psiholoìiska trauma?

Aizsāka Escada 

psiholoìiska trauma?
06.08.2008 22:38
Grûti jau par to runât,man jau 28 un vçl bez otrâs pusîtes ,kâ sâku attiecîbas, pret vîrieðiem izturos neþçlîgi, pazemojoði,vienkârði neizturami, par cçloni varçtu minçt, kad esmu sexuâli izmantota jau no 6 gadu vecuma, to darîja mans patçvs, nu jau viòð nav uz ðîs zemes un nav man viòam jâskatâs acîs, bet esmu gluþi nelaimîga, pie psihologa nevaru aiziet, jo tâ ir tçma par ko nerunâju, to nezin neviens, nevarçtu par to runât aci pret aci, pârâk sâpîgi.p.s. sievietes mani arî neinteresç, bet ikdienâ ïoti trûkst vîrieða mîïuma un kopâ bûðana.
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 00:22
J



Edited 3 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:02 by kachenite.
Shii ir saape, kas jaadabuu aaraa, un jaadara tas, ko tev visvairaak negribaas- jaarunaa, bet tam jaabuut profesionaalam un viedam cilvekam. Bet tev jaabuut gatavai, jo tas ir ljoti saapiigi, bet tas ir jaaizsaap AARAA (mana pieredze)!!! Katrs siikums un katra izjuuta, ko vien speej atcereeties!!! Tas ir garsh process, bet briiviibas sajuuta pees tam ir labaakaa alga Tev. Neljauj shai saapei nozhnjaugt Tevi!!! Lai veicaas. Es sho profesionaalo paliidziibu saneemu aarpus Latvijas, bet ceru, ka Tev tas izdosies tepat maajaas!!! Tici un neatliec! Pirmo soli tu speeri vakar!!! Tagad sper naakamo, bet nesasteidz un MIILI SEVI, jo nekas nav veertiigaaks par sevis miileeshanu (es nedomaaju egoismu)!!!!
ganga
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 10:42
Tu neesi vienîgâ tâda, kas, protams, ir traìiski. Jâtiek pâri, taèu nevar TÂ dçï tagad visu dzîvi sacûkot. Meklç psihoterapeitu, tev JAU ir 28 gadi.
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 10:50
Varbût kâds var ieteikt labu speciâlisti Rîgâ? Paldies...
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 12:41
Vienkârði atbilstoðu stingru veci vajag un viss bûs kârtîbâ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
lapsenîte
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 13:35
Tu domâ - veci, kurð noliks autori pie vietas?:)
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 13:53
Nu jâ... Ja ir tâ ka ar paða prâtu problçmu pârvarçt nevar tad var jau to problçmu risinât atdod kaudzi naudas psihoterapeitiem cerot ka tas palîdzçs bet zinot faktu ka apspiestie un izmantotie savâ zemapziòâ alkst pçc tâ lai ar viòiem to darîtu atkal, vienkârðâk un lçtâk bûtu atrast stingru un nedaudz varmâcîgu dzîvesbiedru... un problçma bûtu atrisinâta jo tas autores neþçlîgums nav nekas cits kâ atbildes reakcijas izsaukðanas mçìinâjums... un ja dþeks tâdâ brîdî nobîstas un nenoliek kundzîti pie vietas tâtad nav îstais... Mazâk ticams, ka runa ir par neapzinâtu tieksmi dominçt... bet arî tas ir iespçjams un tad vienkârði jâmeklç atbilstoðs vîrietis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 15:52
...njaa, afigekj, ku konstruktiivs priekshlikums...
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 16:58
...vo, bïa, cik te saradies izmantoto...:)
...un visas izmantotâs no labvelîgâm gimençm, kur vecâki bijusi garîga darba darîtâji.:)))
vi
Re: psiholoìiska trauma?
07.08.2008 19:43
www.psihoterapija.lv
apskaties terapeitu aprakstus un startç, gan bûs labi ar laiku.
Konkrçtus ieteikumus te negaidi, grûti jau tâ ieteikt.
..vo, bïa, cik te saradies izmantoto...:)
...un visas izmantotâs no labvelîgâm gimençm, kur vecâki bijusi garîga darba darîtâji.:)))
-------------------------------------------------------------------------------

Un biezhi vien, tieshaam, tajaas it kaa aareeji labveeliigajaas gjimenees notiek milzums meeslu, kas tiek lieliski maskeeti.
Bet palasot atbildes zinjotaajam (ne tikai shim) ljoti daudzi uzskata, ka sex atrisina visas probleemas. Un taa tas ir bijis un buus ar cilveekiem, kam nekas, iznjemot sexu, nav sveets.
Re: psiholoìiska trauma?
08.08.2008 00:57
...un izmantotais bçrnelis, bailçs no mammas dusmâm par nepatieso apmeloðanu cieð klusu...ja arî pateiktu, tad norautos pa muti no tâs paðas mammîtes, jo ðamejâ cieði bûs pieíçrusies pipeles varonim un uzskatîs, ka sîcis melo...

...un liekulîgie sçòu laksti teiks - maitas..vai, cik grûti, mçs palîdzçsim...

...es saku - ak tad izmantoja???...liktenis...nevarçja pateikt???...labais kontakts ar mammu, kurai ir uzdirst uz sîko...
Re: psiholoìiska trauma?
08.08.2008 01:11
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu jâ... Ja ir tâ ka ar paða prâtu problçmu
> pârvarçt nevar tad var jau to problçmu risinât
> atdod kaudzi naudas psihoterapeitiem cerot ka tas
> palîdzçs bet zinot faktu ka apspiestie un
> izmantotie savâ zemapziòâ alkst pçc tâ lai ar
> viòiem to darîtu atkal, vienkârðâk un lçtâk bûtu
> atrast stingru un nedaudz varmâcîgu
> dzîvesbiedru... un problçma bûtu atrisinâta jo tas
> autores neþçlîgums nav nekas cits kâ atbildes
> reakcijas izsaukðanas mçìinâjums... un ja dþeks
> tâdâ brîdî nobîstas un nenoliek kundzîti pie
> vietas tâtad nav îstais... Mazâk ticams, ka runa
> ir par neapzinâtu tieksmi dominçt... bet arî tas
> ir iespçjams un tad vienkârði jâmeklç atbilstoðs
> vîrietis...
>
> __________________________________________________
> _______
> Tavi vaardi man lika aizdomaaties.... Man ir draudzene, kura 20 gados tika izvarota, 5 gadus vina nesatikaas ne ar vienu viirieti. tad vina piestaigaaja pie psihoterapeita kaadu laicinu un likaas, ka taa lieta aizgaaja, saaka vina atkal apmekleet klubinus, iepaziities ar viiriesiem. Bet ilglaiciigas atieciibas vina izveidoja ar viirieti kurs regulaari dzer un sit vinu. Nekad es neesmu to sapratusi, kaapeec cilveeks, kas piedziivojis vardarbiibu, pielauj lai kaads cits to dariitu atkal?
Re: psiholoìiska trauma?
08.08.2008 08:42
123

Tâ nu tas ir... daudzi to neapzinâs un tâ arî apjukuði peld pa dzîvi, tie kas to apzinâs, var izmantot savâ labâ. Tie kas apzinâs un ir stipri garâ, var izmainît savu attieksmi bet tâdu ir maz. Un ne jau tâpçc ka ir maz stipro bet gan tâpçc ka tâda rakstura cilvçki reti kïûst par izmantojamiem vai arî notikums neatstâj dziïu iespaidu uz viòiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
123
Nez kaapeec daudzi domaa, ka klubinjos var atrast to labaako pusiiti... Varbuut vajag pamainiit dziivesveidu, citas intereses. Klubinji ir perfekts veids, kaa uzkaapt uz taa pasha graabeklja atkal un atkal... Nav vienas receptes visiem, bet piekriitu tam, ka miila nav jaameklee, taa atnaaks pati...
Re: psiholoìiska trauma?
01.09.2008 12:14
Esmu saskarusies gan ar izvarosanu, gan ar izvarosanas meginajumiem, gan seksualu izmantosanu - tomer jasaka ka nekadas baisaas sekas tas uz mani nav atstajis. tiesa biju nedaudz nezeliga pret viriesiem, bet tikai pret tiem, kuri man bij vienaldzigi. galu galâ nav labas vai sliktas pieredzes - IR TIKAI PIEREDZE! un jebkura pieredze palîdz mums izdzîvot!
Milestiba ir neatkarîga un tâ noteikti klauvçs pie Tavâm durvîm, varbût ne tâdâ veidâ kâ esi iztçlojusies, Tavs uzdevums ir tajâ brîdî nenobîties un grâbt ciet to ko vçlies. Tu to jutîsi ar sirdi!
Buèa!
df
Re: psiholoìiska trauma?
16.09.2008 16:43
Vienkârði piedod savam patçvam.

Viòð noteikti bija diezgan nelaimîgs cilvçks dzîvç lai tâ rîkotos.
Ïauj viòa ietekmei aiziet.

Tâ spçtu rîkoties tikai stiprâkie cilvçki. Bet tas ir arî vieglâkais ceïð
df
Re: psiholoìiska trauma?
16.09.2008 16:43
* t.i. âtrâkais ne vieglâkais.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: