senestopâtija?

Aizsāka nils 

nils
senestopâtija?
25.10.2008 19:06
Senestopatija? Cik daudz kg zâïu vajg apçstun izmçìinât, lai ko darîtu lietas labâ? Iespçjams kâds ir ticis ar to galâ? Esiet labi - padalaties. Tâs ir sâpes bez fizioloìiska iemesla. Mokoði.....ljoti.....
Re: senestopâtija?
25.10.2008 19:47
nez vai zaales te ljoti liidzees
Re: senestopâtija?
25.10.2008 19:52
kur Tu raavi sho apziimeejumu? salasiijies vecas psihiatrijas graamatas jebshu kaads aarsts teica? vai esi kaartiigi izmekleets? es gan neesmu specs, bet man shkjiet, ka senestopaatijas ir kas cits...

ja esi droshs, ka saapeem nav organiska ceelonja, tad es teiktu, ka vajag samekleet psihoterapeitu...

mana "slimoshana" shajaa jomaa saakaas tieshi ar ljoti stipraam saapeem muguraa, kas bija bez fiziologjiska iemesla... saakumaa gan taa neshkjita, taapeec chakli izmekleejos... tika mekleets pat plaushu veezis... peec tam pamazaam atnaaca depresija...

ja gribi ar zaaleem liidzeet, tad man kokteilis antidepresants + trankvilizators + neiroleptikjis no saapeem uz laiku atbriivoja. tas pie psihiatra daraams. bet peec briizha viss atgriezaas. kad nu veel shis tas tapa skaidrs par sevi, es samekleeju psihoterapeitu. ja kaut kas apbriinojamaa kaartaa atkaapaas diezgan aatri, tad taas bija shiis shaushaliigaas saapes. es gandriiz teiktu, ka depresija ir pupu mizas, saliidzinot ar shiim saapeem. ir veel shis tas cits palicis, bet tas, paldies Dievam, ir beidzies... taadeelj silti iesaku pameegjinaat, ja nav jau testeets...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.10.2008 19:56 by Runcene.
Re: senestopâtija?
26.10.2008 22:37
MAn ar laikam sâkâs depresija, tâs klasiskajâ formâ ar nemazgâðanos, staigâðanu naktskreklâ lîdz vakaram, nemazâtiem mattiem un pamatîgâm muguras sâpçm...
Gneska
Re: senestopâtija?
27.11.2008 14:09
Ak nu ta staigasana naktskrekla visu dienu...nu nav jau tik traki,man ta ari kadreiz iet,piemeram tagad,bet tas paries.Netiri mati man ari ir biezi...Nu ar to jau nav jalepojas,protams,bet nekas tragisks,paries.Bus viss atkal labi!Turaties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: