Migrçna un VD

Aizsāka strawberry 

Migrçna un VD
15.09.2008 17:48
Vai ir kâda saistîba, piem., VD izsauc migrçnu?
Re: Migrçna un VD
15.09.2008 21:42
es teiktu, ka migreenveidiigaas galvasaapes ir no kaut kaadaam reaalaam, bet izstumtaam un ignoreetaam dveeseliskaam saapeem, jo kad iedod neitralizeetaaju AD veidaa shitas rimstas... pashai bija, un AD tieshaam reaali straadaa -- kameer dzer, tikmeer ok, kad vairs ne - chushsh... bet AD atsleedz emocionaalaas sajuutas, paardziivojumus...

lai produktiivi un sev veseliigi tiktu galaa taatad laikam miiljais "darbs ar sevi"...

VD vispaar ir pilniigi stulbs nosaukums, jo pataisa visus vienaadus, bet ceelonji tak katram ir savi, lai arii galva, piemeeram, varbuut vienaadi saap.... taada puskoka leekshana sanaak. VD pasaka tipa baigi daudz, bet tajaa pashaa laikaa neko...

bet fiziologjiskos mehaanismus es nezinu... tas vareetu vien dereet, ja grib migreenu daktereet pie neirologa vai psihiatra. citaadi tas nav vajadziigs, jo probleema jaasaprot... hm... teiksim taa -- dveeseles liimenii... vai kaa nu Tev pashai to labaak patiktos nosaukt... bet tas ir saistiits ar taam "iekshaam", no kurienes naak skaistums....

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2008 21:52 by Runcene.
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 01:09
.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2008 01:11 by strawberry.
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 01:22
;-) Ja veel te piesauktu Freidu... ;-)
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 08:55
Tad VD bûtu saistîba ar seksu :-)))
Laila
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 10:19
Liekas, ka manâ gadîjumâ regulâras migrçnas lçkmes bija VD priekðvçstnesis. Pçdçjo gadu pirms VD sâkðanâs bija jau tâ, ka tiklîdz darba nedçïa galâ, tâ galvassapes klât - un tâ katru sestdienu un svçtdienu. Pirmos 2-3 VD gadus galva turpinâja sâpçt neþçlîgi un bieþi, un nedz AD, nedz citas man izrakstîtâs zâles (nerviem) pie ðitâs vainas nelîdzçja, kaut kâdu atvieglojumu deva tikai pretsâpju medikamenti. Pçdçjos aptuveni 2 gadus galva sâp ievçrojami retâk, nu jau gandrîz vairs tikai ap mçneðreiþu laiku.

Starp citu, interesanti - aktîvajâ migrçnu periodâ (vçl pirms VD) kâdus 4 mçneðus biju bezdarbniece, un, man par brînumu, galva ðajâ laika posmâ tâ arî ne reizi neiesâpçjâs. Kad atsâku strâdât (cita darbavietâ) migrçnas atkal atgriezâs. Pçc tâ izsecinâju, ka - manâ gadîjumâ - migrçnas laikam tomçr provocçja lielâ slodze un stress darbâ. Jâpiebilst, ka ðobrîd strâdâju stipri mierîgâku darbiòu.
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 11:20
...nja...ir vel viena teorija - par orgasma aizturi galvâ, kura izpauþas kâ migrçna..:)
...secinâjums - bieþâk jâdrâþas..un kvalitatîvâk..:)



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2008 11:21 by madcynics.
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 12:27
Un tâ tomçr nonâcâm pie Freida :)
Laila
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 12:47
Madcynics -

Interesanta Tev tâ teorija. Var jau bût, var jau bût...:))
Par pieauguðâm sievietçm nediskutçðu, bet man savulaik bija klasesbiedrene, kurai bija regulâras migrçnas lçkmes (smagas, ar vemðanu) jau kopð jaunâkajâm klasçm. Nez kâ Tavu teoriju piemçrot viòas gadîjumâ?
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 13:34
...tâ nav mana teorija...:)
...strwbry, tçvocis Freids tepat vien vandâs...:)
Laila
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 13:52
Madcynics -

Sorry, tad jau laikam bûs tâ paða tçvoèa Freida teorija?:))
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 15:24
Tas ir ðeit
http://www.lotoss.com/literatura/slimiba_kaa_cellss.htm
Re: Migrçna un VD
16.09.2008 15:32
...nea...kgan par Freidu paðtukojot - visas viòa nelaimes un murgainâs teorijas radâs no nepiepildîtâm seksuâlajâm fantâzijâm...bïaì, kâ var stâvçt, ja cilvçks nepârtrauktâ kaifâ!!!...a nopisties ta gribçjâs ukrim...ja jau savu visu teoriju balstîjis uz vienu drâztiesvçlmi...un ja vel paòem kâdu kaifa ripiòu!!!..ja es bûtu pierakstîjis visus savu domu gâjienus, kad savilkos zâli!!!...un neba jau nu Freidonkulis sçdçja uz vienas mantas...gan jau haðu arî pavilka...iemeta kâdu butelîti laudanuma arî pie reizes...:)
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 10:04
....un tâ arî palika nedabûjis :))))

Fobijas jau arî piemetoties no nepiepildîtâm, apspiestâm sex. fantâzijâm, vçlmçm...


PAr migrçnâm, arî man pirms VD (kâdus 10 gadus pirms) epopejas bija migrçnas lçkmes gandrîz katru dienu ar vemðanu un auru (ko man EEG konstatçja), bija ïoti liela slodze ðkolâ, pârgâju uz citu skolu, lai varçtu normâli dzîvot, tur slodze mazâka un migrçnas lçkmes, tfu tfu tfu ir ïoti reti, pçdçjoreiz galva ïoti sâpçja pie smadzeòu satricinâjuma...
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 12:45
Man skolas lakâ arî ðad un tad bija migrçnas lçkmes, bet es pat nezinâju, kas tas ir. Tik vçlâk man kâds apskaidroja, ka tâ ir migrçna, jo man arî ir ar auru. Bet man ir ïoti reti, bija periods, kad vairâkus gadus nekâ. Un tas arî bija ar diçtu saistîts. Tagad jau arî nav, bet re, te daþas dienas atpakaï apciemoja atkal. Laikam ðokolâdi vajag mazâk çst :)
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 15:56
Atceros, ka man galva sâka sâpçt no svigiem kâpostiem, rîsiem vistas, konjaka, brendija un siera
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 16:01
Man no slikta vîna, ðokolâdes un neizgulçðanâs komplektâ :)
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 17:05
Vot, vot, vînu piemirsu..
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 18:40
...cik ta to vînu vajadzeja izstrçbt, lai sâktu galviòa sâpçt???...:)
Re: Migrçna un VD
18.09.2008 23:36
Mad,
nedaudz, pietika man ar glâzi...
evucis23
Re: Migrçna un VD
07.01.2009 16:11
kâ viens cilvçks teica "viss nâk no iekðâm" :) - vienîgi to ir jâatrod to "vaininieku"
padsmit gadus mocos, tagad atradu adatu terapeitu, kurð ar Folla metodi noteica manus vâjos orgânus, kurus nu nekâdi tradicionâlâ medicîna nesaistâs ar galvu ... Jau no pirmajâm reizçm jutu izmaiòas... Iesaku ðo ârstu - Dr.Marks 26026958, Íînas medicîna, www.chinamedicine.lv , Brîvîbas 106. Veiksmi cîòâ ar migrçnu!!!
Re: Migrçna un VD
09.01.2009 22:08
Mani arî moka migrçnas. ðobrid strâdâju darbu, kur ir ïoti liela slodze, man tas darbs arî ne sevðíi iet pie sirds, ar mokâm no rîtiem uz turieni velkos...Bet alga laba, turpinâðu mocîties. Bet, kad pirms tam strâdâju darbâ,kur nebija tik liela psiholoìiska slodze, migrenas bija retak
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 6?
Ziņa: