Vai jûs rûnâjat

Aizsāka Janetty 

Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 17:41
ar dzîvesbiedriem par savu slimîbu? Par to, kâdus medikamentus paðlaik lietojat, kâ notiek ârstçðanâs, par to, kâ jûtaties... utt.?
Ar mammu un mâsu es aprunâjos, bet ar vîru... ïoti minimâli.. viòð tikai zina, ka "kautkâdas" nomierinoðas zâles lietoju, bet laikam 'justos neçrti, ka viòð uzzinâtu, ka esmu uzskaitç, apmeklçju nevis ìimenes ârstu, bet psihiatru, ka man ir psihiska saslimðana...
Bet no otras puses bûtu kautkas jâizstâsta, jo tagad jûtos saspringta un mazliet trauksmaina, jo nomainîts AD un vajadzçtu pateikt, ka manas nervozitâtes iemesls ir nevis viòð pats, bet mana veselîba...
Vai jûs par visu runâjat ìimenç saistîbâ ar slimîbu? Vai dzîvesbiedra attieksme nav mainîjusies (piem., vai viòð nesâks uztvert mani kâ slimnieci ar "novirzçm")... Mums ir ïoti labas attiecîbas un ir ïoti bail, ka kautkas var mainîties uz slikto pusi...
Re: Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 17:50
man zina, un es runaaju...
Re: Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 18:03
Mans vîrs par mani zinâja vçl pirms mçs apprecçjâmies. Es nemaz nespçju iedomâties, kâ izturçtu, ja man vçl nebûtu vîra, kas atbalsta un palîdz.
Re: Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 19:48
Mançjais arî visu zin, cenðas atbalstît, cik var, bet daþreiz grûti viòam iet..nolaiþas rokas..
cssssss
Re: Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 23:49
Mans atkal negrib par to neko dzirdçt :( (Jo mazâk runâ par slimîbâm, jo labâk)viòa uzskats). Man tas sâp un gribas ar viòu izrunâties, bet parasti, kad kaut ko sâku stâstît par to, viòð uzsprâgst...Tâpçc man nekâda lielâ runâðana ar viòu nav.
Viòa nostâja- lûdzu ej, ârstçjies, bet nenomoki mani ar savâm runâm par slimîbâm...Starp citu, mûsu pirmajâ tikðanâs reizç man palika slikti, un viòð to redzçja, tâpçc jau no paðas iepazîðanâs zin, kas man kaið...

Es kâdu laiku atpakaï nomainîju psihoterapeiti, jo ar iepriekðçjo man bija ïoti grûti strâdât. Viòa man teica, ka "nav ko apgrûtinât tuviniekus ar savâm problçmâm, atbildîba (visu laiku prishoterapijâ iet runa par ðo atbildîbu) jâuzòemas tev paðai, jo var gadîties, ka tu apniksi tuviniekiem, un viòi tevi pametîs". Un tâ man pasaka, kad man ir slikti. Viòa bija ïoti stungra, manuprât, tipa "cilvçkam ir jâbût stipram". Kaut gan es viòai nepiekrîtu, un man izrunâðanâs un sapratne ir ÏOTI nepiecieðama. Ilgus gadus, pârâk ilgus esmu turçjusi emocijas sevî, apspiedusi...redz kas beigâs iznâca.
Re: Vai jûs rûnâjat
01.07.2008 23:50
...nja...man nav ko teikt...
Re: Vai jûs rûnâjat
02.07.2008 11:42
Tad kad lietoju AD man tiiri veiksmiigi izdevaas nosleept VD 1,5 gadu. Man bija nenormaalas bailes no vina reakcijas.... Bet tad, kad runa aizgaaja par dziivosanu kopaa pirms meenesiem 8, saneemos un izstaastiiju. Tas sakrita arii ar laiku, kad paartraucu dzert AD. Tagad... vinam liekaas, ka es paarspiileeju savas izjuutas, vins mani nesaprot :(
!
Re: Vai jûs rûnâjat
02.07.2008 11:48
Ja tavs vîrs normâls, tûlît tevi pametîs, kad uzzinâs, kâdas tev ir novirzes! Brînums, kâ viòð to agrâk nemanîja!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: