Homeopâtija pret depresiju

Aizsāka Janetty 

Homeopâtija pret depresiju
25.07.2008 17:12
Sakiet, vai jûsu ârsti ir ieteikuði paralçli AD palietot kâdus homeopâtiskus medikamentus? Piemçram, smadzeòu darbîbai, koncentrçðanâs spçju paaugstinâðanai? Pârtraucot lietot AD, mani moka ne tikai nomâkts garastâvoklis un trauksme, bet arî "lçna domâðana", grûti koncentrçties un tml....
Pajautâju dokam, ieteica vitamînus "Omega H3", bet vai vitamîni var lîdzçt? Nesen pati uzgâju in-tâ info par "Ginkgo Biloba", ka ðis preparâts ne tikai paaugstina koncentrçðanâs spçjas, bet arî veicina asinsriti (t.sk. arî smadzençs)...
Citçju: "- uzlabo atmiòu un koncentrçðanâs spçjas, lîdzsvaro garastâvokli, mazina izklaidîbu, apjukumu un nogurumu,
- uzlabojot perifçro asins cirkulâciju, mazina smaguma sajûtu un krampjveida sâpes
kâjâs, novçrð kâju un roku pirkstu tirpðanas un salðanas sajûtu."

Depresijas laikâ man ðausmîgi sala rokas un kâjas.... pat karstâ laikâ gulçju ar vilnas zeíçm, lai gan paðai bija karsti.........

Kâ domâjat, vai ðis preparâts var lîdzçt atveseïoðanâs procesâ?
Re: Homeopâtija pret depresiju
25.07.2008 18:00
ja konkrçti par Ginko Bilobu, tad, jâ, tas veicina asinsriti. Savukârt laba asinsrite nodroðina arî citas lietas.
ievaieva
Re: Homeopâtija pret depresiju
25.07.2008 19:41
Man jau liekas, ka ne Omega, ne Biloba nav homeopâtija...
No pieredzes varu teikt, ka homeopâtija palîdz depresijai, taèu tad Tev daudz jâzin par sevi visâdas konkrçtas lietas + jâbût labam homeopâtam. Homeopâtija skata cilvçku kopumâ, tâpçc speciâlistu interesçs ne tikai ðî brîþa izpausmes, bet gan, kas garðo, patîk, uztrauc, sadusmo, sâp, niez, vecâku slimîbas, attiecîbas utt. Visplaðâkais tçmu loks. Un tikai to visu zinot, var piemeklçt konkrçtajam cilvçkam visiedarbîgâkâs zâles. Vçlreiz saku - man palîdzçja.
Kâ visus narkomânus lomkas moka!
Re: Homeopâtija pret depresiju
26.07.2008 16:11
Janetty

savulaik es esmu izdzeerusi daudz dazhaadu UB burku (gan ne tieshi to, ko Tu esi mineejusi, bet soliijumi taadi pashi)... lielas burkas, pie tam... tagad tajaas iekshaa staav skruuves, naglas etc...

es neteiktu, ka samanaama un sajuutama jeega. esmu atradusi, ka, normaali eedot un kustoties, viss taapat notiek. lai gan ir cilveeki, kas apgalvo, ka shie preparaati vinjiem paliidz...

tas, ko Tu apraksti, var buut arii no depresijas vai zaalju atcelshanas. vai no abiem. ja speej, uzsaac fiziskas aktivitaates... un darbojies, lai tiktu skaidriibaa ar depresijas ceelonjiem. taapat jau shaa nebeeg prom, depresija prasaas tapt izprasta.

homeopaatija ir pilniigi cita padariishana... ar to njemas aarsti homeopaati taa, kaa raksta ievaieva, un vinji saka, ka speej aarsteet arii depresiju... neesmu meegjinaajusi, bet arii sheit ir cilveeki, kas saka, ka paliidz. teorijas vinjiem citaadas nekaa "parastajiem" aarstiem.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Homeopâtija pret depresiju
26.07.2008 22:26
Man sâk likties, ka jâpamçìina bûs homeopâtija, tik kur kâds sakrîgs doks atrodams, nevienu no ðîs jomas nezinu!
Nu nesanâk man izspriest `kâpçc` rodas trauksme, kas ir nepareizi,.. nç, nnu ðad tad jau sanâk, bet lielâkoties nç, sçþu tagad pie datora, viss iekðâ trîc, besis jau nâk virsû...
Re: Homeopâtija pret depresiju
27.07.2008 01:02
Brasilia !
Es arii nezinu, no kaa rodas trauksme! Nav tai pamata! :( Tagad, kad Sertralin beidzot iedarbojaas, atkal esmu buraas :) Bet pirms tam atkal mocija sliktas domas, gribejaas pashai sev sist pa galvu un taa sodit pashai sevi par to, ka jaadomaa shaadas domas! Nevaru vairs bez AD! Un meginu tomer to uztvert cik tas iespejams, no pozitivaas puses. Labi, ka vispaar eksiste zaales, kuras paliidz, jo bez taam manis starp dzivajiem nebuutu!
Vai Tevi moka trauksme lietojot medikamentus? Ko Tu lieto?
Vakar biju pie doka, vina pateica, ka depresija ir kiimisks process, t.b., smadzenees truukst serotoniins, ja pareizi sapratu... un nekaada pashiedvesma nelidzees.... Manaa gadijumaa taa arii sanaak... lai vai kaa es sevi noskanotu pozitivi, bet peec AD paartrauksanas "brauc jumtins".....
Bet tagad atkal esmu laimiiga kopaa ar savu gimeni! Laimiga, ka mums ir meitina - muusu dziivesprieks! :)
Re: Homeopâtija pret depresiju
27.07.2008 12:20
Vai Tevi moka trauksme lietojot medikamentus? Ko Tu lieto?
___________________________________________________
2x mçìinâju atkal sâkt lietot AD (Fevarin, Anafranil), trauksme tikai palielinâjâs un bija pavisam sû..îgi + vçl visâdas problçmas, tâ arî neturpinâju, nemaz 2 nedçïas nesagaidîju..patreiz pa retam iemetu Clonazepamu vai Lexotanilu...neko citu..Aa, vçl nopirku Atistress tabletes :))

Cik atceros laiku, kad lietoju Seroxat (tad gan vçl nebiju tik gudra kâ tagad), bet trauksme bija tâpat, varbût mazâka, bet bija...Vçl somâ stâv Betamaks, ko man izrakstîja, tik nevaru sadûðoties viòu iedzert...
Re: Homeopâtija pret depresiju
27.07.2008 21:51
Bet AD iedarbojas ne agraak kaa peec 2 ned.! Un par maneejo (Sertralin) rakstiits, ka pilnibaa iedarbiba notiek peec 4 ned.! AD man trauksmi noneema tikai peec 2-3 ned. Seroxat LOOOTI paliidzeeja... varu teikt par sho AD tikai to labaako... lai gan depresija atkartojaas, paartraucot lietot Seroxat, vienalga esmu laimiga, ka tiku valaa no taa murga (jau nopietni apsveeru domu par pashnaavibu).....
Sertralin lietoju nu jau meenesi, tagad beidzot atkal juutos kaa cilveeks! :) Esmu briva no trauksmes, nervozitaates, sliktaam domaam un drumaa garastaavokla...
Tev ir tikai trauksme? Bez depresijas? Trankvilizatoriem ir iislaiciiga iedarbiba un tie vairaak kaitee veselibai, seviski, ja tos lieto biezhi vai ilgi.... Kas ir Betamaks?
Re: Homeopâtija pret depresiju
27.07.2008 23:09
Nu it kâ man esot depresija ar trauksmi, bet tâ depresija nav tik izteikta, vairâk mani moka trauksme un vçdersâpes...

Bertamaks ir neiroleptiíis

Nu, nevaru es saòemties un sâkt lietot vçl kâdu AD pçc iepriekðçjâs dubulti negatîvâs pieredzes...
Re: Homeopâtija pret depresiju
28.07.2008 00:14
Negativaas pieredzes???
Re: Homeopâtija pret depresiju
28.07.2008 10:29
Nu ja, es taèu jau rakstîju, ka man palika slikti no AD, lietoðanas sâkumâ...
Re: Homeopâtija pret depresiju
28.07.2008 10:49
Taa ir normaala paraadiba! Pat anotacijaa ir rakstiits, ka terapijas saakumaa var pat pastiprinaaties trauksme, nervozitaate un rasties domas par pashnaviibu! Vairaak izteikts tas ir tiem slimniekiem, kuri AD lieto pirmo reizi! Taapec pirmajaas divaas ned. obligaati jaalieto trankvilizators un tad pa mazaam samazinaat devu , jo AD jau buus iedarbojies! Tavaa gadijumaa Seroxat buutu labs variants, jo shis Ad perfekti nonem trauksmi! Esmu loti daudz lasijusi par sho AD!
Man ariii bija nepatikamas sajuutas , lai gan nezinu, varbuut taa bija pati depresija, kas progreseeja (es iedziivojos gandriiz taadaa depresijaa, ka veel mazliet un mani vestu uz slimniicu).... nezinu.... Un veel - biju mulke, ka nelietoju trankvilizatoru, tikai dazas dienas , jo tad man likaas, ka AD + trankvilizatori = stadija, kad brauc jumtins.... Tagad zinu, ka kluudiijos.... buutu bijis vieglaak....
Re: Homeopâtija pret depresiju
28.07.2008 20:37
mees te neviens neko citiem droshi nevaram ieteikt. lietot vai nelietot zaales ir nopietns leemums. ir jaazina, uz kaa peec tam balstiisies. un ir arii jaazina, ka nekas labs shiis zaales nav.

visas kjiimiskaas zaales ir ar blakneem. kur nu veel psihiatrijas kjiimija, kas njemas pa galvu...

taapeec

jaaizsver plusi un miinusi, ieguvumi un zaudeejumi.

un ar suicidaalajaam lietaam ar var buut visaadi...

es laidu savam terapeitam nu taadus tekstus savulaik, bet shas palika raams kaa uudens. buutu mani atdevis psihiatriem toreiz, es buutu pa otram laagam slimniicaa, i viss buutu...

es toreiz biju liidz naavei nikna uz vinju par shaadu "neiejuutiibu", vajadzeeja vismaz naakamo nedeeelju sagaidiit, lai pateiktu, kaads dranjkjis vinjsh peec manaam domaam ir...

un shii neiejuutiiba ir viena no taam nedaudzajaam lietaam, kas man atminju laadees ira, par kuraam buushu kaadam cilveekam pateiciiga, kameer vien dvesiishu. suicidaalu bez zaaleem notureet ir drosme vajadziiga... nav psihiatrijas shaibas vieniigaa atbilde, bet profesionalitaati, talantu un izgliitiibu gan vajag.

un, ja to var, tad veel daudz var...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 2 time(s). Last edit at 28.07.2008 20:41 by Runcene.
Re: Homeopâtija pret depresiju
28.07.2008 21:45
Homeopaatija balstaas uz ne1 nepieraadiito molekulaaro atminju iz teemas... ja uudenii uz kaut kaadu konkreetu molekulu skaitu h2o - 1 molekula baldriaanskaabes tad uudens ieguust baldriaanskaabes paziimes ;) Karoche es to uzskatu par fufeljoshanos :D

Ginko biloba, baldriaanji utt tas jau laikam bij dabas dziednieciiba vai kaa taa.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homeopâtija pret depresiju
30.07.2008 15:49
cik esmu noveerojusi, tad kopumaa no iekshaa dzeramaam lietaam netaa tuseejoshaa publika lieto:

ainszaali visaadaas izpausmees;
ginko;
baldriaani;
zivju eljlju;
rauga tabletes;
B grupas vit;
Magniju;
Tereshko (arii citas liidziigas) teeju mieram un miegam.

bet viss augshmineetais NAV homeopaatija. Tie ir vitamiini, mineraalvielas + augu valsts prepi...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 30.07.2008 21:22 by Runcene.
Re: Homeopâtija pret depresiju
30.07.2008 23:32
No kâ tad tie homeopâtiskie ir gatavoti? He, es domâju no kaut kâdâm dabiskâs vielâm-zâlîtçm utml..jâ, bet tad jau bumbiòas nebûtu baltas... :?
Re: Homeopâtija pret depresiju
31.07.2008 10:47
Brasilia: izlasi velreiz manu postu!!! Un pieveers uzmaniibu tam ko mineeju par molekulaaro atminju. Tie zirniishi var buut cukurs kuram tuvumaa smakai staaveejis blakus tas pats baldriaanis, lai cukura molekulas "atcereetos" ka tagad vinjas buus baldriaanis ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homeopâtija pret depresiju
31.07.2008 22:47
Smalka lieta, es 3x pârlasîju Tavu postu un nesapratu, man lîdz molekulâm vçl augt un augt :)
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 00:44
Piedod bet cirvim jaabuut lai to nesaprastu, jo izskaidroju taa, ka pat mana pazinjas 10 gadiigais deels saprata ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 14:23
Brasilia,

tie vnk ir baigie atshkjaidiijumi... apskaties savu graudinju pudeliiti -- peec nosaukuma ir burts un cipars, kas apziimee atshkjaidiijuma pakaapi.

apmeeram taa -- 1 piliens drapes uz mucu uudens, bet tas ir ljoti virspuseejs skaidrojums...

ne velti kristiigaa bazniica uzskata, ka homeopaatija ir no pasha nelabaa, ja panaak rezultaatu ar shaadaam metodeem... tobish nelabais aarstee, jo nevar tak izaarsteet ar neesoshaam devaam... :)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 14:52
Homeopâtijai apakðâ ir vesela filozofija. Konkrçta viela ir kâ informâcijas nesçjs cilvçka organismâ. Kâ gan tas varçtu patikt baznîcai?:)
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 14:54
tieshi taa, filozofija.... un sho zaalju jautaajumu nevar apluukot shkjirti no taas.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 14:58
Bazniicas viena no varenaakajaam teorijaam tika apgaazta jau ~pirms 200 gadiem, kad pieraadijaas ka senaas Eegjiptes civilizaacija pastaaveeja i pirms i peec itkaa notikusajiem lielajiem pluudiem kuri izniicinaaja visu kas bija aarpus Noasa shkjirsta :) Taadeelj bazniica lai klusee ;) Katram savs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ievaieva
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 16:45
Nu gan! Kristîgâ baznîca NEIEBILST pret homeopâtiju. Un lielie plûdi bija lokâli. Bîbelç nav teikts, ka bûtu savâdâk.
Homeopâtija ârstç daudz smalkâkâ lîmenî - dod impulsu organismam paðam sakârtoties un tikt galâ ar kaiti.
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 17:54
ievaieva: bazniica neiebilst pret DABAS preparaatiem, bet homeopaatija ir pretrunaa ar biibeles dieva ideju ;) Nerunaa ja nezini :)

Un par pluudiem... veelies striideeties par to kas raxtiits biibelee? ;) Jau sen zinaams fakts ka bazniica ljoti gribeeja lai tiktu nokluseets senaas eegjiptes piramiidu vecums jo tas apgaaztu biibeles kaa veestures faktu apkopojuma atoritaati ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
cssssss
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 18:03
Man patîk Osho skatîjums uz dzîvi- cilvçks pats ir par visu atbildîgs, tas pats veido savu dzîvo un tam nav nepiecieðamas nekâdi iedomâti ârçji faktori, kas varçtu viòam it kâ "palîdzçt". Labais, nelabais- tas viss ir tevî...
Re: Homeopâtija pret depresiju
01.08.2008 18:37
kristiigaa bazniica tieshaam neiebilst pret augu prepiem, bet pat Latv. ev. lut. bazn. tulkoja un publiceeja graamatu PRET homeo... zinu labi kristietiibas kjeekji no iekshpuses... dumi ar saviem saataniem, kas shiem lien aaraa no visiem kaktiem...

lai gan tas atkariigs no maaciitaaja...

bet viens maaciitaajs nav bazniica...

oficiaalais viedoklis versus daudziem citiem...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 01.08.2008 18:42 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: