Vai jums ârsti ir jautâjuði...

Aizsāka Janetty 

Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 14:56
kâdas dzemdîbas bija mammai? Man jautâja gan psihoterapeits gan psihiatrs... Vai dzemdîbu gaita var ietekmçt bçrna noslieci uz depresiju? Nu jâ... manai mammai ar mani bija ïoti smagi, patiesîbâ, viòa bija tuvu nâvei un vispâr es piedzimu stipri vçlâk par noteikto termiòu...
Un vçl bija jautâjums par galvas traumu. Apm. 6 gados man bija viegls smadzeòu satricinâjums... Bet kad îsti sâkâs sliktâ garastâvokïa periodi (pirms vai pçc satricinâjuma), nevaru atcerçties...
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 15:41
Jap, man arî jautâja, vçl jautâja vai baroja no krûts un cik ilgi..
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 15:46
Tu nepajautâji, kâpçc doks Tev uzdeva ðâdu jautâjumu? Un kâ Tu pati uzskati, vai smagas dzemdîbas var ietekmçt bçrna psihisko veselîbu?
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 15:54
Es neatceros, kâpçc jautâja par dzemdîbâm, bet atceros, ka saistîbâ ar manu rîðanu pie trauksmes bija jautâjums par baroðanu no krûts, un doks uzskatîja, ka man mazai bûdamai, kad esmu raudâjusi, mamma uzreiz stellçjusi pupu mutç, nevis nomierinâjusi un tad barojusi...A man liekâs, ka par dzemdîbâm bija sakarâ ar to, ka man paðai ïoti bail no dzemdîbâm, bet varbût maldos...

Îsti nesapratu Tavu jautâjumu par galvas traumu?
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 16:04
Pastâv viedoklis, ka depresiju var izraisît galvas trauma... Gribçju uzzinât, ko domâ forumieði par ðo apgalvojumu....
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 16:15
Nu man ðitie murgi visi sâkâs 3 dienâ pçc galvas traumas, pirms tam bijuði 3 smadzeòu satricinâjumi
cssssss
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
03.07.2008 20:13
Nç, man ne psihoterapeits, ne psihiatrs nav neko jautâjuði par to, kâdas dzemdîbas bija mammai.

Brasilia.."...A man liekâs, ka par dzemdîbâm bija sakarâ ar to, ka man paðai ïoti bail no dzemdîbâm, bet varbût maldos... " - man vienmçr ir bijuðas trakas bailes no dzemdîbâm, no tâ, ka sâpçs. Man MR ir tik sâpîgas, ka nezinu kur likties, kâdas vçl dzemdîbas. Es domâju dzemdçt ar epidurâlo anestçziju vai íeizaru (tikai sâkumâ jânonâk lîdz dzemdîbâm :)))) )!
Re: Vai jums ârsti ir jautâjuði...
04.07.2008 12:58
dzemdiibas var ietekmeet. es domaaju, ka ietekmee gan... bet, kaa jau filozofiski tendeets cilveeks, es driizaak teiktu, ka mammas noskanjojums ietekmee vairaak, ja vien nav kaada dzemdiibu trauma bijusi... driizaak parunaa ar mammu par to laiku, kaa vinjai gaaja, kaa vinja jutaas, kad Tevi gaidiija, dzemdeeja... daudz deriiga uzzinaasi...

par galvas traumaam...

jaa, protams, taas speelee savu lomu, bet Tu, Janetty, gan iisti neizklausies peec traumatikjes...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 2 time(s). Last edit at 04.07.2008 13:20 by Runcene.
Man savulaik jautâja (psihiatre) par pârslimotâm nopietnâm slimîbâm, tâdâm, aks var atstat iespaidu uz nervu sistemu, kâ piem. encefalîts vai meningîts. Man ir bijis meningîts (11.g vecumâ - kâ komplikâcija pçc cûciòâm), viòa gan neko lielu no tâ neiztaisîja, cik sapratu, tad pieauguðo meningîts ir daudz nopietnâka lieta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 7?
Ziņa: