bet vispâr, nebaidi mani!
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 00:30
...ku! ir ljoti maza saprashana par antidepresantiem un ar tiem saistiitaam lietaam, taa kaa vinja viedoklis nav veeraa njemams...
!
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 07:40
Bet toties viòð palîdz tos dabût bez receptes!
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 12:12
andîna

ir ljaudis, kam nepaliidz... nezinu, kaadeelj, bet taa ir. ja Tev paliidz, tad Tu pie tiem nepiederi. esmu lietojusi, un arii viss bija ok. lai peec tam sliktaas sajuutas neatkaartotos, ir vieniigi veerts padomaat, kas Tevi lidz vinjaam noveda. kas notika? kas bija? tas ir katra pasha maajasdarbs.
andîna
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 14:32
Runcene
Zinu gan ,kas mani lîdz tam noveda.To zinu tikpat labi, kâ 2X2 ir 4, bet tâs bija no manis neatkarîgas lietas, ko nevarçju ietekmçt, pârâk iespaidojos, pârâk pârdzîvoju, pârâk biju tajâ visâ iekðâ...
Re: Depresivs cilveks
27.12.2007 15:52
andîna

Nekaadaa zinjaa negribu izteikt kaadus konkreetus pareghojumus. Es tikai izteicu savu viedokli shajaa jautaajumaa kas balstaas uz laika gaitaa ieguuto pieredzi. Bet taa nav mana personiskaa pieredze. Ja jau saki ka zini savu probleemu ceeloni tad atliek cereet ka tagad vairs ar sho ceeloni saistiita neesi...


,,,

Spriezhot peec tavas lakoniskaas atbildes, tu gan labi orienteejies lietaas. It iipashi taajaa cik veertiigs ir citu viedoklis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
xc
Re: Depresivs cilveks
28.12.2007 17:20
laikam jau tas ir ka kuram ar tiem AD,es piem piekritu ku,ka vini iespejams kadam,kaa man par piemeru jadzer visu muzu,es vinus mainu,palielinu,samazinu devu,bet viniem nav dziive.varbuut tiesaam mekleet kaadu citu izeju,bet saubos ka taada ir,jo depresija saistiita ar kimiju cilveka smadzeness,un ne jau psihologs tos var atjaunot.
Re: Depresivs cilveks
28.12.2007 18:10
ir neirotiskâ depresija, ir endogçnâ depresija utt, pie vienas ieteicami AD, pie citas - nç.
kad uzsâkta psihoanalîze, AD nevajadzçtu lietot, nevarçs aizrakties lîdz saknei....
2 vienâdu depresiju nav - katram savâdâki tâs cçloòi, pazîmes gan stipri lîdzîgas......
ârsts, kurð ârstç depresiju, ir lîdzîgs mâksliniekam un eksperimentatoram uttt....

varçtu rakstît un rakstît....
viena interesanta un sareþìîta lieta tâ depresija :)
Re: Depresivs cilveks
28.12.2007 18:14
kâds ir vidçjais depresijas slimnieks?

sieviete lîdz 35 gadiem.
(2/3 sirgstoðo ir sievietes, vîrieði ir citas vec.grupas - pçc 55 gadiem)

ðis fakts interesants liekas....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 6?
Ziņa: