grûtniecîba un tabletes

Aizsāka cssssss 

jaunuve
Re: grûtniecîba un tabletes
28.06.2008 19:21
Ui, ku juus negativas esat... Gruutnieciiba baigaa slodze, nevienam depresiivajam nepaliek labaak, tikai sliktaak, gruutnieciiba kaa panaceja attiecas tikai uz veselaam sievieteem... Nu fui! Kur tad paliek ceriiba un ticiiba? Vai tad uzreiz sevi ir jaaierindo "nenormaalo" skaitaa? Vai tad sievieteem ar depresiju nedriikstees buut beerni vispaar?!

Vai tieshaam neviena nedomaa, ka, bernu gaidot, sajutas var buut fantastiskas? Tik labas, ka pat negribas neko sliktu pat iedomaaties?

Esmu kareiviigi noskanjota. Arii uz to, kas attiecas uz manu depresiju vai trauksmi. Ja jau peec shiem gadiem psihoterapijaa daktere saka, ka vinja vairs nav man vajadziiga, tad tikshu arii no zaaleem nost. Un buus man beerns. Un vinjsh buus vesels! Un noveelu to arii taam daamaam, kas uzsaaka sho diskusiju!
Re: grûtniecîba un tabletes
28.06.2008 20:16
sheit piekriitu. kareiviigums, ticiiba... vajag to. nenoliedzami. es vienkaarshi taads smagneejs tips laikam.

oh, tas forshi, ka psihoterapeits Tevi atbriivo...

domaaju driizaak, ka nevajag ignoreet zinaamas riska iespeejas... un buut modraam...

nelietoju taadu vaardu kaa "nenormaals". citiem arii iesaku taa par sevi nekad nedomaat. ja nu vieniigi, kad gribu apsaukaaties uz kaadu citu...:P

kur nu veel pa depresiju... esmu paarliecinaajusies, ka cilveeki ar ts. "vaajo nervu sisteemu", kuriem visaadi piedziivojumi bijushi, ir biezhi daudz forshaaki nekaa "normaalie", jo nav tik augstpraatiigi.
mad nospïaujoties
Re: grûtniecîba un tabletes
28.06.2008 23:45
...kâ reize, vakar pakomunicçjam ar kâdu imunologu...un ne jau no jaunajiem un nepazîstamajiem...nepiespiestâ gaisotnç...viòa spriedums par AD bija ïoti kategorisks - ja kâds grib nograut imûnsistçmu, lai brûíç visus sûdus kuru anotâcijâ stâv rakstîts - ANTIDEPRESANTS...°
...runcenît, Tu esi smags gadîjums...otru tik apmâtu cilvçku reti var sastapt...AD ir narkotika...tikai daudz nesaudzîgaka pret cilvçka rumpi, kâ tradicionalâs baudvielas...ar to viss izteikts...
Re: grûtniecîba un tabletes
28.06.2008 23:57
jaunuve
:) Vai tad Tu domaa, ka es SPECIALI visus grutniecibas meenesus tikai to i dariiju, ka domaaju sliktu?
jaunuve
Re: grûtniecîba un tabletes
29.06.2008 00:10
Janetty - nedomaaju gan taa ;) Es tik ljoti gribu dziivot uz pozitiivas nots, ka jebkura negatiiva doma mani vareetu ietekmeet preteeji :) Taa teikt - jo mazaak zini, jo labaak guli...

Retu reizi ieskatos shajaa portaalaa, bet, jo vairaak ieskatos, jo skumiigaaks man praats, taapeec reti skatos te un veel retaak komenteeju. Bet nu man pagadiijaas teema, kas mani interesee... Jaasaka, ka mana aarste un ps.t. ir pozitiivaak noskanjotas kaa juus te par zaaleem un izveseljoshanaas iespeejaam. Bet varbuut, ka vinjas mani tikai maana... Nu, labi, ka taa, jo es vinjaam noticeeju :D
Re: grûtniecîba un tabletes
29.06.2008 00:20
Mes visi esam individuaali un nevar ieprieks zinaat, kaa gruutnieciba ietekmees psihisko veseliibu! Bet protams, ka jaanoskano sevi pozitivi! Man diemzeel tas neizdevaas :( Gruutniecibas laikaa depresija auga geometriskaa progresijaa, lai gan es to beerninu gribeeju un zinaaju, ka druumaas domas var nodariit paari :( Jutos vainiiga....... Tagad esmu laimiga, ka man ir burviiga meitina! Nu OK... nevaru bez AD.. nu un tad? Gan jau Tu arii dzemdeesi veselu beerninju... no sirds Tev to noveelu!
Re: grûtniecîba un tabletes
29.06.2008 00:24
nabaga mads...

ja pats savulaik ir lietojis narkotikas, tad par varas makti ir jaapieraada citiem, ka vinju zaales arii ir narkotikas...

visi tak zina, ka zaaleem ir riski, bet, ja citaadi tobriid nevar un varbuut visu muuzhu nevarees, tad lietos un dziivos.

un es nu nemaz neesmu no fanotaajaam par zaaleem...
Re: grûtniecîba un tabletes
29.06.2008 00:39
Runcene
Es uzskatu, ka saadu subjektu izteicienus nav veerts pat komenteet vai vispaar reageet uz tiem...
mad uzjautrinâs
Re: grûtniecîba un tabletes
29.06.2008 20:17
...runcenît, atðíirîbâ no Tevis, labi pazîstu abu iedarbîbu...un nevis no grâmatâm vai nostâstiem...un man nav japierâda kâdam...katrs izsaka savu viedokli...es izsaku savu...
cssssss
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 12:07
Janetty, grûtniecîbas laikâ tu taèu nekâdas tabletes nelietoji? Psihoterapeitu apmeklçji?
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 15:17
Nç! Es vispâr sâku lietot tikai pçc dzemdîbâm, lai gan agrâk arî bija brîþiem nepamatoti nomâkts garastâvoklis, nepatika iet sabiedrîbâ (katra reize- cîòa ar sevi), nervozitâte .... Bet man likâs, ka es tâda esmu un viss... Bet grûtniecîbas laikâ garastâvoklis pasliktinâjâs... es to norakstîju uz grûtnieèu garstâvokïa mainîgumu, lai gan pârsvarâ biju nomâkta, un pçc dzemdîbâm sâkâs melnâs dienas...
Taèu, nekatoties uz visâm likstâm, es esmu laimîga, ka paguvu dzemdçt meitiòu, nelietojot AD! Ðâdâ ziòâ jûtos mierîgâka.... kad AD iedarbojâs, un es beidzot pamanîju, cik skaista un krâsaina pasaule, iedomâjos, ka varçtu dzemdçt otru bçrniòu, bet es tâda jûtos TIKAI ar AD... Terapijas pârtraukðanas laikâ atkal kïuvu par nervu kamolu, meitiòa un arî sveði bçrni kaitinâja lîdz ârprâtam... un pat domât negribçju par otru bçrnu! Nezinâju, kâ tikt galâ ar vienu... Neticâs pat , kâ var mainîties pasaules uztvere, domâðana...
Bet arî agrâk man nekad nav patikuði bçrni, un es tos negribçju... vnk. jutu, ka noþçloðu ap 50 gadiem, ka nedzemdçju un tad neko nevarçs mainît... Labi, ka saòçmos! :)
Tagad es mîlu savu meitiòu vairâk par visu pasaulç! Man patîk arî sveði bçrni, esmu dzîvespriecîga utt... Jâ, bez AD tâ visa nebûtu... Bet kautkâ ar savu slimîbu jâsadzîvo, jâ laikam jâsadzîvo.... jo es lietoðu AD kaut visu mûþu, lai justos tik labi, kâ tagad! Esmu mçìinâjusi pârtraukt lietot AD, bet mçneða laikâ es kïûstu par briesmoni, man bail, ka varu nodarît pâri tuviniekiem!
Tik labi kâ tagad neesmu jutusies nekad, pat bçrnîbâ! Ko lai dara, ja es tâda piedzimu?
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 15:29
nez vai Tu taada piedzimi. driizaak kaut kaadu iemeslu deelj tas ir veids, kaa Tu pielaagojies dziivei... un tur ir iespeejas sho to mainiit uz labo pusi...
cssssss
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 15:37
Es nepaguvu vçl "vesela" bûdama, dzemdçt bçrnu, man ðis viss sâkâs jau 19 gados. Es arî kaut visu mûþu varçtu dzert AD, ka tik labi justies, bet gribu bçrnu. Nu kâ tâ- ìimene bez bçrna? Par adopciju pagaidâm domât nevçlos. Vai tieðâm es nevarçðu tikt pie bçrna dçï ðîs visas "buíetes"? 4. dienu nedzeru Fluanxolu (no Cipralexa + Fluanxola kombinâcijas), ir radusies nedaudz lielâka trauksme. Bet iespçjams tas ir tâpçc, ka es îpaði piedomâju pie tâ, kâ jûtos "nu kâ man tagad ir bez otrâm zâlçm?" Tas rada papildu stresu. Uh, kâ gribçtu izturçt ðo visu, atmest AD un iznçsât veselu bçrnu.
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 15:45
Mçìini izturçt vismaz bez Fluanxol, tad pamazâm samazini AD devu.... Ja neizdodas, runâ ar dakteriem, varbût ir tâdi medikamenti, kuri gan Tev palîdzçs justies labi, gan neietekmçs bçrnu! Bet tad, kad Tu nelietoji zâles, Tu vienalga juti, ka vçlies bçrnu? Es - nç... :( teikðu godîgi...
cssssss
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 15:53
Nç, kad nelietoju zâles, bçrnu arî negribçjâs, bija slikti un neko negribçjâs, nekâdu papildus stresu. Bet kad ilgâku laiku lietoju AD, uzlabojâs garastâvoklis, o, gribçtu bçrniòu :)
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 16:06
Tieði tâ arî es jutos... Un tagad jûtu, ka varçtu vçl vienu, bet bez AD noteikti negribçðu... Izskatâs, ka paliksim pie viena... Labâk pie pilna prâta ar vienu bçrnu ne kâ ar diviem, bet psihenç! :)) Bet Tu turies un meklç ârstus ar pieredzi!
Laila
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 17:42
Janetty -

Man ðíiet, ka ðeit arî ir atbilde uz to, kapec Tev attîstîjâs tik smaga pçcdzemdîbu depresija (seko citâti no Tevis rakstîtâ):


"Bet arî agrâk man nekad nav patikuði bçrni, un es tos negribçju... vnk. jutu, ka noþçloðu ap 50 gadiem, ka nedzemdçju un tad neko nevarçs mainît... Labi, ka saòçmos! :)"

Bet tad, kad Tu nelietoji zâles, Tu vienalga juti, ka vçlies bçrnu? Es - nç... :( teikðu godîgi..."
Re: grûtniecîba un tabletes
01.07.2008 17:58
Daïçji - jâ! Bet es kopð dzimðanas esmu bijusi trauksmains, noslçgts nervozs bçrns.... man bieþi ne no ðî ne no tâ uznâca slikts garastâvoklis utt..... Es domâju, ka AD noregulçja serotonîna lîmeni smadzençs un es beidzot sâku baudît dzîvi, nevis nepârtraukti nepamatoti uztraukties, nervozçt, kaðíçties utt.... Nu un sajutu, ka man bûtu vçl spçki otram bçbim, bet tikai ðajâ dvçseles stâvoklî (lietojot AD)........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: