Sliktaas domas

Aizsāka 123 

Sliktaas domas
06.05.2008 11:10
Sodien darbaa pazinoja, ka triis darbiniekiem , tai skaitaa arii man, atmaksaas anglu valodas kursus 2 meenesus 3 reizes nedeelaa!!! Jau peec sii pazinojuma man momentaa bija domas, ka es nespeesu tur noseedeet, ka man buus panikas leekme, un ja man paliks slikti, ko padomaas koleegi; un ja es nespeesu maaciities, tad darba vieta buus par velti izmetusi naudu u.t.t Nu kaa lai ciinaas ar siim domaam????
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 11:22
Vienkârði ej un dari un tad jau redzçs, nevajag prognozçt, tas ir klupðanas akmens, nevajag uz priekðu domât!
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 11:27
Apçd kâdu ðaibiòu pirms ej, lai bûtu droðâk. Kad bûs iegâjies un situâcija pazîstama, tad arî vairs nevajadzçs.
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 11:37
...vnk dari, ej, bîdi lietas...pirmais gâjiens bûs mazliet grûtâks...pârçjais nâks pats no sevis...:)
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 11:48
Es saprotu, ka nevajag prognozeet, un kad es buusu tajos kursos, tad arii redzees. Bet zemapzina liek man satraukties - tev jaunaas situaacijaas ir palicis slikti, un tas drosi vien notiks arii soreiz. Kaut kaa noseezas tiesi sii sliktaa pieredze, bet taas situaacijas, kad bijis viss OK, tiek uztverta, ka nejausiiba un aizmirstas :(
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 12:00
...dûðas uzfriðinâðanai vari aizèâpot uz vomfass bodi, nopirkt labu pastrçbienu - kalvadosu, rumu, brendiòu, grapu vai kâdu liíierîti...tur pârdod arî pa 100 gramiem...ieðaut pirms mâcîbâm...un iet...:)
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 12:09
Man ar alkoholu kaa ar biteem, nekad nevar zinaat ar ko tas beigsies. Lielaakoties jau ir taa, tad kad iedzer, tad atslaabinies un pasaule liekas tik forsa... Bet citreiz, es iedzeru un man nereibst un taa ir ziime, ka labaak neturpinaat, jo ja turpina, tad tas beidzas tualetee ar vemsanu. Taa ka naaksies laikam izliidzeeties ar kaadu Lexotanil. :)
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 12:10
Parunaajos ar jums un mieriigaak kluva, PALDIES :)
Re: Sliktaas domas
06.05.2008 16:16
Nu paòem to ripiòi pirmo reiz, kamçr aprodi ar situâciju, bet ka nepierod ;)
Re: Sliktaas domas
07.05.2008 01:41
Ko



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 16:47 by kachenite.
Re: Sliktaas domas
07.05.2008 11:26
Es savaa darbaa straadaaju 8 gadi, man sii vide ir paziistama un es tur juutos nosaciiti drosi. Kursi notiks kaut kur, grupaa buus arii svesi cilveeki. Bet man jauna situaacija, jauni cilveeki uzdzen stresu un VD ir klaat, taapeec jau es gruzos. Man pirmaa reize sajos kursos, tici man, buus tas pats kas diploma eksaamens augstskolaa.
Re: Sliktaas domas
07.05.2008 12:56
123
Saprotu Tevi. Es ðâdâs situâcijâs gâju viena (uz mâcîbu vietu), pie tam izgâju laicîgi, lai var sagatavoties un adaptçties. Esi pirmâ, pasçdi un pasûkâ validolu.
Re: Sliktaas domas
07.05.2008 20:02
Alstere man iznjeema vaardus iz kjepaam... vajag kaut ko taadu, kas nomierina... varbuut uudens... panjem sev negaazeeto pudeliiti, ja tas liidz... ne aukstu...

cilvji naaks pamazaam, paveero... buus oki...
Re: Sliktaas domas
07.05.2008 20:03
Tâ ir laba doma- nevis ïauj, lai citi vçro Tevi, bet vçro pati citus:)
Re: Sliktaas domas
26.05.2008 10:46
Taa diena ir klaat - 14.00 jaabuut kursos. Veel vakar viss bija kaartiibaa, bet soriit pamodos ar nenormaalo trauksmi, ieest protams neko nevaru, jo ir slikta duusa. Tagad domaaju dzert kaadu tableti, vai nee :( Baidos, ja iedzersu lexotanil nespeesu normaali koncentreeties.
Re: Sliktaas domas
26.05.2008 15:42
...vajadeeja iepeert tableti un iet... ja bez tabletes nevar aiziet...
Re: Sliktaas domas
26.05.2008 17:44
var arî pagulçt, kas tur ko koncentrçties:) Cilvçki taèu mçdz darbâ nogurt.
Re: Sliktaas domas
26.05.2008 22:11
Bija traki, divas reizes likaas viss celos augsaa un eju maajaas, bet iztureeju liidz beigaam, ceru ka riit buus jau vieglaak. Biju iedzeerusi tikai Nottu, bet no taas laikam taapat jeegas nekaadas.
Re: Sliktaas domas
27.05.2008 06:52
malacis, ka neaizbeegi...
Re: Sliktaas domas
27.05.2008 09:58
Nâkamreiz nebaidîsies vai ne? ;)
Re: Sliktaas domas
27.05.2008 10:44
Soriit juutos gandriiz normaali :) Laikam, ja iztur pirmo reizi, bailes atkaapjas... Bet nu redzees kaa buus sodien... Un ko es maaciijos no vakardienas, ka lai cik slikti arii buutu (un vakar es jutos drausmiigi slikti) ir iespeejams iztikt bez zaaleem.
Re: Sliktaas domas
27.05.2008 14:20
APSVEICU!!!
Re: Sliktaas domas
28.05.2008 09:56
Paldies :)
Vakar no riita par daudz sapriecaajos, arii vakar kursos nemaz tik labi nejutos. Tik vienkaarsi VD neatkaapjas, un vai vispaar kadreiz atkaapsies...
Re: Sliktaas domas
28.05.2008 11:30
Vajadzçtu bûts tâ, ka ar katru reizi paliek labâk...ja vien Tev tie apstâkïi galîgi nav pieòemami vai kâ psihtrp. teiktu-kaut ko no bçrnîbas atgâdina :)
Re: Sliktaas domas
29.05.2008 20:15
Sveiki 123 nu tas jau nau tik vienkârði, bla, bla, bla - ar katru reizi labâk un labâk! Acîmredzot ir kâdi iemesli, kurus tu neapzinies, kâpçc tev ir tik bails tajos kursos.Man arî ir lîdzîgi bijis, bija panikas lçkmes, kad vajadzçja publiski runât sapulcçs, stundâs. Atceros bija daudzas reizes, kad vienkârði piecçlos un gâju projâm. Tagad paldies dievam, nav vairâk trauksmes ðâdâs situâcijâs, bet tâpat kaut kâds satraukums neliels vienmçr ir.Es domâju, ka tur noteikti tev slçpjâs kas psiholoìiski.
Re: Sliktaas domas
29.05.2008 21:08
Un sodiena ir tam spilgts piemeers... Vakar kursos viss bija loti OK, nodomaaju, ka esmu apradusi ar situaaciju un ar optimismu pilnu sirdi devos soriit uz turieni. Apmeeram 150 metrus no ieejas man saakaas panikas leekme. Es toc nebuutu sodien aizgaajusi uz kursiem, ja nesastaptu koleegi pie ieejas, kauns palika - ko es taa peeksni skriesu prom, nesapratiis... Kursos jutos tik pat slikti kaa pirmajaa reizee, apmeeram peec 1,5h trauksme beidzot aprima, vegetatiivie simptomi pazuda un speeju vismaz kaut ko parunaat. Bet iztureet so 1,5h bija loti sarezgiiti.Taa ka "ar katru reizi labaak un labaak" uz mani neattiecas. Es nezinu kaapeec vienaadaa situaacijaa, pie taadiem pasiem apstaakliem un cilveekiem vienreiz es juutos labi, citreiz man saakas panikas leekme.
Jums arii, kad beidzas panikas leekme iestaajas taads slaabanums, it kaa 10 km buutu noskrieti?
Re: Sliktaas domas
29.05.2008 21:21
Jâ, pçc trauksmes ir kaut kâds atslâbums.Vai Tu kad esi kursos mçìini kaut kâ sevi nomierinât?Varu tev vçl papildinât ar kâdu situâciju: braucu katru dienu vilcienâ pâri tiltam, citreiz ir bijis tâ ka iestâjas pilnîgâkâ panika un nezini ko darît, citreiz atkal mierîgâk.†âpatâs kâ tev kursos, citreiz panika, citreiz mierîgâk.No kâ tas atkarîgs?Varbût no tavâm sajûtâm, kâ tu uztver ðos cilvçkus, kad es baidos vilcienâ, es domâju par to, ârprâts, kas bûs ja vilciens apstâsies un iekritîs ûdeni, bet citreiz ,vienkârði ïaujos un paskatos, cik skaists ûdens upç.Kas tieði tevi uztrauc kursos?no kâ tu baidies? ko tu baidies parâdît?ko tev cilvçki var izdarît?
Re: Sliktaas domas
29.05.2008 22:13
Gruuti taa uzreiz atbildeet:) Man ir kaut kas no sociofobijas un klaustrofobijas, ja kursi notiktu briivaa dabaa justos daudz omuliigaak. Man ir svariigi apzinaaties, ja man gadienaa kluus slikti, es jebkuraa briidii varu piecelties un aiziet. Taapat man ir bailes no pasaam leekmeem, no taa ka citi vareetu buut liecinieki manai panikas leekmei un ko vini par mani padomaas...
Braucot vilcienaa paari tiltam man arii ienaak taadas sliktas domas galvaa, bet tas sliktumu man neizsauc:)
cssssss
Re: Sliktaas domas
02.07.2008 16:27
Nav tâ, ka "katru reizi kïûs labâk un labâk". Tas viss kâ pa amerikâòu kalniòiem, labâk, sliktâk, atkal labâk. Galvenais izturçt un nebçgt, bet ja arî gadâs bçgt, tad atsâkt visu no jauna. Man ðitâ studijas tika ïoti iedragâtas, jo ïoti daudz kavçju dçï panikas lçkmçm. Un tas, kâ aizstâvçju bakalaura darbu, pat iedomâties negribu, tââââds kauns, es tâ stresoju,ka trîcçju un knapi varçju koncentrçties, bet, paldies dievam, saòçmos un aizstâvçju. Ja tu ar ko tâdu "slimo", tev nekad nebûs garantiju, ka viss bûs labi, bet varbût arî ðo garantiju nemaz nevajag....Kâ bûs..bûs! Ar visu zinâðanu bagâþu, es domâju, tu vari labâk tikt galâ ar panikas lçkmçm kâ sâkumâ, kad nezinâji, kas tas ir (es pçc sevis sprieþu). Un neviens no tevis neprasa situâcijâs, kuras tev nepatîk, justies tik atsâbuðai, it kâ tu relaksçtos. Nu un ka tev ir trauksme? Vienâ panikas centra portâlâ (ârzemju) bija salîdzinâjums ar þurkâm :))))..þurkâm galvenais ir IZdzîvot...tad nu tu arî kaut kâ izdzîvosi! Nevajag sev nospraust tik augstus mçríus- justies ideâli. Tas iedzen stresâ. Bûs labi, super, nebûs labi, arî labi, bet nebçgðu...
senukai
Re: Sliktaas domas
03.07.2008 12:48
Kâ varçtu tâdu traku cilvçku kâ blaa neielaist portâlâ? Man viòð asbojâ omu uz stundu, bet tâds jau laikam ir viòa mçríis. Cilvçku psihes traumçðana. Es saprotu tâ, sçþ viens nenormâli noçdies, nedabûjis vîriðíis, un tik iekomentç savas kretîniskâs domas, izlej þulti. Vai gûst apmierinâjumu no tâ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: