tiesâties ar psihoterapeitu

Aizsāka tâ lûk... 

tâ lûk...
tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 15:24
Labdien, gribu iesûdzçt tiesâ vienu Liepâjas psihoterapeitu, slavenu,ja tâ varetu teikt,ar naudas kâðanas operâcijâm-gadu ârstçju ''parastu depresiju''beztolkâ,lîdz nokïuvu slimnîcâ ar dg-ielaista depresija...,kuras izârstçðanai vajadzîgi atkal lîdzekïi un laiks.esmu nobriedusi ðo bezatbildîgo dzçrâju,kas sevi sauc par ârstu,saukt pie atbildîbas.varbût zinat kas jâdara un ar ko sâkt,jo negribu,lai vçl kâdam iet kâ man-maksâ,maksâ naudu,sola tik,un beigâs esmu slimnîcâ ar dziïu depresiju...
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 15:51
Diez vai viòiem var piesiet kâdas bumbas, jo viens no psihoterapijas pamatpostulâtiem taèu ir, ka klientam paðam ar sevi jâstrâdâ, un tikai tad bûs rezultâti.
Taèu mçìini.
A-G
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 16:36
Bûtu pie manis nâkusi, es tevi viens divi ar bçrza þagariem izârstçtu!
psihs
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 17:25
Vçl jau ir psihoterapeitu biedrîbas çtikas komisija. To arî var lietot vajadzîbas gadîjumâ...
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 20:40
Sveiki! Tu tikai vienu gadu ârstçjies, bet es veselus 7 gâju, cerîbâ, ka paliks labâk,ka cita ceïa nav, muïíe protams biju, atnâcu ar vieniem simptomiem, kad beidzot sapratu, ka viss bezjçgâ, veselîbas stâvokïa dçï nâcâs gan aiziet no darba, gan dzert zâles. Tagad paldies dievam, esmu pie cita daktera un jau kâdu laiku zâles nedzeru.Palasi manus iepriekðçjos komentârus. Attiecîbâ uz psihisko stâvokli laikam kaut ko juridiski ir grûti pierâdît, jo tâ nav tâda taustâma lieta. Vai pirmkârt juridiski var pierâdît, ka esi gâjis tieði pie ðî daktera, vai viòð ir rakstîjis kâdas kvîtis?
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 21:29
to buus gruuti pieraadiit... psihoterapijaa var uzvandiit augshaa lietas, ar kuraam cilveeks veel neprot tikt galaa, un taa var saakties jauna un ariidzan niknaaka depresija, kad varbuut vajag zaales un pat slimniicu.

psihoterapija reti kad rit gludi. rietumos ir pilniiga norma, ka psihoterapeits un psihiatrs nopietnos gadiijumos sadarbojas un peedeejais piesleedzas, kad nepiecieshams...

"nokljuvu slmniicaa" nebuus pieraadiijums.

psihoterapeita zhuuposhana gan. ja taa ir, tad vajag griezties pie vinja jumta organizaacijas.
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 22:20
Runcene, bet padomâ, ko Tu raksti...Tu esi ðîs lietas pieòçmusi par patiesîbu, ka tâ ir, ka var uzvandîties augðâ kaut kas ar ko netiec galâ...un tad Tev ir slikti un Tu ej slimnîcâ...bet kâda suòa pçc tad ir tas psihoterapeits?
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 22:31
lai dabuutu augshaa visu... taada sunja peec. un lai mani tas vienreiz liktu mieraa. tachu tas periodiski ir biedeejoshi. mees straadaajam abi. es reizeem negribu, reizeem nobiistos. viss kas ir. terapeits to redz un zina, bet nevar man paliidzeet, ja es tobriid to negribu.

psihoterapijaa es sevi nenesu kaa kurpi pie kurpnieka, bet eju apmeeram kaa pie trenera uz treninju. un ja man negribas un kaadaa briidii ir zajebs, tad nekas mums nesanaak... un vilkshana uz depresiju var arii buut manipulaacija pret terapeitu. arii suicidaalas runas. to no malas nekad droshi nevar zinaat.

terapijaa attieciibas ar terapeitu ir terapeitiskas. ja rodas kaada shkrobe, taa arii terapijaa ir jaaizrunaa. malts simtaam reizhu.

kas iet uz psihoterapiju un maksaa par to diezgan lielu naudu, to visu var uzzinaat klientiem domaataa literatuuraa, piemeeram...

da labi, es vairs par sho te nekasiishos. ne te, ne citur...



Edited 1 time(s). Last edit at 22.09.2008 22:33 by Runcene.
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 22:42
Ja Tu ej uz treniòu un Tu nevari, tad Tu nedari. Labs treneris zinâs, kâdâ secîbâ likt virsû slodzi. Tur tâ atðíirîba. Nu labi, es saprotu, ka vienkârði nav izvçles, ja gribi uzlabojumu, jâiet pie tâ, ko sauc par psihoterapeitu. S..., ko viòð savâra, varbût ir mazâki, nekâ ja paliec , kur esi. Bet es par to, ka tâ tam nevajadzçtu bût. Un nepieòemt to, kâ patiesîbu, ka tâ tam jâbût. Un tâpçc nav ne vainas, ja kâds grib sûdzçties. Tâpat jau taisa visâdas operâcijas un daþu labu pataisa par kropli. Labi, ka ir cilvçki ar drosmi tiesâties. Tieði tâpat tam vajadzçtu bût attiecîbâ uz psihotrerapiju- klientam ir jâbût droðîbâ. Ja terapeits ir savârîjis s...., tad viòam vajadzçtu tos arî izstrebt. Kaut vai materiâlâs kompensâcijas veidâ atlîdzinât.
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 23:14
...nja...biju jau nospïâviies uz sîm te runam bet kârtçjo reizi parava tâda jancîga sajûta - visas terapista kïûdas un nevarîba tiek noraktîtas uz labticîgâ birkas...
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
22.09.2008 23:14
ES laikam zinu par kuru ârstu Tu runâ?!
tâ lûk...
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
23.09.2008 09:02
Par ðito iztîseni un morâli aptaukojuðos personu var spriest kaut vai pçc tâ- ka biju milimetra attâlumâ no paðnâvîbas...piezvanîju viòam (kâ viòð pats neskaitâmas reizes lûdza to darît),bet rezultâtâ texts-ðobrîd psihoterapiju pârtraucam,tiec galâ ar sevi un kad bûs labâk, tad atsâksi...un viss...man palika izvçle -vai nu padarît sev galu vai doties uz slimnîcu,kur man ambulatori izrakstîja zâles un nozîmçja katru nedçïu psihoterapiju (bez maksas pie tam!)tur,protams,pasûdzçjos par sava ârsta pavirðîbu un man teica,ka no ðitâ ne pirmâ, ne pçdçjâ kura beigâs nokïûst pie viòiem...Bet viòð Liepâjâ skaitâs baigi labais specs, pçdçjâ laikâ gan nodzçries izskatâs-aptaukojies ðausmîgi un nevîþîgi ìçrbjas, pretîgi skatîties bija.þçl, ka âtrâk nesapratu un neaizgâju pie cita. taka uzmanieties, un ja sirsniòa vai iekðçjâ balss pilnîgi protestç, vajag mainît ârstu, nevis mocîties un cerçt, ka bûs labi...tâ lûk man gâja
gugucis
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
23.09.2008 09:18
Es arî nojauðu par ko runa.piekrîtu katram Tavam vârdam par ðito kretînu,man palaimçjâs laikus pasprukt pie cita,jo jutu-kaut kas ar viòu paðu nav kârtîbâ,no rîta uz pieòemðanu nâca ar skaïu -labvakar!!!
gugucis
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
24.09.2008 14:15
to ''!''

un vçl vairâk pasaule iegûtu,ja tiktu vaïâ no tevis,sûds un idiot!
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
24.09.2008 17:36
Labi, ka es arî pie viòa neturpinâju iet...labi, ka tik daudz prâts pietika, ei nu zin, kur tagad atrastos :(
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
25.09.2008 20:07
I.Z.?



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:19 by kachenite.
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
25.09.2008 21:01
buus laikam muusu liepaajniekiem kaads sharlataans gadiijies, ja jau nevienam nepatiik...

mazaakaas pilseetaas, kur nav konkurences, var aatri izlaisties...
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
26.09.2008 00:23
Kachenîte, es domâju, kas tas ir tas pats, viss pçc autores apraksta un pârçjâ, arî ta ka var zvanît, kad grib...
gugucis
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
26.09.2008 08:50
Bija,bija kâdreiz ïoti labs speèuks,varçja uzticçties riktîgi palîdzçja.kas tagad noticis,nezinu,bet viòð pats izskatâs drausmonîgi,pasarg Dievs,vçl kâdu ârstçt -visu var tikai saèaka...bet iedomîgs gan joprojâm,jûtas baigi varenais,diemþçl.dod Dievs viòa klientiem prâtu sameklçt kâdu citu,jo dzçrâji deìenerçjas izmisîgi âtri
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
26.09.2008 21:09
Es



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:20 by kachenite.
gugucis
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
27.09.2008 13:52
izvâcies?nopietni-ap to laiku arî es biju spiesta meklçt citu terapeitu.pastâsti,lûdzu,lûdzu,sîkâk par ðo izvâkðanos
Re: tiesâties ar psihoterapeitu
29.09.2008 23:03
Es



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:20 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: