darba intervija

Aizsāka cssssss 

cssssss
darba intervija
02.07.2008 16:43
Uz doto brîdi mainu darbu, un nu man bûs jâpastaigâ uz darba intervijâm. Kâ jums tajâs ir gâjis, kâdi kuriozi, kâdi padomi, vai dzerat pirms tam kâdu tableti (nomierinoðu)? Padalieties pieredzç :)
Re: darba intervija
02.07.2008 16:52
Iedomâjoties vien, ka man bûtu jâmaina darbs un jâiet uz darba intervijâm, sâk trîcçt rokas un pretîgs satraukuma vilnis pâròem krûtis... :( Aiz uztraukuma es nevarçtu neko jçdzîgu par sevi pastâstît un darbadevçjam rastos priekðstats, ka esmu "galîgâ dura" :))) Ðâdâs lîdzîgâs situâcijâs, kad jârunâ ar sveðu cilvçku un jârada labs priekðstats par sevi, man sâk lçkât sirds un man trûkst elpas... Lai gan man ir liela pieredze un augstâkâ izgl., ðâdâs situâcijâs jûtos kâ skolniece...
Bet ar nomierinoðâm zâlçm pârdozçt nedrîkst, bûsi apâtiska, miegaina, un lçna domâðana...
cssssss
Re: darba intervija
02.07.2008 16:57
Zinu, tâpçc domâju, ka nomierinoðâs zâles diez vai dzerðu. Tas vienkârði bûs darbs ar sevi. Zinu, ka nevajag noskaòoties tâ, ka "man par katru cenu jâdabû ðis darbs", tad sastresojies vçl vairâk. Vajag iet ar domu "kâ bûs, bûs".
Man ðie jauna darba meklçjumi, sakrît ar Fluanxola atmeðanu :)) Bet man patîk sajûta, ka "es nezinu, kâ bûs, bet pamçìinâðu pierâdît, ka varu", tad manî ieslçdzas tâds kâ neliels daudzums adrenalîna un jau domâju uz priekðu, ka esmu to paveikusi un ka varçðu sevi slavçt. :)))) Jâ, uzslavas man ïoti patîk. :)))
Re: darba intervija
02.07.2008 17:10
Kâ Tu jûties bez Fluanxol?
Re: darba intervija
02.07.2008 18:35
cs



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:00 by kachenite.
cssssss
Re: darba intervija
02.07.2008 19:30
Janetty, pagaidâm tâs ir tikai kâdas 6 dienas, bet ir normâli :)

kachenite, nekas cits neatliek, jo izrâdâs, ka mans "iepriekðçjais" domâðanas veids nekam neder.
Re: darba intervija
02.07.2008 22:51
cssssss, ja jau seðas dienas tad jau bûs oki ;) Turies un nedomâ par to...
cssssss
Re: darba intervija
03.07.2008 20:18
Man ir OK, nekâdu izmaiòu uz slikto pusi nav. Papildus lasu Kurpatova grâmatu par veìetodistoniju, kâ arî rindâ stâv Osho "Prieks. Laime tevî." un "Briedums.Atbildîba bût sev paðam.". Ðâda veida literatûra atmeðanas laikâ man palîdz. :)
Re: darba intervija
03.07.2008 23:14
Man prieks par Tevi! :) Bet varbuut nevajadzeeja tik strauji paartraukt neiroleptiki? Es zinu, ka vinus arii paartrauc lietot pakaapeniski... taapat kaa AD.. Bet ja nedeelu juties OK, tad buus labi! Organisms pats tiek galaa!
cssssss
Re: darba intervija
04.07.2008 11:06
Domâju, ka nebija diez ko strauji. Kâdu laiku atpakaï dzçru 2 Fluanxol tabletes 0,5 mg dienâ. Tad samazinâju uz 1 tableti, kâdu mçnesi...Tagad vispâr atmetu. Sadalît arî to vienu tableti uz pusçm man ðíiet maz iespçjams, ja ziniet, kâdas tâs tabletes izskatâs..
Re: darba intervija
04.07.2008 11:38
Gan jau, ka var sadalît, Anafranils arî tâds pats apmçram, un man kaut kâ izdevâs viòu sadalît :)
Re: darba intervija
04.07.2008 12:40
vnk pienjem zinaashani, ka fluanxols neatbilst Taviem izmeeriem, nav razhots Tev... vai kaut kaa liidziigi...
cssssss
Re: darba intervija
04.07.2008 14:42
Jâ, bet sadalot to tableti, otra puse var palikt kâ drupaèas :)))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: