kâ var kaut ko gribçt?

Aizsāka herbârija kukainis 

sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:02
Zini, ir tâda visiem zinâma slimîba (garîga), kad cilvçks neko negrib, ieslîgst tukðâs apcerçs par dzîvi...îstenîbâ, drîzâk vnk infantilisms, man domât.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:18
nez, es domaaju, ka nav vis infantilisms...

tas notiek tad, kad ljoti daudzas lietas ir sakraajushaas, kad ir lieli slaanji, kad ir bijusi ilgstosha paarslodze, vienmuljsh darbs utt., kad ir iestaajies kaut kaads vaaveres ritenis...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:39
...runcenei atkal taisnîba...un baltsvârcis te neder...tiem âkstiem vispâr maza sajçga par kustoòa galvâ notiekoðo...
...kâ atgût gribçðanu???...tâ nav jâatgûst...visbieþâk viòa pati atgrieþas...ja kustonis ir tâ vçrts...ja òerga - nu tad nekas nepalîdzçs...:)
sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:42
Runcene
Nu, visiem mums tie vâveru riteòi:))
Tomçr, daudz kas ir atkarîgs no tâ, kas no tâ cilvçka ir iznâcis, tas ir-cik viòð ir vai nav kârtîgs Cilvçks, nu, Tu jau saprati, KO es domâju.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:48
Var ieteikt tikai tad,ja irinformâcija par jautâtaju. Apmçram vecums, dzimums,pieredze,noslieces(hobiji).Darbîbas sfçra.
Kâda attieksme pret sevi.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 19:54
Sakne, es saprotu, bet es zinu, ka cilveeks ir speejiigs daudzas lietas mainiit...

esmu veerojusi, kaa cilveeki mainaas.

materiaals varbuut reizeem pat diezgan pasmags, bet, ja censhas un uzkjer iisto niansi, arii taads pagruutaaks un pasmagaaks kadrs var gana daudz ar sevi pasaakt.

es agraak arii domaaju, ka taa ir gandriiz kaa nolemtiiba, bet nea...

tas tiesa, ka tie paarsvaraa ir iznjeemumi, bet nekad nevar paredzeet, kuram izdosies izleekt no taa ritenja...

taapeec es leeshu, ka tomeer veerts pamelst un domaat...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 20:15
E



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:37 by kachenite.
sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 20:54
Aiz mazas garlaicîbas:))
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 21:49
B



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:37 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 10:38
S



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:38 by kachenite.
sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 11:52
kachenîte

Paga, paga, vai tad TU ESI tas herbârija kukainis???? Piedod,es ne par tevi, ja kas...
Bet, labi, lai bûtu kaza...laimîgu Tev jauno gadu!
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 11:54
Sakne, kachenîte laikam nav gan...bet kaut kâdâ ziòâ mçs visi esam herbârija kukaiòi ;)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 12:32
K



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:39 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 12:50
kachenite

kas notiek???

Tu vakar kaartiigi neuzkodi uz pagjiraam, kaa mads maaciija?

man neradaas iespaids, ka sakne par Tevi...

bet, nu, jaa... psihiatrisko birkoshanu nevajag, lai kam taa buutu teemeeta. vinjiem ir diagnozes visiem. katram droshi vien kaadas 10 vareetu piekaart.

bet kur tieshaam cilveeks ir kaartiigaas probleemaas, tur chushsh... tur vinji nezina, ko pasaakt.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 12:53
patiesîbâ es nezinu, kâ jûtas herbârija kukainis- îpaði tas, kas tieðâm herbârijâ...bet ja tâ biki alegoriski, tad mçs visi (cilvçki) esam ar ierobeþotâm izvçles iespçjâm, mûsos ir programma, kas jârealizç (instinkti), mums ir jâçd, jâdzer, jâdzîvo zem jumta un rezultâtâ esam spiesti pakïauties sistçmai, ko radîjuði citi çrtâkai ðîs programmas realizçðanai.
Nu nezinu, vai tâ ir kïûda sistçmâ, ja kâdam indivîdam rodas depresija vai iekðçjs protests, jo tas rada pretrunas ar pastâvoðo...nu kaut kâ tâ. Lîdz galam vçl neesmu izdomâjusi;)
sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 13:01
kachenite

Viss ir tieði pretçji...dzîve mani nav lutinâjusi, esmu zaudçjusi tuvu cilvçku, viena uzaudzinâjusi bçrnu, nesen onkoloìiska operâcija...esmu kritusi milzîgâs depresijâs, utt., utt, BET-neesmu nekad dzçrusi antidepresantus un citus sû, arî tad, kad nevarçju no nespçka piecelties no gultas...bet saòçmos, jo, kurð audzinâs bçrniòu? Pirmajâ dienâ spçju aizvilkties tikai lîdz tualetei, otrajâ jau uzvârîju sev un dçlam tçju...pamazâm, ar sakostiem zobiem, jâ, arî lûdzot...

Tagad pârdomâm: pagâjuðogad, kad gulçju onkoloìiskajâ, mana palâta bija tieði pretim mâsu postenim, nu un dzirdu, kâ viena sieviete lûdz palâtas biedrenei kko nomierinoðu, jo ði stipri raudot (ko var saprast)un tad, slavena daktere burtiski sâka kliegt, ka cilvçki ir izlaiduði savus nervus un paði kâ mîkstmieði, neko viòa nedabûs, lai saòemâs, te nav nekâda sanatorija, utt....
nu, piedod, ja es Tevi aizskâru!
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 13:13
slavena daktera tomeer nedariija smuki. vinju gan var saprast, jo taa ir ljoti depresiiva joma mediciinaa, bet reizeem ir jaaraud ariidzan. tas paliidz.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 13:17
Tas, protams, ir labi, ja cilvçks var iztikt pats ar saviem resursiem, nomierinât nervus, saòemties grûtâs situâcijâs un tml. Un ïoti no svara ir tas, ka ir motivâcija, kas liek to darît. Sievietçm bçrni noteikti ir ðî motivâcija (kaut patiesîbâ tur, iespçjams, darbojas atkal instinkts).
Bet, ja par to ârsti- ja viòa ir rietumu medicînas pârstâve, tad viòas ârstçðanas arsenâlâ ietilpst ðie íîmiskie medikamenti...ja viòa ir slimnîcâ, viòas uzdevums ir palîdzçt slimajam- vai viòa kaut ko citu varçja piedâvât? Ja viòa kliedz- nu tad viòai nervi paðai sen ir èupâ...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 13:53
...nez vai tur ir kaads, kuram veel nav chupaa...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 14:06
es tur medskolas laikaa par sanitaari straadaaju... nenobriedushai psihei vispaar sveiki...

man shkjiet, ka onkologiem, lai nesajuktu praataa, tieshaam jaameditee katraa briivajaa sekundee.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.01.2009 14:18 by Runcene.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 14:09
...nu, tagad vinjiem ir kaut simbolisks psihologjiskaa atbalsta dienests pacientiem... bet dokiem tur ar, ai, kaa vajadzeetu... i pashiem buutu labaak, i pacientiem ieguvums...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 15:07
Iz



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:40 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 15:08
Raidîjuma "Ðeit un tagad" vadîtâjs Pçteris Kïava- ko tikai viòam diendienâ nenâkas redzçt- un lûk, viòam ir sava filozofija...un tas acîmredzot ir tas, kas cilvçkam vajadzîgs vçl bez instinktiem,- izveidot Visuma modeli, kas dod cerîbu, dod pamatu un savâ ziòâ arî spçku.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 15:23
A



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:41 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 16:23
Kachenît, ikvienam pa laikam nâkas pârskatît savu pasaules modeli. Nu es nezinu, vai tieðâm tik radikâli, bet gan jau ka gadâs arî tâ. Ja konstatç, ka ir kaut kas, kas labâk darbojas, vai ir kâda problçma? Ja nu vienîgi tâ, ka ne visiem der viens un tas pats.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 22:29
...so with tomorrow, I will borrow
another moment of joy and sorrow
in another dream, and another
with tomorrow...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
03.01.2009 23:26
...tulkojums arii buus? ...
herbârija kukainis
Re: kâ var kaut ko gribçt?
04.01.2009 03:12
Kaèenîte, datums: 03-01-2009 15:23
"ierodas KÂDS, kas izjauc to manu pasaules modeli? ...
Pats sliktâkais- ðis otrâdais, sliktais modelis darbojas!"


Mjââ... Depresijâ ir grûti jau ar sevi paðu tikt galâ. Un tad ar tevi saistîti cilvçki sâk bliezt dzîvoðanu pçc SAVIEM modeïiem, savâm interesçm, îpatnîbâm, kas tavu trauslo, loloto dzîves jçgu òem un iedragâ.
Tâpçc turçsimies!
Re: kâ var kaut ko gribçt?
04.01.2009 12:41
Ti



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:42 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
04.01.2009 12:50
Kachenîte, es visu laiku pa druskai pilnveidoju skatu uz pasauli. Tjipa visu laiku lieku puzli pa gabaliòam klât ...un pa laikam sanâk kaut ko nojaukt, jo nav îstais salicies...vai arî kâdu laiku nejaucu, nu tâ, lai vienkârði bilde bûtu, kaut zinu, ka kaut kas nav...Varbût dziïâ vecumâ bûs tâ bilde gatava, a varbût arî tad nç ;D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 24?
Ziņa: