Kartejais Disease jautajums.

Aizsāka Disease 

Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 19:35
Ja sirds ir vesela, tad piemeram no pulsa 130 nevar nomirt? Kaa visiem zinams man ir 18 gadi un nekadu sirds slimibu nav.

Vienkarsi vakar Riga aptieka izmeriju pulsu un uzradija 127 un spiedeinu 148/86 . Ir pamats uztraukumam? >.>

P.S. man ir VD.
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 19:44
Kâpçc Tu tik ïoti par to visu uztraucies ?
Tavas domas ,ka esi slima , liek arî Tev tâ justies :)
Bûtu laiks sâk domât pozitîvi, tad ari visas ''slimîbas'' pazudîs :)
Varbût sâkumam noskaties ðîs filmas...
*What the bleep do we know?
*The Secret
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 19:47
Es esmu Vins. >.>
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 20:06
Pamçri vairâkas dienas, pulsu jau var mçrît pats. Pçc standarta râdîtâjiem jau mazliet palielinâts ir.
Snukers izcçlâs! :)
atbildçtâja
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 20:33
Nu ,klau, es jau kâdu laiku lasu tavus komentârus. Kâpçc tu tâ, nu tik traki streso par veselîbu? Es 18 gados baudîju dzîvi ar pilnu krûti.Man þçl tevis.Vai ìimenç ir kâdi smagi slimnieki, ka tev tâ viss sakâpinats?
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 21:13
Disease jau nu gan nez vai buutu mudinaams uz pulsa meeriishanu... to vinjsh taapat bez mums dara...

es domaaju, ka Tev jaameegjina vairaak un vairaak kusteeties... darboties, tagad tak vasara un to pulsu un medliteratuuru, kaa arii datorspeeles un citas figjnjas aizstaat ar ko garshiigaaku...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 21:16
Nu kâdâ ðkirba viòð vai viòa! Tâpat meklç sev slimîbas...
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 21:27
Bet mâjâs esot, cik Tev ir pulss?
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 22:09
70-80 miera stavokli.
Re: Kartejais Disease jautajums.
10.07.2008 23:10
Nez vai no tâ var nomirt, sportistiem taèu arî paaugstinâs pie slodzes. Ja sirds vesela, tad par to baidîties nevajag. Baidîðanâs, droði vien, vçl vairâk pulsu paâtrina.
Man arî pie stresa paaugstinâs, tik daudz gan nekad neesmu nomçrîjusi. Ârste man ðajâ sakarâ teica, ka tâdâ veidâ sirds âtrâk nolietojas. Nu nezinu, vai tam var ticçt.
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 02:01
...no pulsa vispaar nomirt nevar...
vecs dr
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 09:18
No ilgstoðâs sçdçðanas pie datora dabûsi hemoroîdus ( hemoriodâlo vçnu varikozes) un tad tajos vçnu mezglos tur veidosies trombi un tad tie trombi ieskries plauðâs un tad bûs pavisam slikti - tâpçc padoms tikai viens - nesçdi pie datora vairâk kâ 15 min dienâ, tâ tu izvairîsies no hemoroîdiem un arî no nâves.
Essss
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 09:44
man miera staavoklii 58-59 pulss! :) Laikam daudz sporta man ir :)
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 10:07
Un ja man ir darbs saistits ar datoru, kaa es varu nesedet? :)

Un man vel nav hemoroidi.
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 10:18
Kā dzirdēts, vīrieshiem VD norit smagak un nevis simptomi smagāki, bet gan viņi vairāk ieklausās savās kaitēs un smagāk to uztver.Diemzhēl.
Diease-tad kad sēdi pie kompja, ik pēc kāda laika piecelies kaut uz 5min. un pastaigā.
cssssss
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 13:22
Disease, tu man nedaudz atgâdini mani paðu (izteiktâk gan tas bija agrâk)- nu ko var òemties un satraukâties par katru mazâko simptomu? Tu esi pats atbildçjis uz savu jautâjumu jau tajâ paðâ jautâjumâ. :)
Re: Kartejais Disease jautajums.
11.07.2008 13:24
vecs dr vienmeer bijis laipns... :D

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: