klonazepâms->xanax

Aizsāka l.k. 

l.k.
Re: klonazepâms->xanax
07.07.2008 20:09
ok, lai tâ bûtu
es jau arî esmu lasîjusi, ka psihotropâs vielas var radît un radot plânprâtîbu jau 2 gadu laikâ. sanâk, ka man jau 3kârða;D bet, ja nopietni, protams, tas biedç un gribas atmest un ne tikai tâpçc, bet vispâr.. beigt tabletes rît un vçl vienu bçrnu gribu...

gan jau es atmetîðu, varu izurçt jebko no fiziskiem nelabumiem.. bet tas psihiskais..

kâdi psihiskie simptomi bijuði jums, kas atmetuði ko smagâku? es neesmu traka un man nav nekâda smagâ diagnoze, bet man reâli velk uz personîbas ðíelðanos, kad atmetu... jûties sev sveða, formâli vari pateikt, kas esi, bet emocionâli kâ pazaudçjusies un tâ smagi pie tam..un tas drausmîgi biedç nepazît sevi, just kâ sveðu... brrr..
var jau bût, ka tagad izdotos atmest, jo kaut kâds progress caur psihoterapiju ir tik ïoti nebaidîties no tâ, tomçr bailes sajukt vçl òem virsroku..
Re: klonazepâms->xanax
07.07.2008 21:25
...he, he...l.K. ka pierâdijums tam, ka atkarîba no medikamentiem ir smagâka par atkarîbu no klasiskajam narkotikâm...
...esmu lîdis nost gan no kloòa, gan opiâtiem...atðíiriba izjûtâs minimâla...tâ ka domâ pati...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.07.2008 21:31 by madcynics.
Re: klonazepâms->xanax
07.07.2008 23:29
...eh, gudraa vijole, psihiatru acuraugs... kad aiznjemies sveshu, t.i., trakaa caalja, izteiksmes veidu, nepazaudee tajaa visaa jeegu... var jau rakstiit LIELIEM BURTIEM, bet nez vai taapat sapratisi... NAV VISIEM FIZISKU UN KAADU CITU NEEERTIIBU... NAV... un neiet runa par filmu lomkaam vai jebkaadaam citaam hipertrofeetaam izpausmeem... vienkaarshi daljai ir kaadas nepatiikamas sajuutas un daljai nav...
...ai, aizmirsu, tu un trakaa caalja 2 draugi nariki esat gana reprezentatiiva grupa, lai spriestu par populaaciju kopumaa ;-))))) ...
Re: klonazepāms->xanax
08.07.2008 10:21
Nu, mīkstpēdiņ, mani vismaz kāds mīl un uzrauga, kaut vai, pēc tavām domām, psihiatrs.:)...un mums ir vismaz divi draugi, atshķirībā no citiem...lieliem burtiem te sanāk rakstīt prieksh tiem, kas neprot uztvert normālā shriftā rakstīto...tātad tev:(

Redz, mēs esam kā viens vesels...nesatraucies visu sirgstosho zhēlsirdīgā māsa, gan jau arī tev uzsmaidīs tā laime, kad sirds sitās vienā ritmā un mēle runā vienā valodā...:)
Re: klonazepāms->xanax
08.07.2008 11:40
...komatiò, gaiðâ galviòa Tu mûsu, IR 100%...arî lieliem burtiem rakstu...tikai uztveres slieksnis mums katram ir savs...kuram zemâks, kuram augstâks...kurð salasîjies Tev lîdzîgo - oficiâlâ medicîna teica - briesmu stâstus par atcelðanas parâdîbâm un ieprogrammç sevi uz lauzçju, to arî lauzîs un kratîs ne pa jokam...kurð to uztvers kâ pârejoðu parâdîbu, tas pat nejutîs neko lielu...bet tas tâ...ar Tevi nevar saprast, tad Tu vienreiz saki, ka ir, citu reizi, ka nav..opredeïis, kaza...

...par izteiksmes veidu...Tu jau arî esi pievilkusies pie mana trîspunkta izteiksmes veida...vai es Tev pârmetu plagiâtismu???..nebût ne, bumbulît...

...par narikiem...distoniíi tie paði nariki vien ir...

...saldumiò manu...:)
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 12:26
pii-pii

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2008 12:26 by Runcene.
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 13:02
...runcenît, ko tik kautrîgi - pî, pî...jeb esi no murrâðanas pârgâjusi uz pîkstçðanu???...tad ir pavisam slikti ar Tevi...:0)
...
l.k.
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 13:36
:D
pasakiet labâk, kam un vai vçl bijusi tâda personîbas ðíelsanâs un kas vçl - tie, kas tikuði nost no klon. un tml.
es nedomâju, ka nevar, noteikti var
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 13:53
:D

ko Tu iisti domaa ar sho psihiatrijas terminu? sajuuta, ka Tu neesi Tu, bet velns zina kas? ka ne savaa aadaa vai kaa?

personiibas shelshanaas izskataas ljoti nejauki. tiem, kam tas ir, parasti nav datorinja, ja nu vieniigi taadi jau ir ieviesti pansionaatos...

tas, ka dazhiem ir zinaamas gruutiibas ar kloni un joprojaam taadas ir, gan ir fakts, bet tas ir pilniigi cits staasts.

pa manam tas vnk ir baigais stress, ka spiekjis aiziet...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 2 time(s). Last edit at 08.07.2008 13:53 by Runcene.
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 13:54
Viss, zb man tas tabletes.. labak izsukasu relium, ja bus panikas lekmes, neka dzersu kaut kadu Torendo _-Tan, no kura man ir daudz sliktak, neak no zalu nedzesranas... pffffft
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 14:09
Personîbas ðíelðanâs=ðizofrçnija?
Ir, ir viòiem datori. Apârstç ar zâlçm un zâles pçc tam visu mûþu. Laikam tikai smagâkâs formas ir bez datoriem.
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 14:21
...he...palûk, komatiòam ir dators!!!...un nekas...:0)
...LK, a ko nozîmç - un tml??...:)
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 15:14
Strawberry, ar sho patiesiibaa arii var buut diezgan dzilji auzaas. psihiatrija to taa devee, bet ir citi, kam pilniigi atshkjiriigs skatiijums. un shiem cilveekiem biezhi vien gruuzh zaales, lai vinji paaraak nekaitinaatu paareejos, kas ir zinaamaa meeraa pamatoti, jo vinji var arii apdraudeet, bet... tas jau vinjus no taas citas pasaules neizrauj.

pa manam, ja cilveeks ir izleemis dziivot citaa pasaulee, lai dziivo. aciimredzot vinjam taa ir vieglaak. ja vinjsh ar to juutas ok, tad lai taa ir. shis jautaajums droshi vien buutu apskataams tikai tad, ja cilveekam ir kaadas suudziibas un diskomforts ar savu situaaciju. bet taa ir dveeseliska, ne ar zaaleem risinaama lieta.

daudzas dumiibas, ko vinji sastraadaa, vinji sastraadaa zaalju iespaidaa... un tad jaakrauj virsuu naakamaas zaales. brrr....

un smagaakaas formas (kas vispaar nosaka un rada to smagaako formu???) ir bez datoriem biezhi vien taapeec, ka vinji ir paarzaaljoti, baisi aptaukojushies un nu jau reaali slimi ar kaudzi veel citaam kaiteem...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: klonazepâms->xanax
08.07.2008 16:55
Runcene, tâ smagâkâ lieta ðizofrçnijai laikam ir tâ, ka viòiem no malas kâda persona kaut ko pavçl. Labi, ja tâs ir nekaitîgas lietas, bet var bût arî citus apdraudoðas.
Man bija tâ, ka visu laiku turçjos pie trankvilizatoriem (VISDAÞÂDÂKAJIEM) lîdz ârsts pamanîja manî mazas mânijas pazîmes un tad sâka dot ABILIFY un tâs bija brînumzâles. ïoti labs psihiatrs ir 1. poliklînikâ Jorena.
Re: klonazepâms->xanax
15.07.2008 13:45
no trankviljiem arii var dabuut maanijas paziimes...

ka tik netiek saatans ar belcebulu dziits aaraa...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
???!!!
Re: klonazepâms->xanax
17.07.2008 20:34
"no trankviljiem arii var dabuut maanijas paziimes... "

tas tâ nopietni?? medicîniski pierâdîts jeb kâ??? nevar bût!
Re: klonazepâms->xanax
18.07.2008 08:51
nopietni...

realitaate ir taa, ka, ILGSTOÐI LIETOJOT, shii kjiimija rada simptomus, pret kuriem pati it kaa ciinaas...

tas pats ar neiroleptikjiem, antidepresantiem.

taapeec R. Eiropaa tagad psihiatri aktiivi meklee citas metodes. cilveeki netiek izaarsteeti, un aarstiem nav nekaada gandariijuma par savu darbu... citaadi ir ASV, kas vispaar ir viena liela disaster...

pie mums nez kaapeec vairaak amiishu metodes cienjaa...

kaads serviss ir, taads ir. bet pashiem vajag buut modriem.

ir baigaa atshkjiriiba starp to, ko psihiatri saka privaataas sarunaas un starp to, ko raksta rakstinjos un graamataas... :(

tas par mediciinisko pieraadiishanu...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2008 08:53 by Runcene.
Re: klonazepâms->xanax
18.07.2008 12:04
Runcene Wrote:
-------------------------------------------------------
> nopietni...
>
> realitaate ir taa, ka, ILGSTOÐI LIETOJOT, shii
> kjiimija rada simptomus, pret kuriem pati it kaa
> ciinaas...

> ir baigaa atshkjiriiba starp to, ko psihiatri saka
> privaataas sarunaas un starp to, ko raksta
> rakstinjos un graamataas... :(
>
> tas par mediciinisko pieraadiishanu...

...PRECîZI...

...mazs komentiòð...varu salîdzinât jebkuras narkotiskas - legâlas vai nelegâlas - iedarbîbu reâli uz rumpi...un ne tikai savu, bet arî pazîstamo íermenu...un tâdu man nu nemaz nav mazums...viens uztaisîja paðnâvîbu...pie tam sçdçja uz to paðu kloni...esmu redzçjis, cik nesakarîgi paliek rumpîðisarijoties trankviïus vai to paðu kloni...esmu pats bijis pielopa stâvoklî ðo te paðu nekaitîgo preparâtu ietekmç...da ko tur...
...vairâk negribas par pieskarties ðai tçmai, jo mans secinajums, kâ arî lietojoso profi viedoklis par ðîm te substancçm ir viens - íîmija IR pçdçjais mçsls un inde, ko var atïauties tikai bada stâvoklî...
Re: klonazepâms->xanax
22.07.2008 22:52
Pat bail palika, visu ðito lasot. Jau esmu rakstîjusi, ka arî ir izrakstîts ðis minçtais draòíis, kaut lietoju to minimâli.
Pirmâs 30 tabletes izdzçru nepilnu 2 gadu laikâ, pa 1/4 retu reizi.
Tagad ir sanâcis tâ, ka vçl nav 9 mçneði, bet visas 30 gb, jau apçstas. Tagad jau tad sanâk, ka 10 tabletes uz 3 mçneðiem (gandrîz).
Pat nesaprotu, vai tas ir daudz, vai nç? Pie neirologa neeju, jo izraksta ìimenes ârste, òemot vçrâ slimnîcas izrakstu no Gaiï.
Ðeit lasu, ka ir paliekoðas sekas! Kâdas?
Re: klonazepâms->xanax
22.07.2008 22:53
Lielâku devu gan nelietoju, kâ 1/4. daþas reizes ir bijis, ka 1/4 pâris x dienâ (daþâs situâcijâs)
Re: klonazepâms->xanax
23.07.2008 08:12
ja ljoti vajag pa dienu, paluudz gjimenes aarstam ko raamaaku. kaadu dienas trankvili, piemeeram, lai gan tie arii nav nekaada debesu daavana.

sekas?

aizej uz valsts ambulatoro psihiatrijas iestaadi un paveero no malas tuseejosho tautu.

Tev viss tas pats, tikai mazaakaas devaas.

un nepiedodami ir tas, ka psihiatrijaa to skaidro kaa slimiibas progresu (taatad liekam virsuu vairaak kjiimijas!!!). meli. ceru, ka pie mums vnk nezinaashana. taas ir blaknes.

pirmkaart, sirds saak kaarties... jaunaakam cilveekam varbuut mazaak, bet tik un taa... a doks to varbuut uztvers kaa vegjetatiivus trauceejumus un ieteiks veel kaadu kjiimiju...

otrkaart, smadzenju darbiiba. atminja. uztveres speejas.

divas pashas galvenaas lietas taatad. sirds un smadzenes.

jaameklee citi atbalsta punkti. augu drogaas un sevii, jo psihe nav ar zaaleem dziedinaama. tas nu pilniigi droshi.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 23.07.2008 08:17 by Runcene.
Re: klonazepâms->xanax
26.07.2008 00:15
Mîlîði, sakiet, kâda atðíirîba Clonim no Lexotanila? It kâ no tâs paðas grupas, bet vai lexotonils tâpat kâ Klonis dod uz sirdi? Tâds muïíigs jautâjums :) Bet manuprât tas Lexotanils bisku vieglâks ir?!
Re: klonazepâms->xanax
26.07.2008 15:48
ja jau rakstiits, ka ar sirds-asinsvadu sisteemas kaiteem jaalieto piesardziigi, tad pati saproti.

peec trankvilizatoru jebshu benzodiazepiinu darbiibas principu papeetiishanas mani neatstaaj paarlieciiba, ka shie visi chakaree sirdi... :( nevar bremzeet centraalo nervu sisteemu, neizdarot speerienu ar kirzenieku pa sirdi...

bet klonis ir izcils dranjkjis... taadaa zinjaa Lexo nav tik slavens... lai gan tauta atkaraajas taapat. un doki saka katrs savu... es vairs neticu nevienam, man par jaunajiem AD arii teica, ka nav blaknes... kameer pati saaku just, ka ir gan...

1) atgaadini sev, ka neesi psihiski slima. zna4 Tev nekas nav jaaaarstee;
2) uzliec sev terminju, cik ilgi Tu veel gribi pret sho stuteeties, vienlaiciigi domaajot par citiem spiekjiem, ko pakjert vajadziibai, ja nu sagribas zaales;
3) centies iztikt ar vismazaako iespeejamo devu...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 28.07.2008 12:45 by Runcene.
Re: klonazepâms->xanax
26.07.2008 22:07
...ar kaartiigu gjeneralizeetu trauksmi var visko sev atgaadinaat... bet vai var pilniibaa bez drapeem... es teiktu, ka nezi...
Re: klonazepâms->xanax
27.07.2008 09:50
kameer domaa, ka nevar, tikmeer nevar. taa vismaz man. bet smagi gan tas ir. katrs var iztureet tikai to, uz ko ar sevi sarunaa.

kad es sev pateicu -- miiljaa, nedabuusi Tu taas ripas, tad kaut kas saaka notikt. gan ne kaa paatarus skaitot vai NLP praktizeejot. vai pozitiivas afirmaacijas klausoties...

agraa pavasarii man bija pamatiigs haimoriits + frontiits ar daasnu astenizaaciju. kaartiiga somatizaacija. gjim. aarsts saka -- jaacelj AD deva, psihiatrs to pashu. veel dienas trankvili liek dzert. es sev prasu -- kur tagad braucam? pirms tam daudzas naktis sviidu taa, ka maz nelikaas... un pateicu sev -- drapes nav taisiitas Tev. i beidzaas sviishana... visas taas gjeneralizeetaas trauksmes var buut arii tikai rumpja breeciens peec zaaleem. peec kjiimiskaas stutes. vai taadaa situaacijaa stute ir jaadod? gruuts jautaajums. ljoti. naakotne arii tobriid shkjiet pilna bezceriibas un nezinaama.

tas katram pasham jaaizlemj, bet paariet no smagaakas stutes uz vieglaaku arii ir saakums.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 3 time(s). Last edit at 28.07.2008 13:23 by Runcene.
l.k.
Re: klonazepâms->xanax
30.07.2008 12:19
sveiki,
te atkal es:)
par to maaniju- biedeejoshi, bet nelaizhu sev taadas domas klaat, praats man ir assun paldies dievam,darbojas labi, par atminju nesuudzos utt. man liekas, ka lasiiju, ka depresijas slimniekiem jeb tiem, kas maniakaali-depresiivajaa psihozee tas var saasinaat maaniju vai kaut kaa tamliidziigi, nu katraa zinjaa... ja tik garus gadus, lietojot klonazepaamu, man nekas nenotika, cerams, kameer atmetiishu tagadeejo xanax, nekas man veel nenotiks.
bet, par xanax runaajot - kaa juus domaajat, vai es nelietoju vairaak, kaa clon, ja dzeru 0.5 mg dienaa? varbuut tur tie sastaavi citaadi, nezinu tachu, vai 1mg clon=1mg xanax ;/
bet katraa zinjaa es paargaaju no klon.uz xanax bez probleemaam, no kaa baidiijos,un viss, pat tas jau man liekas labi. taatad klonazepaams man tagad ir pagaatne.
vai varu sevi pamotiveet, domaajot, ka JAu esmu speerusi pirmo soli, paarejot uz vieglaaku -uz xanax? jeb nav taa?
un jaa.. atmest, atmest... veel neesmu sameklejusi citu aarstu, bet obligaati ieshu un.. tad jau redzees.
un trauksme.. ir man trauksme. ir visu psihoterapiju. nezinu, vai taa skaitaas gjeneralizeeta vai kaada, bet ir. vai tieshaam tad nebuus iespeejams iztikt bez zaaleem?;/
Re: klonazepâms->xanax
30.07.2008 13:43
...l.k. , klonis nav salîdzinâms ar to paðu xanax, kurð ir bçrna ðïupsts pret kloni...

"vai varu sevi pamotiveet, domaajot, ka JAu esmu speerusi pirmo soli, paarejot uz vieglaaku -uz xanax? jeb nav taa?" tâ við i!!!...:)
Re: klonazepâms->xanax
30.07.2008 14:23
dazhi ljauzhi ar proteezeem kalnos kaapj, bet daudzi gultaa gulj... Tu izlem, kureejais Tu buusi un kaa to dabuusi gatavu...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: klonazepâms->xanax
30.07.2008 15:31
...runcenît, kâ kulaks uz acs...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: