sekta [laba]

Aizsāka aaaa 

Re: sekta [laba]
05.11.2008 22:20
Tâ kâ Hinduisms ir mûsu senèu senèu ticîba,tad jau otro gadu desmitu esmu ISKCON biedrs. Neçdu gaïu,klausos viedos skolotâjus no Indijas,ASV.
Par fanâtiíi neesmu kïuvis bet Bhagavat-Gîtu adzîstu, kâ savu senèu gudrîbas avotu ar 5 tûkstoð gadu vecu pieredzi un cilvçces uzkrâtajâm zinâðanâm.
Harç Kriðna!
Re: sekta [laba]
09.11.2008 20:29
es, patieðâm, zinu vismaz trîs cilvçkus kam viss bija OK un viòi kïuva par fanâtiskiem! kristieðiem.
Re: sekta [laba]
09.11.2008 22:55
Pajautaa vinjiem...ja vinji buus atklaati atziis, ka bija kaut kaada depresija utt ;) Sorry, bet to jau sen ir petijushi cilveeki un pat kristieshi to izmanto sakot - naac, jo pie mums tu atradiisi mieru... ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: sekta [laba]
10.11.2008 12:39
:) Es ïoti labi zinu tos cilvçkus. Ïoti.
Mateus - ir pârâk daudz literatûras par ðo tçmu, lai tikai viena veida avotus uzskatîtu par patiesiem.
Jebkurâ gadîjumâ ikviens cilvçks ir tendçts kaut kam ticçt. Tu tici Nîèem un Nedievam (kas varbût ir Dievs citâ kulîtç :))
Re: sekta [laba]
10.11.2008 17:50
D



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:06 by kachenite.
Re: sekta [laba]
10.11.2008 21:52
Katrâ ziòâ man tuvâkas liekas viedâs austrumu ticîbas, kâ budisms, hinduisms.
Es noliedzu reliìiju nozîmîbu cilvçku dzîvç, bet es nenoliedzu Dieva esîbu!
Baznîcas uzdevums nav palîdzçt cilvçkiem , bet gan pakïaut tos, bet nu jau cilvçki ir daudz maz pamoduðies...
Katrs pats savs laimes racçjs!



Edited 1 time(s). Last edit at 10.11.2008 21:52 by snukers.
Re: sekta [laba]
25.11.2008 21:47
Man patîk Starptautiskâ Kriðnas apziòas biedrîba.
Izlasîju Bhagavat-Gîtu un sapratu. Tâ tieðâm ir cilvçces pieredzes un gudrîbas grâmata.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: