Fluanxol atmeðana

Aizsāka cssssss 

cssssss
Fluanxol atmeðana
11.07.2008 10:36
Dzeru Cipralexu + Fluanxolu, un jau 2 nedçïas kâ Fluanxolu atmetu. Un pçdçjâs dienas ir palicis sliktâk, sâkumâ bija tikai trauksme, tagad ir arî muïíîgas domas (visas vecâs) un bailes. Vai tieðâm es nevaru bez ðî neiroleptiía? Varbût tâs ir manas iedomas, ka zâles ir atmestas, nu bûtu uzmanîgâk jâieklausâs, kas manî mainâs, tas ir, esmu vairâk iespringusi uz savu veselîbu? Jeb psiholoìiskâ trauma nav "izârstçta" un bailes un domas atgrieþas? Vakar ïoti izraudâjos, no sçrijas, "kâ man tas viss ir apnicis, cik var cînîties, dzîvot nav jçgas utt." Bet man jâsaòemas, jâmeklç jauns darbs utt. Nedrîkstu palaisties...Grûti..
Vai tieðâm visu mûþu bûs jâdzer tabletes???? :(
Laila
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 11:28
Kâ es Tevi saprotu! Es arî savulaik baisi nomocîjos ar ðo medikamentu. Man bija vismaz 3 mçìinâjumi atmest un "kâpðana" atpakaï, starp citu "sliktums" patieðâm parasti sabrieda tieði uz 2. nedçïas beigâm, tieði tâpat kâ Tev. Mazpamazâm man sâka rasties apjausma, ka man ir PROBLÇMA ar ðo medikamentu. (Patiesîbu sakot, problçmas man bija ar viòiem visiem, tikai ðis konkrçtais, cik saprotu, no organisma izdalâs âtrâk nekâ ilgstoðâs iedarbîbas antidepresanti, tâpçc arî "atsitiens" nâk âtrâk.) Ðíiet, tas bija 4. mçìinâjums, kad sev pateicu - viss, pietiek. Drausmîgâ kondîcijâ aizgâju pie savas psihiatres un lûdzu lai piekoriìç pârçjâs zâles - tâ lai varu ðito pârciest. Viòa, protams, par katru cenu gribçja likt mani atpakaï uz Fluanxola, teica, ka man tâs zâles vajagot. Es pateicu kategorisku NÇ. Rezultâtâ mums bija baigais kasíis, un viòa man nepiekoriìçja neko. Atceros, toreiz kâ apdullusi izgâju no viòas kabineta, likâs, ka zûd pamats zem kâjâm. Bet jau tajâ paðâ brîdî zinâju, ka no sava lçmuma neatkâpðos. Sekoja 2 vâjprâtîgi mçneði, ko viennozîmîgi varu nosaukt par savas dzîves visbaisâko pieredzi. Tie "sliktumi", kuru dçï mani savulaik "uzlika" uz visa ðî zâïu arsenâla, bija "pupu mizas", salîdzinot ar ðo. Man paveicâs, ka tobrîd biju sâkusi iet psihoterapijâ, kur man tieðâ tekstâ apskaidroja, kas ar mani notiek - ka tâ ir atkarîba no medikamentiem. Kaut kâ íepurojos uz priekðu, beigâs arî psihiatre apþçlojâs un "pieðpicçja" 1/4 daïu effexora, ko tolaik dzçru, un tâ es mazpamzâm no ta visa izkûlos. Bet tad jau vairs nebija aiz kalniem nâkamâ medikamenta samazinâðana, un tâ tik uz priekðu.

Piedod, ja sabojâju Tev garîgo (kurð tâpat jau, pieòemu, Tev diez kâds ðobrîd nav). Bet daþreiz ir derîgi uzzzinât patiesîbu.:)
cssssss
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 12:04
Laila, nç, garîgo tu man nesabojâji, vairs jau nav ko bojât, ja esmu vîlusies visur..sevî..dzîvç..utt. :)) Man ðî ir jau otrâ reize, kopð atmetu Fluanxolu. Pirmâ reizç nogriezu kâ ar nazi, dzçru 2 tabletes dienâ, un man tâs beidzâs, un receptes jaunas arî nebija, nedçïas laikâ palika ïoti slikti. Atsâku dzert atkal. Ðoreiz it kâ gatavojos atmeðanai, pamazâm samazinâju devu, un nu pçc 2 nedçïâm rezultâts. Bet es cenðos tikt ar to visu galâ, cenðos pieòemt jaunu domâðanas veidu, neuztraukties, saskatît pozitîvo...
Vai nav tâ, ka pçc AD un neiroleptiíu atmeðanas, ir tie visi "sliktumi" kâdu laiku un, ja tiek tiem pâri, tad ir OK?
Laila
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 12:23
Tâ vajadzetu bût. Esmu staigâjusi pa ârzemju forumiem, lasîjusi cilvçku pieredzes, cilvçki tieðâm reâli mokâs ar ðîm zâlçm (es te domaju visas ðâda tipa zâles), un tâs nav daþas nedçïas, tie ir mçneði, un daþiem pat gadi...:((( Diemþçl. Man paðai ðobrîd iet 16.nedçïa kopð pilnîbâ atmetu Cipralex (pçdçjais no mana zâïu arsenâla), arî samazinâju pakâpeniski, pa 1/4 daïai ik pa 16 nedçïâm (âtrâk man nekâ nesanâk, jo starplaikos ir ïoti grûti). Grûti ðobrîd pateikt vai jau ir labâk, tuvinieki saka, ka nupat sâk redzçt progresu, bet... sajûtas visu laiku mainâs, tas ir tâds viïòveidîgs process, un paðai jau joprojâm liekas, ka ir traki, bet nu... laikam jau no malas labâk redzams. Vienu gan varu pateikt - tik traks "lauziens" kâ pçc fluanxola man vairâk nav bijis.:)
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 12:29
vot vot

peec 2 ned. riktiigi, jo tieshaam izdalaas aatraak. nekaada pakaapeniskaa nomeshana liidz ar to nesanaak.

fluanxols ir taads dranjkjis, ka es esmu gatava, lai man pieliek veel kaadu diagnozi, bet es nebeigshu teikt, ka to meeslu nevienam no mums nevajag. un to mums nedriikst izrakstiit. es dzeeru paggadaa apm pusgadu... kaapums jau forshs. rumpim taada sajuuta, ka nu tik lido, un nodzen cilveeku liidz putaam... a kas var buut, ja nomet maaksliigo stimulatoru...

turies, cssssss (nekad nevaru pareizi saskaitiit tos Tavus s)...

es nokaapu no vinja, un toreiz nepadevos... vot i ne un ne... mani taapat psihiatre centaas pielauzt... uzkaapu atpakalj tikai uz AD... so... vnk nepadodies. bimbaa, ja vajag. tas paliidz, jo shajaa situaacijaa ir pamats dusmoties... plees traukus, ja liidz. dabuusi darbu un nopirksi citus.

ej pastaigaaties. ruupeejies par sevi labi, vingro un kusties. vajag dabuut fizisko nogurumu. ej kaajaam, nebrauc ar auto vai sabtransportu. eed zemenes...

nebuus, nebuus visu muuzhu... bet aakjis luupaa ir.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
cssssss
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 12:39
Eh..(nopûta)..paldies par padomiem...vçl man plaukstas visu laiku ir mitras, bet varbût tas no tâ, ka ârâ vasara? (protams, par ðo sîkumu es nesatraucos).
Mçìinâðu nepadoties...
A-G
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 13:20
Visiem narkomâniem grûti "ripas" atmest!
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 16:02
Jaa, zheel, ka taa... Varbuut Fluanxol var aizvietot ar kaadu citu medikamentu, kurs palidzeetu shajaa posmaa?
Es arii nevaru bez zaaleem (AD)... Jauno AD lietoju jau 2 ned., bet taa iisti labi nav :( (kaa ar Seroxat) Gulu labi, bet garastavoklis diezgan nomaakts un negribaas nekur iet (VASARAA!)... katru reizi sevi jaapierunaa un jaapiespiezh... Nu labi, ka vismaz nervozitate nav :) Varbuut veel AD nav iedarbojies? vai var buut taa, ka vins man neder?
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 16:48
Tu jau otro AD meegjini? jebshu kuru?

citas zaales kaadas arii?

visticamaak, ka gribees pielikt neiroleptikji, ja nav... nu varbuut ar tresho AD veel pameegjinaas, bet, ja grib, ar zaaleem taa iisti lai var dziivot, tad AD un neiro ir psihiatru rutiina...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Fluanxol atmeðana
11.07.2008 22:36
Runcene! Ja tas jautajums bija adresets man, tad atbildu, ka 1,5 gadu lietoju Seroxat (palidzeja loti labi),.... patiesiibaa - nekad tik labi neesmu jutusies ! Pat beerniibaa! Es beidzot saaku nevis nepaartraukti stresot par sikumiem, bet DZIVOT DZIVI! 3 reizes ir meginaats atmest AD, bet atgriezaas depresija un drausmiga trauksme (kaa peec dzemdibaam)..... :( Doks ieteica pamainit AD, jo peec seroxat paartrauksanas simptomi atjaunojaas...
paslaik lietoju Sertralin , bet tikai 2 ned., ceru, ka paliks labaak...
Re: Fluanxol atmeðana
12.07.2008 13:55
Janetty, jaa Tev jautaaju.

man viena drushka kaartiigi mociijaas ar seroxat atmeshanu...

un tad es pamazaam saaku uzdot sev sliktus jautaajumus par shiim zaaleem, bet...

lai atmestu vajadziigi citi atbalsta punkti...

ja godiigi, tad man daudzu gadu laikaa nevienas zaales nav bijushas iisti labas. peec laika viss saak brukt atkal. depresija nav gluzhi VD... mazliet cits liimenis.

un mainiishana vienmeer ir nepatiikama.

kjermenim ir labaak, ja tas taadas ekstreemas paarveertiibas paaraak biezhi nesastop...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 12.07.2008 13:57 by Runcene.
Re: Fluanxol atmeðana
12.07.2008 14:17
...hmmm...man tas viss atgâdina - o, no baltuhas labâks kaifs, sartâs ripiòas ar mitsubishi - nûuu, tâds prihvats, no heroîna atlauzties baigi smagi, sniedziòð gan man dod riktîgu ðtîmi...
...vispâr nupat ka ienâca prâtâ - ja esat uzsçduðies uz legâlajâm un tas dod dzîvesprieku, tad kâpçc lîst nost no tâ visa???...ja veselai buntei tautas AD un visi pârejie mçsli neko diþi nepalîdz, tad kapçc apmainaties pieredzç kâ nepalîdz un cik sûdîgi nokâpt no tâ visa???...jocîgi gan...:)
Re: Fluanxol atmeðana
12.07.2008 14:50
...joprojaam gaidu kaadu gruntiigu trakaa caalja ieteikumu... par sveciiti bazniicaa bija... peec kashkja ar viiru derees... bet ko no tiesas deriigu nopietnaakaa situaacijaa?... mmm?...
l.k.
Re: Fluanxol atmeðana
13.07.2008 16:52
sveiki!:)
skatos, vçl daudzi mokâs ar zâïu maiòâm un atmeðanâm ;/
gribçju pateikt,ka es arî vienu laiciòu esmu dzçrsui Fluanxol, to man izrakstîja ârste, pie kuras aizgâju pçc tam, kad uz savu galvu bez citu zâïu "aizsega" atmetu klonazepâmu un palika ðausmîgi slikti.
BET tâ kâ es îsti nezinâju, kas tas ir un/vai cik efektîvs, -man viss likâs nieks, salîdzinot ar klonazepâmu,tad atmest nebija vispâr nekâdu problemu, nejuto neko, man tur mainîja vçl uz kaut ko citu, tad beigâs paliku pie Fevarin. nu tas vairs nav svarîgi. bet doma tâda, ka sâku nopietni ticçt savai psihoterapeitei, ka tas man ir absolûti psiholoìiski. kaut gan reâli arî fiziski bija ïoooti slikti, kur nu psihiski..
tâ ka.. atmest noteikti var
tas varçtu bût tas, ko teica Runcene,ka atmest ir viegli, kamçr nezini par atcelðanas simpomiem..

citâdi..es arî dzîvoju ar cerîbu, ka savu klonazepâmu esmu atstâjusi pagâtnç. tiesa, nekas labâks jau nav arî xanax:D bet te vismaz nav jâsaka, ka 6 gadi lietots;/ un atmetîðu arî ðo:)
Re: Fluanxol atmeðana
13.07.2008 23:50
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...joprojaam gaidu kaadu gruntiigu trakaa caalja
> ieteikumu... par sveciiti bazniicaa bija... peec
> kashkja ar viiru derees... bet ko no tiesas
> deriigu nopietnaakaa situaacijaa?... mmm?...

...gruntîgâk, ka esmu jau paudis, vairâk nav iespejams...jâsaka, ka smaga galviòa Tev, bumbulît, ja nav lîdz Tavai galviòai aizgâjis...nebûsi tak þirafe...:)
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 11:33
...njaa... juus tur vienojieties savaa starpaa, kursh juusu maajaa bikses valkaa un kursh vijolee...


Iesûtîjis: vijolîte ()
Datums: 13-07-2008 23:50

,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...joprojaam gaidu kaadu gruntiigu trakaa caalja
> ieteikumu... par sveciiti bazniicaa bija... peec
> kashkja ar viiru derees... bet ko no tiesas
> deriigu nopietnaakaa situaacijaa?... mmm?...

...gruntîgâk, ka esmu jau paudis, vairâk nav iespejams...jâsaka, ka smaga galviòa Tev, bumbulît, ja nav lîdz Tavai galviòai aizgâjis...nebûsi tak þirafe...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.07.2008 11:34 by ,,,.
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 12:46
...komatiò, kunkulît, ko satraucies???...gadâs arî vislabakajâ famîlijâs, ka uzraksta no tâ, kas vaïâ...nu un???...kâds te nezin, ka esam kopâ???...:)
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 13:17
...nu, tas ka vijolei savu domu nav, tas skaic, tâ kâ turpini vien skricelçt par abiem...
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 13:38
...nav, nav, mîkstpçdiò, man savu domu...principâ ta es pat rakstît lâga nemâku, skolâ taèu tikai 8 gadus mâcîjos, pabeidzu èetras klases...katru 2 reizes.:)
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 14:17
...it kaa tas buutu jaunums...
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 14:18
...BEIDZ âKSTîTIES!!!!...vai't neatceries, ka beidzâm knipelçðanas kursus???...lînijdejas tak arî...neesam tak ðâdi tâdi..:)
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 17:22
Â, nu ja...un kur nu vçl finierdaiïzâìçðana...:)
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 18:45
varbuut staastaa iesaistiitaas personas grib paluugt, lai admins iedod kasiishanaas stuuriiti...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Fluanxol atmeðana
14.07.2008 20:44
...un kasîklîti...:)
cssssss
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 00:42
Vienu brîdi bija raudulîba, bet nu jau ir OK. Ir kâdas 3 nedçïas kopð nedzeru Fluaxol. Vai tas nozîmç, ka esmu tikusi tâ atmeðanai veiksmîgi pâri? :)
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 01:50
Es domâju, ka jâ...

Jums, tiem, kas lietojuði Fluanxolu, tieðâm ir bijis baigais garstâvokïa pacçlums? Man laikam no viòa ne silts, ne auksts nebija..Atceros, ka Runcene nesen rakstîja, ka viòai riebâs tâs trulâs sajûtas? Kâdas tâs îsti bija?
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 08:20
taa liidz galam par fluanxola trulajaam sajuutaam es kljuvu skaidriibaa vien tad, kad nometu...

maajinieki teica, ka eju kaa mashiina, neko nedzirdu, nevienu nenjemu galvaa... protams, ka arii to es nenjeemu galvaa...

pusgadu sho lietoju. pashai saakumaa likaas, ka viss ok. beidzu, kad sapratu -- taa zaale man riktiigi chakaree miegu, a taa man vaaja vieta. lai gan dienaa tas nekaadi nebija juutams, vareeju rulleet taapat.

peec tam paskatiijos atpakalj uz to, ko taa pusgada laikaa biju sadariijusi. nekas nebija neiespeejams. nav kontakta ar savu kjermeni, noguruma sajuutas, saapju... sirealitaate... kaapj man uz galvas, bet tas nekas. riktiigs kaifs. nav jushanas, emociju trulums... kritikas truukums par notiekosho. bet sho te jau parasti piesien kaa shizofreenijas paziimi.

man rodas jautaajums -- varbuut tiem cilveecinjiem zinaamaa meeraa zaales pie vainas...

bet visas taas emociju lietas kaa reiz ir taas, ko censhas pamodinaat psihoterapijaa... adekvaatas dusmas, dziivesprieku... a zaales reaali straadaaja pret to.

es vairaak negribu shito nejushanu. vispaar to gruuti izstaastiit... centos... vienaa vaardaa -- zombijs (no amiishu trilleriem). brrr...

asocieejas ar manu suneniiti, kas man kaadreiz bija. taada maza, padumja, no ielas savaacaam... baidiijaas no uudens un pat nelielaam peljkjeem, bet mekleeshanaas laikaa nesaas cauri dublju juurai, ja vien suns bija dabuujamiibas robezhaas...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2008 09:24 by Runcene.
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 10:46
Cssssssss!
Man prieks par Tevi! :) Turies! Es arii beidzot sajutos labi! AD iedarbojaas un Adaptol vairs nelietoju!
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 11:31
cssssss

ja Tu nepieljausi pat domu, ka Tev vispaar ir taada iespeeja sho kjiimiju veel jebkad lietot, tad buus ok...

ja nu vajag veel pavaarguljot, tad izdomaa ko jaukaaku...;)

resp., nometot zaales jau psihologjiskaa vajadziiba peec atbalsta punktiem uzreiz nepazuud. liidz noteiktam meeram cilveekam tas ir pat vajadziigi un nepiecieshami, bet ne jau shaadi... varbuut saac gleznot, piemeeram...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
cssssss
Re: Fluanxol atmeðana
18.07.2008 14:10
Jâ, man, kad sâku lietot Fluanxol, tieðâm bija baigais garastâvokïa pacçlums. Resp., starpîba starp to, kâ jutos bez Fluanxola un, sâkot dzert viòu, bija ïoti liela.
Bet, lietojot Fluanxol, nebija tâda sajûta, ka viss vienalga...
Runcene, kâdu devu tu dzçri? Es 0,5 mg 1-2 x dienâ. Un kam tev to izrakstîja? Man-muïíîgâm domâm, kas mani vajâja. :( Atmetot Fluanxol, vienu brîdi likâs, ka ðîs domas ir atpakï, bet es neïâvos tâm, t.i. nedarîju nekâdas darbîbas, ko biju darîjusi iepriekð, kas nostiprina ðîs domas un bailes. Un tâ nu pagaidâm ir OK.
Bet vispâr man lielâkâ sâpe ir tâda, ka "baidos lidot uz ârzemçm", pirmkârt, bail lidot, t.i., grûti pieòemt to, ka lidmaðîna ir droðs pârvietoðanâs lîdzeklis, otrkârt, bail, ka nepaliek slikti ârzemçs, jo kur tad es likðos? Pçdçjo reizi tâ bija...Netieku pâri ðai agorafobijai, laikam...kâpçc mana zemapziòa tik ïoti baidâs, es nezinu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 23?
Ziņa: