Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?

Aizsāka kiki31 

Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
05.07.2008 22:50
Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto pastâvîgi zâles?
Liekâs, ka visi lieto :(, vçl pie tam sprieþot pçc sarakstes, daþi dzer ikdienâ veselu arsenâlu zâïu :(:(:(
pati nelietoju pastâvîgi zâles jau ~ 8 mçneðus, tikai daþreiz kad uznâk trauksme, kad grûti kontrolçt, iedzeru fenazepâmu (pâris reizes mçnesî).
Tomçr ceru, ka viss ies uz augðu un bûs kâdreiz, kad man nevajadzçs arî tâs pâris reizes mçnesî dzert.
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
05.07.2008 23:02
Ar to ari apsveicu! :)
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
05.07.2008 23:18
zaales nelieto Alstere... cik nu saprotu no vinjas staasta... bet vinja tagad Krievzemee apskata klizmas skulptuuras... varbuut tam arii ir trankvilizeejosha iedarbiiba...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 00:32
O.k. paldies :)
varbût vçl kâds?cik zinu arî Remedy, rakstîja, ka pârtraucis.
bet viòð kaut kur pazudis. Laikam kâ visi, kâ labâk paliek, tâ projâm, no foruma un citiem nelaimîgajiem, laikam no sçrijua-nu typa, tas mani vairâk neskar un ko ðeit darît...tâ vietâ, lai varbût padalîtos ar citiem un palîdzçtu un atbalstîtu...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 00:52
ES, var teikt, ka nelietoju zâles, kâdus 6 mçneðus, dzçru Fluanxolu, bet tas nedeva nekâdu efektu, tâ kâ nevarçtu teikt, ka dzçru zâles, pat nesapratu kâpçc tâs dzeru...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 10:58
Es nedzeru zaales jau 7 meenesus, un sajaa laikaa esmu 3 reizes iedzeerusi trankvil. Saakumaa kaadus 2 meenesus regulaari dzeeru nomierinosas teejas un kaut kaadas augu valsts antistress tabletes, tagad vairs ne. Taa ka ciinos pati, reizeem Vd nem virsroku, bet ceru ka nepadosos, jo baigi jau negribas taas tabletes :(
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 11:57
nevajag tik ljoti stresot par zaalju dzershanu. taa ir veel ljimshanas stadija. tas ir fakts, bet, manupraat, vairaak energjijas un laika ir veerts ieguldiit procesaa, lai vareetu savu galvu sakaartot un savu ieksheejo pasauliiti izvest laukaa no veeleeshanaas ljimt.

tad zaales atkritiis pashas no sevis...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 12:08
Jâ, piekrîtu :)
bet pârsvarâ visi ðeit nodarbojas tikai ar zâïu dzerðanu, bet ne ar "galviòas" sakârtoðanu :(:(:(
Brasilia, 123-
kâ jûs veicat to "galviòas sakârtoðanu" kaut kâ paði tiekat galâ vai caur psihoterapiju?
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 14:13
to kiki31
Pie psihoterapeita neeju, un palasot seit forumaa, ka cilveeki apmeklee psihoterapeitu 7 pat 10 gadus, bet taapat seez uz zaaleem....var jau buut, ka bez psihoterapijas buutu veel launaak, bet peec taadiem staastiem man visa gribeesana par psihoterapiju paariet un arii finansiaali es nevareetu to atlauties.
Nekaadu "galvinas sakaartosanu" neveicu. Vienkaarsi esmu piefikseejusi dazas lietas, ko es varu dariit, lai VD simptomi nebuutu tik izteikti. Piemeeram, ja man kaut kur jaaiet, tajaa dienaa eedu minimaali un peedeejo reizi vismaz 3h pirms iziesanas un taa kaa mans draugs zin, ka man ir VD, meedzu pazeeloties un izteikt vaardos cik slikti es juutos, tas paliidz :)
Jaa veel protams dziivesveids - nedaudz fiziskas aktivitaates, ilgaak par vienu dienu maajaas neseedeet, kafiju nedzeru, nesmeekeeju, alkohols - reti un maz.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.07.2008 18:46 by 123.
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
06.07.2008 15:12
Es nelietoju praktiski nekadas zales jau pusotru menesi, bet jutos drankigi, tapec sakot ar pirmdienu saksu lietot.
Izbrînîja sâkotnçjais jautâjums.
Kâda jçga tâ jautât, ja slimîbu veidi un slimîbu smaguma pakâpes ir tik daþâdas?
Ko dos tas, ja sâks salîdzinâties VD slimnieki, kas nelieto zâles, un depresijas mâktie, kas arî nelieto?
Nezinâtniski!
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 09:27
te jau nav zinaatniskaa konference...
Vai tie, kas drosmîgi atsakâs no caurejas zâlçm, pretuðu lîdzekïiem, t.i., no jebkuriem medikamentiem, arî tiek aicinâti ðajâ paðâ ziòu pavedienâ izpausties?
Tad jau sanâks, kâ jûs to gribat, nezinâtniski, nenoformulçjot pat jçdzîgu jautâjumu un pârçjiem to nenoformulçtîbu nepiefiksçjot pat pçc 10 ziòâm... Toties èakli diskutç!
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 09:50
tie, kas drosmiigi atsakaas no caurejas zaaleem, ir gan aicinaati, jo psihologjiskais mehaanisms ir tas pats...

ar pretushu liidzekjliem ir cits staasts...

ir aicinaati tikai tie, kas NEatsakaas no pretushu liidzekljiem un lieto tos visa muuzha garumaa pret NEspiedoshu vajadziibu lietot priedeekli NE pirms katra vaarda...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 09:56
...par Alsteri...lieto, runcenît, lieto...gan ar pârtraukumiem...:)
...nûûûû, kâ karote nodeva...noteikti no terapeitçm...zinâtniskajâm...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 10:08
varu paskaidrot jautâjuma bûtîbu :)
gribçju uzzinât vai kâdam ir reâli ir izdevies tikt galâ vai bûtiski samazinât VD simptomus?
manuprât, zâïu "nomeðana" liecina par to, ka cilvçks ir kïuvis "stiprâks", lai tiktu galâ pats ar saviem spçkiem.
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 10:11
ne vienmeer par to liecina...

vispaar taa ir slidena teema... savaa zinjaa 24 ir taisniiba...

jo dazhi nomet taapeec, ka juutas slimi vai veel kaadi tur, ja lieto... un uzreiz taadi nejuutas, lai gan paarvietojas ar gruutiibaam, maina darbus, resp., viss tas pats...

pashveertiiba tiek atvasinaata no paaris ripaam...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 11:08
He, tie kas drosmîgi atsakâs no caurejas zâlçm ir laipni aicinâti pie ku! :P

Bet vispâr man ðî sadaïa izraisa dusmas un izbrînu un vairo depresîvu noskaòojumu redzot ar ko cilvçki nodarbojas... Tâpçc pârâk bieþi te neiegrieþos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 11:19
Runcene-
par zâlçm, jâ ne vienmçr liecina, bet...kaut ko liecina gan...
pârvarâ tomçr cilvçki, kuri jûtas labi, nelieto zâles. Domâju, ka jebkurð piekritîs. Neviens nelieto zâles vienkârði tâpatâs, ja nu vienîgi narkomâni...

kas attiecâs par mani:
man arî kâdreiz bija ïoti slikti, dienas pavadîju, burtiski guïot gultâ :(, jo nevarçju izdarît pilnîgi neko, bija ïoti smags stâvoklis varbût vçl smagâks nekâ pârsvarâ ðeit forumâ autoru.
paðreiz - zâles jau kâdu laiku esmu "nometusi, ne tâpçc, ka
"dazhi nomet taapeec, ka juutas slimi vai veel kaadi tur..."
bet tâpçc ka jûtos labâk!

o.k. es vairâk nediskutçðu par ðo tçmu, jo ir tâda sajûta, ka daþiem no forumieðiem, kuri lieto zâles, vienkârði skauþ :(, ka var nedzert zâles tâpçc, ka cilvçks jûtas labâk :).
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 12:10
nevajag uzreiz beegt projaam...

jo

es shajaa forumaa esmu pamaniijusi ljoti biezhi uzplaiksniijushu fenomenu, ko angliski nemaniiju ne reizes kaadu paaris gadu laikaa...

tur cilveeki jautaa: are you healed or are you still healing...

un tas sevii ietver ljoti daudz...

a sheit biezhi ir kompleksains jautaajums -- vai tik Tu kaut ko nelieto... it kaa taa te buutu nez kaada slimiiba...

es vispaar ne par Tevi to, vienkaarshi shii aciimredzamaa lieta uzpeldeeja Tava jautaajuma sakaraa...

p.s. es arii zinaamu laika periodu esmu pavadiijusi gultaa... ar neatceros cik zaaleem. daudzaam...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 13:02
kiki 31 Tu kâdas dienas...es gandrîz 3gadus mâjâs nogulçju...mums katram liekas ka vissmagâk ir tiki paðam...zâles nelietoju...ðito sviestu lasu reti...jo, ja bieþâk palasu, vairâk sâku atcerçties :o,man tak arî tas un tas bija...varbût atkal jâieklausâs sava rumpî vai tik nav slikti?...da nu...
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 13:07
vijolîte -
nepareizi saprati ;) negâja runa par pâris dienâm...
kâ tu tiki "ârâ" no visa tâ?
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 13:11
kiki31, tas nebija parmetums :)
Iepriekð esmu rakstîjusi, negribu to visu atkal vandît augðâ.
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
07.07.2008 13:11
kiki31 Wrote:
-------------------------------------------------------
Neviens
> nelieto zâles vienkârði tâpatâs, ja nu vienîgi
> narkomâni...
>
...uhhh, bïa, kâ man ðitas patîk...nerunâ par lietâm, ko nesaproti, kaza...:)
es nelietoju zales tikai reizi nedeïâ aizeju pie psihologa bet ar to pietiek.
Es nelietoju !!!
Bet vajadzçtu gan.
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
08.07.2008 14:15
Farmaceitiskâ industrija atpaliek no tâ, kâdas zâles cilvçkiem patieðâm vajadzîgas.
Sprieþot pçc rakstîtâ un sprieþot pçc tâ, ka patiesîbâ zâles neârstç arî fiziskâs slimîbas.
Zâles- simptomu nomâkðana.

Skats no malas- kâdas zâles Tu piedâvâtu blaa?
strawberry

Tas jau vairâk bija domats tâ - ar ironiju.:)

Pat nezinu - ja nu atrastos kâdas zâles, kas palîdz slâpçt agresîvu misijas apziòu...:)))
Re: Vai ðajâ forumâ ir arî kâds, kurð nelieto zâles?
08.07.2008 16:52
Tad kaut ko no smagâs artilçrijas. Lai guï un nepîkst :-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: